Reklama

Reklama

VOD (1)

Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (369)

Luicy 

všechny recenze uživatele

Nemám potřebu tu shazovat herce, jako to tady dělá většina čsfd “odborníků”. Mně se jejich výkon líbil, jenže z hovna prostě bič neupleteš. Děj byl víceméně o ničem a scény na sebe skoro vůbec nenavazovaly. Spíš se tam furt dokola omílely trapné řečičky o sexu a infantilní narážky na “ošklivky” ve třídě, které bych pochopila max. na základní škole, nikoliv v maturitním ročníku, ale budiž. Mohlo to být i horší. Eva Šálková forever. ()

zette 

všechny recenze uživatele

Kapka vtipu tam je, jinak moc nechapu ten zbytecny nadech dramatu, ktery nakonec stejne k nicemu nevedl. Dalsi z rady tech filmu, ktere jsou o nicem, nic neresi a brzy se na nej zapomene. Sokol je solidni herec, ale ta rada beckovych filmu, ve kterych ucinkuje je neprehlednutelna. Alespon na Krainovou, potazmo na Bartosovou je radost se divat... ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Vůbec jsem nečekal, že mě Vybíjená bude tak bavit. Možná i proto, že jsou tu tací, co ji naprosto brutálně sejmuli. A víte co? Já to vlastně nechápu. Co je na tomhle filmu špatně? Na Viewegha moc nejsem. Jeho knihy se mi moc nelíbí a filmy podle nich vysloveně nevyhledávám, ale Vybíjená je asi jeden z nejlepších filmů na základě jeho knihy, co jsem zatím viděl. Vždyť Suchánek, Genzer a Sokol vytváří vcelku solidní chlapskou partu a Babčáková jim parádně sekunduje. Uznávám, že různé časové skoky byly různě nepřehledné, ale postupně se to srovnalo a začalo to dávat smysl. Jediné, co by se tomuhle filmu dalo opravdu vytknout je fakt, že spíš než komedie, je tohle další melancholické drama, kterých je poslední dobou nějak moc a často v něm má hlavní roli právě někdo z Partičky. Jinak to bylo moc pěkný pokoukání. Je vidět, že Petr Nikolaev je jeden ze současných předních českých režisérů naprosto oprávněně. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Mám rád tú hereckú dvojku, no najviac im to pristane len v krátkych humorných scénkach. Film asi nie je nič pre nich. Snažilo sa to o akúsi nostalgicko-trpkú komédiu s pohľadom na zlaté stredoškolské časy a myšlienkou o tom, ako ten čas rýchlo letí... Ale v závere ostala len tá trpkosť na jazyku. Podpriemer. 40/100 ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Vždycky jsem měl slabost pro Suchoše a Geňu a jejich stupidní lacinej, přesto pro mě luxusní humor! Pokaždé, když vidím biják, kde se vyskytujou, přimhouřím oko a pošlu to o hvězdu vejš, teda pokud to není úplná kokotina. Zde šlo o pěkně podanej pohled na to, jak rychle nám vlastně život kvaltuje kupředu.... Na mě to lehce zafungovalo a trochu jsem zavzpomínal na svoje školní léta. Dobrý no... Navíc bonus Krainovka, která je stále oku lahodící. 60% ()

Galerie (20)

Zajímavosti (11)

  • Producent Rudolf Bierman pozval na premiéru Woodyho Harrelsona, ktorý pozvanie prijal. Ten práve v Londýne donakrúcal film Podfukári 2 (2016). (Zdroj: Eutotelevízia) (kacer4)
  • Film se natáčel především v Říčanech a lokacích na Sedlčansku. Místem setkání maturantů po pětadvaceti letech se stala lokalita letního tábora v Častoboři. (rakovnik)

Reklama

Reklama