Určitě to není ani komedie ani drama. Je krása povrchní? Jistěže je milý moralisti. .."To je život, já za to přeci nemůžu".. "Víš ,jak těžkej život má hezká holka"...- Nad ošklivou holkou se nikdo neudělá.- A jak je povrchní, tak je i pomíjivá. .."Lidi jsou prostě hluchý a slepý" .....-K ŽIVOTU-.......Tak to jsme zmapovali téma a teď film. Celkem překvápko, žádná křeč, ale uvolněný vyprávění, kde čas je neúprosný, ale bere se s nadhledem. Nejde o žádný herectví na Oscara, ale úplná sračka to také není. Takže za 3*(13.11.2015)

K Vybíjené (knize) mám výjimečný vztah, mezi těmi ostatními příběhy (a že jsem jich od Viewegha přečetla hodně) zaujímá výsadní postavení včelí královny. Právě proto jsem byla zvědavá, jak s tímhle článkovitým dějem, kdy se zabíhá z minulosti do současnosti a střídavě vyprávějí jednotlivé postavy svůj život, filmaři natočí. No, neodflákli to, ale stejně se podařilo zachovat jen torzo o tom, že život je těžký a.. jaký si to uděláš, takový to máš. Kdo nečetl knihu, tak absolutně netuším, co si z filmu vybere. Překvapivě se mi líbil výběr tria herců z Partičky + Simona Krainová, na druhou stranu jsem nepochopila, proč mladou Hujerovou hraje pěkná holka, když to má být šereda. Celkem mi to vychází na průměr, protože.. jsem přísná paní učitelka, prostě mi nezahráli na takovou strunu, abych byla schopná odpustit odklon od děje nebo naopak vynechání některého příběhu (Spoiler- na večírku po letech zapalují dvě svíce za zemřelé spolužáky, o tom druhém tam není skoro ani zmínka).(4.5.2015)

ani snad nemůžu říct že by mě Vybíjená nebavila jako spíš překvapila.Dostal jsem totiž úplně něco jiného než slibují ukázky a místo komedie tu tak máme tragikomedii,ve které se vlastně nic až tak zásadního nestane...spolužácí vzpomínají a bilancují a...a to je vlastně všechno.Každý si něco podobného někdy prožil,nebo prožije a i když tady ta hodinka a půl celkem uteče,nemůžu říct že bych musel vidět znova...60%(7.9.2015)

Filmov s podobným námetom tu máme niekoľko a poväčšinou sú to komédie. Vybíjená má však len niekoľko vtipných momentov ( konkrétne tri ), zvyšok je hĺbkový rozbor postáv na pozadí stretávky a flashbackov, ktoré majú divákovi objasniť niektoré momenty. Nikolaev točiť vie, to vieme všetci, preto v konečnom podaní to je konzistentné a stráviteľné, škoda len, že sa to viac neuberalo smerom komediálnym. Pri tom obsadení a námete. Možno to tvorcovia ani netušili, ale myslím si, ža mladým to možno až tak nesadne ako ich rodičom, pre ktorých sa Vybíjaná môže stať zrkadlom ich života. Ale dosť týchto rečí, kvôli mladej Krainovej aka Bartošovej si to pozriem kľudne aj o rok v TV. Dalo by sa ešte riešiť nie príliš šťastné obsadenie hlavného tria ich mladšími verziami, ale načo. Neuškodí a nenudí, to je hlavné. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(20.3.2015)

• honajz

Je to celé takové vieweghovské - takové to klouzání po povrchu, rádoby ironické a vtipné postřehy a poznámky, a celé je to jen o sexu či masturbaci. Život člověka se podle pana spisovatele neskládá z ničeho jiného. I ta vážná hudba je dobrá jen jako pozadí pro sexuální vztah žačky a učitele. K tomu naprosto nesourodé monology postav, kdy to, co by mělo být jasné obrazem, se nám ještě jako blbečkům doslovně řekne. A na divákovi je, aby poznal, kdo je kdo tehdy, a kdo nyní, a aby si osudy těch postav skládal dohromady. Jenže nakonec zjistí, že to není o životě, o práci, o cestování, o penězích, o dětech, o rodičích, o sourozencích, o sousedech, ale prostě jen o tom sexu a masturbaci. Navíc bez jakéhokoliv nadhledu. (Btw, zdálo se mi to, nebo na tom srazu byli jen tři chlapi? To jich ve třídě vážně víc nebylo?)(15.11.2015)

• - Londýnskou předpremiéru navštívil také Woody Harrelson. Ačkoliv snímek nijak nekomentoval, byl patrně s filmem spokojen, protože po jeho skončení zůstal na besedu. Americký herec se na promítání objevil díky producentovi snímku Rudolfu Biermannovi, se kterým se zná od své návštěvy festivalu v Karlových Varech. (Zdroj: novinky.cz) (oje)

• - Premiéra filmu sa konala v londýnskom kine The Prince Charles Cinema. (Zdroj: Eutotelevízia) (kacer4)

• - Film se natáčel především v Říčanech a lokacích na Sedlčansku. Místem setkání maturantů po pětadvaceti letech se stala lokalita letního tábora v Častoboři. (rakovnik)