Reklama

Reklama

Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666

toja som dostal blondynu, ktora nevedela jebat, rozpravat, pisat, bola negramotna, smrdelo jej z huby a ked sa usmiala tak jej chybali zuby... este aj kozy mala umele... a chlpatu picu a rit a mala... obsranu... a smrdeli jej nohy...

na příspěvěk reagoval ywo666, vegetol.mp, Wacoslav1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To súhlasím, ale mojím cieľom si bolo iba obrazne zatrtkať. A FF7 bola síce hlúpa blondýna, ale trtkať vedela dokonale. Ak niekto hľadal šikovnú inteligentnú brunetu s ktorou viedol dlhé debaty a na konci by si ju zobral za ženu, môže byť trochu sklamaný.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Dome auta nelítají!!! A pak taky třeba vzpomenout dialog na hřbitově. Ten sice asi původně vtipně vyznít neměl, ale já se musel tlemit, když jsem poslouchal jak tragický dialogy je schopnej někdo napsat, ale abych zase nekřivdil akce je pro mě super, jasně, že přehnaná, ale povedená. Ty a Majk ten film nesnášíte, ywo ho nekriticky miluje no a já jsem někde uprostřed :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

ywo666

a neuvazoval si nad tym, ze chyba moze byt nielen v nom samom a ze proste nevie hrat? Moji naj cierni herci : Denzel Oregon a Pan Vilo Kovac 

AlennGK

AlennGK (hodnocení, recenze)

Ozzy2

Pravda je že čim víc jsem toho viděl, tak tím mín nacházím originalitu, nikdo tě nenutí se na nový remake dívat, i když jsem tomu taky poprví nemohl uvěřit :D každopádně Češi nemají právo hanbit sebehorší bagr když my tu máme howno!

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Co sa tyka najoblubenejsich cernochov, tak u mna je na 1. mieste Schwarzenegger :)) a v tesnom zavese sa drzi The Rock.

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Ozzy2

tak zaprve hoso... tvoj vylev o slovakoch je absolutne irelevantny pokial ide o diskusiu k tomuto filmu. Ja tu nijako nespajam to, ze mas v hlave nasrane s tym, ze si cech.

 

za druhe... dnes je takmer vsetko remake niecoho stareho... originalnych filmov je ako safranu. To, ze nieco nieje oficialny remake a nema to rovnaky nazor este neznamena, ze ide o originalny namet. 

 

a za tretie... povedz mi ako remake tohto filmu negativne ovplyvni original ? 

Ozzy2

Ozzy2 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Vy slováci jste divní lidé odjakživa.Ono stačí, že jste tu podepsáni pod úplně nejvíc odpadů.Sami umíte natočit kulový, slovenská kinematografie je v troskách, jestli kdy vůbecf nějaká byla a ještě si dovolíte psát urážky lidem, kteří mají jiný názor.

Je mi jasné, že pro tebe je těžké pochopit, že Bod zlomu nepotřebuje zviditelňovat, naopak, měl by zůstat takový, jaký je a ne, že se nějací Němci bez špetky fantazie rozhodnout natočit úplně zbytečný film, místo, aby natočili něco vlastního, zbrusu nového.

Kdyby se točily jen remaky, tak by kina zkrachovala, protože na to statisíce lidí vůbec nepůjde.

Tak asi tak-a toho paviána po lobotomii si nech na doma, tady ti na to není nikdo zvědavej.Když neumíš diskutovat slušně, tak nereaguj.Děkuji

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, AlennGK, Martin741

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Ozzy2

to je logika paviana po lobotomii... ako ovplyvni remake original ? nijak... mozno ho este zviditelni. Plus mame dalsi film v ramci akcneho zanru. Furt je to lepsie ako netocit nic a mat niekde pod prachom original, po ktorom dnes uz pes nestekne.

na příspěvěk reagoval Ozzy2

Reklama

Reklama