Super Thundermanovi (TV seriál)

The Thundermans

Akční / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2013, 23 min

• honajz2

To zas někdo něco vymyslel. Má to neuvěřitelně trapný humor, hodně předvídatelný děj, jedna postava pitomější než ta druhá. A králík mě spíš štval. To si nezaslouží ani jednu hvězdičku.(28.11.2015)

• Urgost

0%(18.1.2017)

Blboučký seriál o rodince superlidí, co žijí tajně mezi námi a z dětí budou superhrdinové. Epizoidní, trochu 80. léta, ale moderní look, přesto příjemně oddechové na zahnání myšlenek.(12.2.2017)

Nie je to až také zlé. Hlavná dvojka je super, no deti sú strašne otravné a Rosa Blasi (mama) často až moc "prehráva".(10.4.2017)

Phoebe a Max jsou jediný postavy, který fungujou, jo a pak mluvící králík (ten je asi nejlepší), jinak prd. Ty malý haranti mi lezou na nervy, rodiče jsou fakt dvojice kreténů a vůbec, to téma rodiny, co je jiná se mi v Hatawayích(tam byla aspoň nálož humoru) líbilo, ale tady je to fakt ohraný. Začíná to jít do háje. Ale, ať jen nekritizuju, tak Jack Griffo si roli užívá a je zábavnej, takže tu je herec, co opravdu nevadí. PS: Kdo dá odpad, tomu se nedivim, páč je to opravdu miliontej nic-sitcom a už to začíná fakt unavovat.(17.11.2015)