Uklouznutí (S03E08) (epizoda)

Slip

Krimi / Drama

USA, 2017, 48 min

Ako som konštatoval v poslednom komentáry tak konečne si fanúšikovia BB prichádzajú na svoje a dostávajú vysvetlenia ohľadom zabehnutého drogového impéria a jeho budovania. Stále sa to blíži k lepšej úrovni príbehovej stránky veci. Jimmy sa postupne stáva smejdom akého sme poznali a začína ojebávať ľudí ktorý si to aj zaslúžia. V tomto seriáli mam zakaždým problém vysloviť objektívne hodnotenie ale tento krát je to zaslúžene 4*(11.12.2019)

Ty vole Jimmy je prostě mistr oboru do píče. Takhle to uhrát, nejdřív na cápky z hudebních nástrojů a pak to ještě nechat sežrat dozorci na úklid. Koukám, že znát zákon se vyplatí, asi taky začnu, to se pak budou prachy sypat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chuck se těší, jak se zase vrátí zpátky do práce, těžko říct, jestli si chce zase užívat starý dobrý léta před soudem, nebo to vrátit Jimmymu. Btw z tý scény kdy Nacho dával prášky do kapsy Salamancovi, mi opadaly všechny vlasy na prdeli jak to bylo napínavý. Hodnocení: 8/10(1.3.2020)

Saul předvádí své umění. Nejprve v obchodě s hudebními nástroji, poté odzbrojí dozorce veřejně prospěšných prací. Mike a Gus si podají ruce a Nacho inicioval svůj plán. Jako jediný ale vypadá, že si není jistý v kramflecích.(5.1.2019)

Asi nejpozitivnější epizoda série. Saul přechcal kontrolora, Mike a Gus začínají spolupracovat a Don Hector bude brzo na vozíku.(15.10.2017)

Super, tentokrát i dost napínavé.(10.6.2017)