• Chrustyn

Typický, český ... nudný. Opět silně nepovedená (výjimečně nikoliv blbá) česká komedie, která se tváří, jako něco úplně jiného než ve skutečnosti je. Žádná bláznivá jízda o manuálních střevech, kteří si hrají na kutily, ale nuda o několika postavách, kteří buď něco začínají, zachraňují, nebo zjišťují. A tak se nudně řeší manželská krize, nový vztah po xx letech i sexuální orientace a je to tááááková nuda.(14.7.2015)

• Flynn

Na české filmy koukám velmi sporadicky a tady jsem tak nějak zase pochopil proč.... námět zajímavý, v rámci komedie se z toho dalo vyždímat určitě více... a co se nestane? Vyvrcholení v podobě tradiční trapné české taškařice kde už chybělo snad jen aby po sobě házeli dorty a hovna.... já nevím.. proč ten konec takhle posmolí? Zbytek filmu to nějak plyne, žádná hitparáda a pak si scénarista asi řekne a ted to vyfrčíme to pořádných obrátek at si sednou na prdel jako z těch zahraničních filmů... bohužel to tu těžce nefunguje a u finální části filmu mi bylo hrozně líto herců, protože je mám rád z jiných filmů a seriálů.(10.3.2016)

• Big Bear

Není to takový průšvih jako naše komedie posledních let. To z toho ale dobrou komedii nedělá. Novotný je kolík, o tom žádná. Film spolehlivě táhne a kromě trapné masky penisu svého ňoumu hrál naprosto uvěřitelně. Tam kde se konverzovalo - např. v posteli o narozeninách matky, měl film nejsilnější momeny. Exteriérové scény naopak byly vrcholem trapnosti a ,,honičku'' na lanovce s tvůrci mohli rovnou odpustit. Další z čeho jsem byl zděšen byla Norisová a hlavně obézní Čvančarová, kterou do filmu dosadili jako sexy babu... Pane režisére, to nebyla devítka to byla nula! Hepáč na konci byl předvídatelný už od poloviny filmu a já vůbec měl s celým tím svým pohádkovým pojetím trochu problém. Je hezké jak se hoši chovali k babče Dukle, jenže oni to dělali za prachy... No a nemluvím vůbec o všech těch skvělých výrobcích a firmách co tučně jistě přispěly na rozpočet filmu a jakoby náhodou tam je vždy vidět v celé kráse někde jejich logo, cedule, auto.... Hrůza. Rád bych se dožil okamžiku, že si o sponzorovi přečtu jen v titulkách a dál jím nebudu otravován. Takový bude u mne mít respekt. Přehršel výrobků a značek ve filmu má na mne spíše antireklamní účinek a jistě ne jen proto, že hrdina jel na Slovensko Toyotou od konkrétního autoprodejce si jí poběžím koupit... Naopak. Jak říkám ve filmu mi to s--- vadí. Dávám tedy jen dvě koupací čepice. * *(10.6.2015)

• -bad-mad-wolf-

Jsou tu milé i vtipné momenty, David Novotný navíc ve svojí "Jarda Kužel" poloze (Já jsem nepil... já se vožral jako PRASE!) nikdy nezklame. Měl jsem každopádně celou dobu pocit, že se dívám na dvacetiminutovou epizodu seriálu, kterou někdo bezradně natáhl na hodinu a půl. Fóry vesměs předvídatelné (závěrečná sekvence je ale paradoxně vtipná i přesto, že je jí vidět až do žaludku), příběh nijaká slepenice humorných situací a celek poněkud... zdechlý. Ne trapný, ne blbý - zkrátka jen sto minut nicoty, z níž občas vykoukne nadějný moment.(25.6.2015)

Hodinový manžel Vám zdarma nainstaluje dobrou náladu. Jak přišel Novotný z práce a první co bylo, že se naklonil k Norisový a "zdravil se" s jejími ňadry. "Tak co, nosila Vás panička hrdě, jooo, hrdě Vás nosila?" mě prostě rozsekalo a takovýchto scének má hodinový manžel na skladě samozřejmě více. Naprosto pohodová komedie:)(16.12.2015)

• - Titulnú skladbu filmu "All those places" zložila a nahrala košická skupina Peter Bič Project. (De Large)

• - Cedule označující číslo silnice 7 ve vzdálenosti 20 km od Brna je nesmysl, protože tato silnice vede z Prahy na hraniční přechod Hora Sv. Šebestiána / Reitzenhain. (petrsv)

• - Filmaři pro film hledali nejhorší bazén. Nakonec byl vybrán bazén v Nymburce. (lllkkk)