Když je manažer rizikového milionářského investičního fondu James King (Will Ferrell) dopaden za podvod a má jít sedět do San Quentinu, dá mu soudce 30 dnů, aby si mohl dát do pořádku své záležitosti. Zoufalý James se obrátí na Darnella Lewise (Kevin Hart), aby ho připravil na život za mřížemi. Ale navzdory Jamesovu názoru na motorkáře, Darnell je tvrdě pracující živnostník, který nikdy nedostal ani pokutu za špatné parkování, natož aby byl kdy ve vězení. Oba muži společně dělají všechno, aby se z Jamese stal „tvrďák", a během této přípravy zjišťují, jak se v mnoha věcech mýlili - včetně názoru jeden na druhého. (Freeman Ent.)

Goumen

Lehce nadprůměrná americká komedie a hlavně jeden z mála filmů, kde mi Will Ferrel v hlavní roli nevadil, naopak mě dobře pobavil. Chvílema to bylo trochu slabší, nechutnější nebo až moc bláznivý, ale to se u těhlech komedií dá čekat ()

PatrikP4

Jako komedie celkem dobrá...Rozhodně jsem se párkrát zasmál... V poslední době mi ale něják vadí Will Ferrell... ()

mandella

Trapný humor, po pár dnech si z toho nic nepamatujete. Taková ta slátanina, co vámi profrčí... řeknu to naplno - S. R. A. Č. K. A. ()

Blackborne

Atraktivní komické duo... Hart i Ferrell mají každý svůj specifický styl humoru, který zde ve spojení vytváří příjemných 100 minut, strávených u průměrné americké komedie. Příběh nezaujme, ale celkem se zasmějete. ()

MiniRecenze

Hned předem musím zdůraznit,že si tento film hodně půjčuje ze snímku "Ten největší (2007)".Gagy a příběh jsou skoro identické.Úroveň vtipnosti je jak na horské dráze,trapas střídá dobrý vtip a naopak.Herecké obsazení není nic moc,ale tak ten čas s nimi vydržíte.Nejedná se o žádnou slávu,ale pokud se nudíte nebo je venku hnusně,tak není vlastně co ztratit. STŘED!!! ()

bonovox

Ďalšia trápna americká komédia. Ferrell veľa krát dokázal, že vie aj hrať, ale takéto filmy mu kredit herectva len zhadzujú. ()

LencaN

Jen další kus, další stejná stupidní komedie. Nic nového to nepřinese. Jako jo, někdo se u toho baví, někdo si to pustí, aby si vyčistil hlavu. Ale bože, taková blbost a kolik to muselo stát prachů, které by se daly využít jinak. Další nezajímavý a nezapamatovatelný film. Svoji skupinu fanoušků si určitě najde, ale místo toho se radši kouknu na nějakou reality show, když chci vymýt mozek, a vyjde to nastejno. Navíc nebudu muset poslouchat tady ten sprostý humor. ()

Dataminer

Zklamání. Od této dvojice jsem si sliboval více. Je to bohužel jen chudý příbuzný filmu Big Stan, které pro mne nesahá ani po tkaničky. 100 minut je zde naprosto zbytečných a nevyužitých, tedy zkrátit, zahustit a hlavně to chtělo lepší finále. ()

Gluminator

Taková ulítlá 3,14čovina. Na nedělení večer ideální, odreagovačka. Will Ferrell bud hrál, že neumí hrát, nebo vážně hrát neumí. Ale místy jsem se celkem bavil. Spíš mi to přijde, jako když si někdo řekl, že si jen tak ze srandy natočí totální hovadinu. Kevin Hart je dobrej komik. 60% ()

pop.z.pop

Velmi slabá černobílá komedie :/ opravdu nepodařená dvojice :/ možná ještě horší než Willis a Morgan v Poldové :/ ale možná jenom nejsem fanoušek těch divných pitvořících fórků od těch lidí, co se smrtelně urazí při vyslovení zakázaného slova na N :/ ()

Mark1983 odpad!

Tak jsem opět viděl komedii,u které se mi líbil trailer,ale samotná komedie je pro mně naprostým propadákem. ()

Motyuek

Dostal jsem přesně co jsem čekal. Párkrát jsem se zasmál, párkrát se cítil trapně. Celkově na koukat šlo. Ale už si to asi nikdy nezopakuju, ()

gael83 odpad!

Will Ferrell Who? Nejshitovější věc všech dob, každej fór na homo téma, každej tik voka přihřátej, tenhle film převede na stranu dobra hodně mladejch kluků. ()

ELDoctorow

Ako neuveriteľne zle na tom už musíte byť, keď pre svoj film vykrádate námet z prijebabraných "komédií" toho vaginusa Roba Schneidera? To ľudské, psychické a profesionálne dno ktoré ste museli dosiahnuť, aby ste sa k niečomu takému uchýlili je popravde mimo akúkoľvek moju predstavivosť, a to ju mám vcelku bohatú. Čo však jedným dychom priznám a uznám je, že z toho vykresali fajn komédiu s pár zábavnými momentami. Nič úžasné, nič čo by som si chcel ešte niekedy pozrieť, proste len taký typický obyčajný americký komediálny priemer s nejakým tým nechutným momentom navrch, ako to už v poslednom období býva štandard. Z ohľadom na to odkiaľ to ale vyšlo vďaka aj za to. ()

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (více)