poster

Hodinový manžel

 • slovenský

  Hodinový manžel

 • anglický

  Husband to Rent

Komedie

Česko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ***

  Hodinový manžel je o Davidu Novotném. Kdo by ho třeba nemusel, tak ať se filmu rovnou vyhne. Dál je film plný hodně trefných hlášek, které mohou klidně zlidovět. Bohužel se manžel také hodně drží schémat romantických komedií, která zavádějí zbytečné scény, které jen oddalují další parádní fórek. Několik scének je takřka přesně převzato z jiných filmů a navíc jejich provedení není tak dobré jako v originálu, ale kdo ty originály nezná, nemusí si z toho dělat hlavu. Za sebe jsem zvědavý na druhé shlédnutí, zda se Hodinový manžel přiblíží spíš kultovnímu Dědictví nebo spadne spíš na úroveň vtipnějších romantických komedií.(25.1.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Příjemná pohodová záležitost, která hlavně díky vtipným dialogům nejednou rozšířila území mé huby ve tváři od ucha k uchu. Docela mě mrzí, že tvůrci do jedné z epizod obalili Davida Novotného do duklistickýho, Davídkovi by určitě víc slušela šála Baníku nebo Slavie. Pokud jde o největší smíchovskou vyvolávačku, tak určitě oprava lanovky, jízda na lanovce, bydlení v bazénu a většina vzájemných dialogů titulních hrdinů. Nevím co všechno umí hodinový manžel, ale jako opravář špatné nálady si poradit dokáže. Je to někde mezi 3 - 4, ale český film to nemá doma lehký a komedie už vůbec ne o řemž se tady brzy jistě přesvědčím, takže není co řešít a nahodím image hodnýho.(21.12.2014)

 • Pepinec
  **

  Nakonec náš souboj vyhrál =woody=, který na mou poznámku "zkus to, na ČSFD je červenej," manželovi i mně udělal pápá a odešel do Lucerny na kraťasy. V ohromném sálu, čekajícím zřejmě nápor lačnících fanoušků, jsem tak zůstal sám, zvědav co je po roce nového v české továrně. Z kategorie "je mi trapně" jsme se posunuli na úroveň "nudím se," což je, uznávám, o něco lepší, ale rozhodně bych doporučoval tři kila za rande investovat do něčeho smysluplnějšího. Stačí si jen trošku víc připlatit a o pár bloků dál můžete mít za jinou hodinovou službu daleko větší srandu.(23.1.2015)

 • Gilmour93
  **

  Naprosto chápu účel lehce košilaté oddychovky, ale opravdu visí divácké nároky tak nízko? Sitcomový obsah nacpaný do celovečerního formátu působí rozpačitě, ženské postavy jsou nelogicky se chovající karikatury z nějakého alternativního vesmíru, dospělí muži zase infantilní idioti. O vtipnost se stará pouze Kuželovitý tmelič děr paní hejtmanové, ale je to jen proto, že repliky dané scénářem pozvedá vlastní interpretací. Na druhou stranu je třeba ocenit absolutní nezištnost product placementu. Ať už tolikrát zmiňované triko či „S mikrofonem za vodním pólem“ na celostátní komerční rozhlasové stanici. Přenos ze zápasu pardubických Vyder proti Bojovným lachtanům z Nymburka je vtip s dobrým Korcem a zároveň Impuls pro Silvia Babiše, že má vysílání ještě rezervy..(17.10.2016)

 • blackrain
  ****

  Zápletka filmu nění kdo ví jak originální a je vlastně velmi jednoduchoučka. Taky předvídatelná. Právě to mi přišlo jako velké plus. Zajímavé, asi se pohybuju v jiném levelu. Vzpomněla jsem si při sledování na film Do naha a na staré dobré bakalářské povídky. Tohle bych chtěla vidět na divadle. Nad product placementem jsem dávno zavřela obě oči, i když kolikrát zapůsobí jako facka.(10.5.2017)

 • - Cedule označující číslo silnice 7 ve vzdálenosti 20 km od Brna je nesmysl, protože tato silnice vede z Prahy na hraniční přechod Hora Sv. Šebestiána / Reitzenhain. (petrsv)

 • - Filmaři pro film hledali nejhorší bazén. Nakonec byl vybrán bazén v Nymburce. (lllkkk)

 • - Téměř celý film se natáčel v Nymburce. Natáčelo se také v Poděbradech a Nízkých Tatrách. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace