Jon Cold (Steven Seagal), nájemný tajný agent, je stejně tak prohnaný jako nebezpečný. Vstupte do jeho zrádného světa a neodejdete živí. Politická korupce, vraždy a jeden zloduch vedle druhého obklopují záhadný balíček, jenž má Cold doručit z Francie do Německa. Několik velmi nebezpečných lidí stojí o to, aby se předmět nedostal k pravému příjemci, ale brzy pochopí, že hazardují. Cizinec patří mezi thrillery, u kterých sedíte s bušícím srdcem na kraji židle. (oficiální text distributora)

JackBurda odpad!

No teda. Tak tohle byla docela rána. Lidi se náhodně zabíjej, příbeh nedává špetku smyslu a Seagal tu ukáže jen dvě krátký fackovačky, kterých se podle střihu moc neúčasnil. Nedoporučuju. ()

smrtubohem odpad!

Velmi, ale opravdu velmi nezdařilý film, který si ani hvězdu nezaslouží. Zase samý nudný a předvídatelný přestřelky, Stevenův bojový potenciál opět zůstává nevyužit, což je u něj prakticky jediná použitelná deviza. Hlavní záporák umře a oživne několikrát, ani jsem to už pak napočítal, jak to bylo trapný. Spousta chyb, omylů, nepřesností a asi v tomto filmu najat stejný krejčí, u nějž Steven tak rád šije kožené různý mantly, kabáty, hávy a tlustý bundy, jimiž se snaží zakrýt čím dál komičtěji působící proporce. Posledních deset minut jak Seagal vodí tu přehrávající krávu s dcerkou po Paříži, to byl teda už vrchol ubohosti. ()

Stanmi

Stevenův první film, který se odehrává v Evropě, konkrétně v Polsku a Německu, Jon Cold má dovézt tajemný balíček z místa A do místa B, ale jen tak jednoduché to nebude..., příběh filmu je vcelku primitivní, a i když se snaží být okořeněn o zákulisní intriky a spiknutí, přesto se o žádný scénáristický skvost nejedná, nevadí a co takhle lokace, postavy, bitky, přestřelky a výbuchy? Lokace jsou většinou nic neříkající staré nebo opuštěné budovy, které dříve či později vybouchnou, samozřejmě nesmím zapomenout na noční Varšavu a Berlínské letiště, postavy jsou poslušně šablonovité, vždycky odhadnete co udělají, učinkování dvou afroameričanů je pak vysloveně komické, herci jsou neznámí a nezajímaví, kromě Anny-Louisy Plowman, která je fakt pěkná ženská, bitek a přestřelek je tu dostatek, Steven jde ve většine i vidět a také tu má svůj pověstný kabát který nepověsí na hřebík ještě pěkných pár let... ()

Shley

A další z nepovedených filmů Stevena. Jestli náhodou nad ním někdo přemýšlí, pak vám dobře radím raději si najděte něco jiného :) ()

Reiner

Odpad? :D:D Diskutující mě umí pobavit... :D Není to nic extra, ale na odpad? :D Ale k filmu. I na mne byl poměrně slabý, některé věci mi přišly takové až neskutečné a proto jen 3*... ()

EXwoody odpad!

Očekávajete pořádný nářez plný zpomalených záběru - hlavně když obtloustlý Steven přelézá plotky :) ()

DansteR

Seagal, Seagal a furt jenom Seagal...a ještě k tomu starý Seagal...trochu důstojnosti by to chtělo...už to hold není hvězda bojových umění :-D....raději bez dalšího komentáře ()

