Super Thundermanovi (TV seriál)

The Thundermans

Akční / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2013, 23 min

Wayne Kennan

Kira Kosarin, Diego Velazquez, Jack Griffo, Addison Riecke, Rosa Blasi, Audrey Whitby, Katherine McNamara, Logan Shroyer, Amber Montana, Jonathan Langley, David Ury, Jace Norman, Justice Smith, David Shatraw, Lizzy Greene, Haley Tju, Sydney Park, Rizwan Manji, Skyler Seymour, Krista Marie Yu, Teala Dunn, Thomas Barbusca, Ashlee Füss, Sydney Scotia, Tanner Stine, Madison Lawlor, Jacob Buster, Mary Passeri, Scott Vance, Stephanie Escajeda, Rodney J. Hobbs, Troy Fromin, Caleb Smith, Anthony Martins, Joshua Hoover, John Hartmann, Alan Pietruszewski, Gibson Bobby Sjobeck, Adam Kulbersh, Taja V. Simpson, Lonnie Chavis, Tati Gabrielle, Storm Reid, Breanna Yde, Edward Chiodo, Ariela Barer, Michael Wayne Foster, Gabrielle Elyse, Miles Brown, Jill Remez, Major Curda, Ryan Phuong, Brooke Sorenson, JoJo Siwa, Daniella Perkins, Chris Tallman, Keely Marshall, Lincoln Melcher, Hunter Stiebel, Dominic Burgess, Kenny Ridwan, Harvey Guillen, Jake Borelli, Parisa Fakhri, Addyson Bell, Miya Cech, Reign Edwards, Jeff Meacham, Chris Jai Alex, Eden McCoy, Rob Ramsay, Kenzie Dalton, Julia Lester, Punnavith Koy, Anthony Marciona, Jordan Fisher, Brianne Tju, Jason Scott Jenkins, Issac Ryan Brown, JT Neal, Grifon Aldren, Paul Karmiryan, Dana Snyder, J.P. Manoux, J. Rene Pena, Joshua Rodriguez, Andrew Friedman, Patrick Cox, Daniele Gaither, Michelle Jubilee Gonzalez, Matt Merchant, Stephanie Czajkowski, Paula Christensen, Joe Gillette, Lucas Adams, Marcy Goldman, Arianna Ortiz, Kezii Curtis, Nikki Tuazon, Maxwell Acee Donovan, Genneya Walton, Joe Roche, David Mattey, Cameron Gellman

Tim Ryder

Scénografie:

Josee Lemonnier

Kostýmy:

Julie Rhine
  • honajz2

To zas někdo něco vymyslel. Má to neuvěřitelně trapný humor, hodně předvídatelný děj, jedna postava pitomější než ta druhá. A králík mě spíš štval. To si nezaslouží ani jednu hvězdičku.(28.11.2015)

Blboučký seriál o rodince superlidí, co žijí tajně mezi námi a z dětí budou superhrdinové. Epizoidní, trochu 80. léta, ale moderní look, přesto příjemně oddechové na zahnání myšlenek.(12.2.2017)

Phoebe a Max jsou jediný postavy, který fungujou, jo a pak mluvící králík (ten je asi nejlepší), jinak prd. Ty malý haranti mi lezou na nervy, rodiče jsou fakt dvojice kreténů a vůbec, to téma rodiny, co je jiná se mi v Hatawayích(tam byla aspoň nálož humoru) líbilo, ale tady je to fakt ohraný. Začíná to jít do háje. Ale, ať jen nekritizuju, tak Jack Griffo si roli užívá a je zábavnej, takže tu je herec, co opravdu nevadí. PS: Kdo dá odpad, tomu se nedivim, páč je to opravdu miliontej nic-sitcom a už to začíná fakt unavovat.(17.11.2015)

Nie je to až také zlé. Hlavná dvojka je super, no deti sú strašne otravné a Rosa Blasi (mama) často až moc "prehráva".(10.4.2017)

• Marcus_s

Tak jsem se podíval na další atraktivní skvost od Nickelodeonu. Zvládl jsem jeden díl a 6 minut druhého dílu. Mé pocity z incestního příbuzenstva a kreténkských efektů se nedají popsat. Jsou to neustále ty a samé vzorce, které musím filtrovat tím nejlepším respirátorem třídy FIFA12. Co možná zahřeje škaredé uchyly je to, že počet buzíku napočítáte na zubech své matky.(20.3.2020)