Hodinový manžel

Hodinový manžel

Husband to Rent

Komedie

Česko, 2014, 100 min

50% Dobře rozjetá komedie, kterou osvěžují krásné symbolické vtípky. Vše ale zkazí úlitba generálnímu partnerovi filmu, jednomu obřímu turistickému resortu na Slovensku. Takže se hrdinové musí vydat do tohoto resortu, aby zde postupně prošli všechny turistické atrakce. Propagačnímu videu se tak podřizuje i veškerý děj. Dost hořké zklamání. Jinak by to mohlo být i za 70 až 80%.(8.6.2015)

• juta

Nymburáci zajásají, ale mé srdce rozhodně neplesá. Doufal jsem v to, že půjde o nadupanou komedii s humornými situacemi a místo toho se zase hodně řešila romantika a podobné věci, které se objevují téměř v každém novodobém českém filmu. A opět tu jsou do očí bijící reklamy. První reklama na čsfd, co jsem viděl. :D(9.10.2015)

CITÁT - Já chtěl za tebou skočit, jsem myslel, že se topíš............ Heslo příběhu: Problémy se vyřešej až nastanou. Má to pár dobrých hlášek, povedené herecké obsazení a i ten děj se celkem dá. Jenže konec příběhu to celé potopil. Tady nějak tvůrci nevěděli, jak příběh zakončit a tak to udělali jako Jára Cimrman z horníky v dole - prostě se to tak kupilo až tam někdo frknul titulky. Je to lehce nadlehčený životní příběh, kde pointa - a opět budu vybírat film - je velmi podobná Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Prostě jeden z těch průměrných filmů, který by z lepším scénářem mohl býti velmi poučný a zábavný. CITÁT - Tady je prasklina, já to zalepím........(18.6.2015)

• paascha

Česká scénáristická škola je zjevně v koncích. Pokus o vtipný film je de facto kravina ala kameňák, takže ty asi tři vtipy jsou zabaleny nesmyslnou vatou o bazénu a montérkách. Rámec laciného pornoflmu ze sedmdesátých let o nadržené Trudi, která se právě osprchovala, když u dveří nečekaně zazvoní opravář komínů Horst, pobaví už asi jen děti. Škoda Jediná pozitivní věc na celé té blbosti je stále krásnější Jitka Čvančarová(9.6.2015)

Zavítala jsem na český film do českých kin pro trochu toho zdravého adrenalinu. Bohužel pro mě nebo spíše bohu dík, jsem narazila na vcelku příjemný humor prokládaný situacemi ze všedního života a dokonce příjemně ztvárněn. Vyskytlo se zde opravdu mnoho vtipných scén a také mě mile překvapilo kolik lidí ještě podporuje české filmy. Ovšem u ukázky na Babovřesky se mohli potrhat smíchy..(28.12.2014)

• - Filmaři pro film hledali nejhorší bazén. Nakonec byl vybrán bazén v Nymburce. (lllkkk)

• - Rok pred vydaním snímky vznikol v Česku podobný amatérsky film, s rovnakým názvom – Hodinový manžel (2013). (PATWIST)

• - Firemní auto „Hodinového manžela“ je Subaru Libero. (thebeerking)