Kupodivu to vůbec nebylo špatný. Já sice knihy Viewegha nečtu, ale mám ráda filmy natočené podle nich. Čekala jsem sice komedii, ale tady se jednalo spíše o to drama. Příběh mě ale zaujal. Jediný problém bylo ale herecké obsazení. Buď mi tam neseděli herci do určitých postav a nebo tam prostě byli (ne)herci, kteří neumí hrát. Když vezmu první případ. Trio Sokol, Suchánek a Genzer mám ráda. Sice nemusím Partičku, ale je můžu. Ale sem se prostě nehodili. Jako hodit je celkem do vážných postav jen proto, že sem tam zavtipkují, to prostě není dobrý nápad. A ten druhý případ....Krainová neumí hrát, sice je to krásná baba, ale neumí. A myslím si, že u nás máme celkem dost pěkných hereček, které by tu roli zastali líp. Nemluvě o herečce, která ve filmu ztvárnila její dceru. A do třetice Vaculík. Ten sice dříve stál za hřích...ale tady byla část, kde měl hrát své mladší já, jenže tam mu to vůbec neslušelo, naopak vypadal jako mrtvola. A poslední věc, co mi vadila a tuhle část nejspíš pochopí jen ten, kdo film viděl. Nechtělo se jim nejspíš do důležitých částí filmů strkat mladší verze postav, a proto ukázali např. Babčákovou a její svatbu nebo Krainovou a její porod, což se vůbec nehodilo, protože to nejspíš proběhlo v době, kdy jim bylo něco přes dvacet a holky, na to opravdu nevypadáte. Ale i přes všechny tyhle moje výtky jsem dala 4 hvězdy, protože příběh prostě zaujal a všechno tohle se dalo celkem snést.(11.3.2019)

• Katarine

Tak tohle jsem nějak vůbec nepobrala. Totálně nenavazující scény, celé to postrádalo jakýkoliv smysl a holka, která má celou dobu ztvárňovat totální ošklivku, je ve skutečnosti krásná, sympatická a sebevědomá holka, tak já už fakt nevím. Korunu tomu nasadila Krainová s větou: „Víš, jak je těžký bejt hezká holka?" Já bych řekla, že rozhodně lehčí, než být ošklivá. Suchoše, Geňu a Sokola dohromady fakt jen v Partičce, jinam by už spolu rozhodně lézt neměli.(13.11.2016)

• panMartin

Nedokoukáno - půl hodiny začátku a deset minut konce úplně stačilo. Strašný film. Samozřejmě jsem věděl, že to bude jen přiblblá komedie, které jsem chtěl dát šanci, ale tak špatný příběh jsem opravdu nečekal. Film nemá žádný děj, není se v něm čemu smát ani o čem přemýšlet. Zbytečný film, u něhož je až z podivem, jak někdo dokáže sehnat dvě desítky milionů na realizování takovéhoto nezajímavého humusu. Trapárna, kterou nezachrání ani odhalené kozy Simony Krainové..... Fekální humor těch blbů z Partičky už fakt netáhne!(13.11.2016)

Já opravdu nejsem vieweghovský fanoušek, proto jsem šla na promítání s určitým předsudkem v sobě. A odešla jsem aniž bych si z toho odnesla jakýkoliv hlubší prožitek, ačkoliv film jako takový je řemeslně dobře zvládnutý a nikoliv bez zábavných momentů. Bohužel jsou ale tyto momenty protkány unylým a po polovině filmu velmi otravným fňukáním o tom jak to ošklivý holky mají blbý a jak vztahy lidem nevycházejí podle představ. Humor Genzera a Suchánka je už poněkud obstarožní. Zato mladí představitelé hlavních postav neudělali i přes svou relativní nezkušenost ostudu. Shrnuto a podtrženo, dívat se na to určitě dá, výraznější nuda nebyla, ale jinak je to film bez jakékoliv náboje.(23.4.2015)

• Doudis19

Překvapení se nekoná. Už dlouho jsem neviděl film, který by mě štval tolika věcmi. Chudák Nikolaev, jediné herce co dostal jsou Babčáková s Vaculíkem, jinak v lepšim připadě neherci v horším modelky (Krainová nemá soudnost) ukazují, co je podstatou téhle povrchní a slaboduché zabavy:tržby! Film tak prázdný a o ničem, přesně jako komercí prochcaná tvorba Viewegha. I ten nejslabší díl Partičky je vtipnější. Perla roku v podaňí missky Bartošové:,, Ty vůbec nevíš, jak to má krásná holka těžký``, no to di do prdele :-D!(15.3.2015)

• - S návrhem na obsazení tria z kultovního seriálu Partička (od r. 2011) přišel producent Rudolf Biermann. (Terva)

• - Producent Rudolf Bierman pozval na premiéru Woodyho Harrelsona, ktorý pozvanie prijal. Ten práve v Londýne donakrúcal film Podfukári 2 (2016). (Zdroj: Eutotelevízia) (kacer4)

• - První film, ve kterém Simona Krainová mluví svým hlasem a nebyla předabována Ljubou Krbovou jako ve všech předchozích. (funhouse)