PeteBuck

Krútil som nad týmto dielkom hlavou. Je mi jasné, že už pekných pár rokov si Seagal niekoľkokrát do roka natočí nejakú kravinu, ktorá ide rovno na DVD, zhrabne pár miliónov a má na háku, či to bude zarábať alebo nie. Ak by mne ponúkli pár miliónov za účinkovanie v akejkoľvek blbine, tak iba pre tie peniaze to zoberiem. Ale tu to ešte aj produkoval??? Začínam si myslieť, že Stevenovi fakt preskočilo. Toho chlapa obdivujem, siedmy dan v aikido, hovorí plynule po japonsky, vie fakt slušne hrať na gitare (videl som, počul som, potvrdil to dokonca aj B. B. King), ale tu mal asi permanentne vypnutý mozog. Scenár otrasný, kameramana by som zabil za tie prestrihy, kde Seagal sa chystá niekoho zložiť k zemi, zrazu pohne rukami, kameraman v tej chvíli dostane asi epileptický záchvat, pretože všetko sa za sprievodu vykastrovanej technohudby strašne rozkýve a náhle vidíme protivníka na zemi. Seagalovi tam mieria na hlavu každých desať minút, vždy sa z toho, samozrejme, dostane, pretože jeho protivníci sú totálne blbí. Steven je proste nepolapiteľný, ak ho zajmete, vždy má náhradný plán, aj keď, než sa dostane k jeho realizácii, tak len o trochu menej naivní by ho dávno prekukli a radšej by mu vystrelili mozog z hlavy. Zato je tu protivník, ktorý má stále cigaretu v papuli, znesie viac guliek ako Terminátor. Dokonca aj Seagal potrebuje 3 pokusy, aby ho zabil. V jednom okamihu mu mieri na hlavu a potom ho strelí do hrudníku (je logické, že tu bude mať nepriestrelnú vestu), hoci už predtým mal problémy s jeho zabitím. Najlepšia scéna bola, keď Seagala zajali, vzali mu jeho záhadný balíček, Steven sa na WC v jednej nemenovanej stanici v Nemecku postaví k pisoáru, vytiahne vtáka, začne chcať a jeho protivník nožom rozbaľuje balíček. Vtedy močiaci Seagal vyskočí zavretým oknom (predpokladám, ešte stále s vtákom v ruke) a ozve sa výbuch, ktorý rozmetá železničnú stanicu v Nemecku na sračky. Ten záber som si pozrel asi 3-krát a viem určite, že Steven nemal časť nielenže oklepať jeho zbraň, nie to ešte ju schovať, takže mal určite nenormálne šťastie, že vtáka nenechal medzi črepinami na okennom ráme. Všimli ste si ten hajzlík na tej nemeckej stanici? Akákoľvek železničná stanica v Transylvánii v Rumunsku mala pred 30 rokmi čistejší a menej popísaný hajzel ako ten, čo ste videli. No proste nelogických kravín plná prdel. A réžiu ani nekomentujem. Tak nič, jedna hviezdička len za Seagala a za snahu o nejaký ten film z prostredia špiónov a vysokej politiky rôznych záujmových skupín atď. Ale ináč sklamanie. ()

kacmi odpad!

Prostučký dej je o agentovi, ktorý má previesť balíček, a o ten má samozrejme záujem aj niekto iný. Seagal sa so svojim tučným telom niekoľkokrát presunie medzi niekoľkými európskymi mestami, a zlikviduje zopár protivníkom (naozaj len zopár) veľmi nudným spôsobom a to je všetko. 92 minútový film vyvoláva dojem, že je dlhší než Titanic a Perl Harbour dokopy. ()

Bohdy67

Scénář asi posadili pře natočením na centrifugu,protože to byla taková hatlanina, že větší sem dlouho neviděl. Ještě, že film netrval dvě hodiny,ta půl hodina mého života navíc by mě vážně štvala...Takhle jsem naprosto zbytečně ztratil hodinu a půl a ještě mi z toho není dvakrát dobře. 12% ()

pirate odpad!

Film, ve kterém se jen bezhlavě zabíjelo a neměl žádný děj. Proč, Stevene? Vždyť jsi takový machr. ()

soukyd33

Balíček sem, balíček tam, co já jen s ním udělám. Akce tam je, ale jinak v příběhu se ztrácím. Mrtvých je tam vážně hodně, ale jinak nic. Už ani nevím jak to mělo dopadnout. Hvězdiček 1* ()