Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

Jason13

Taková odpolední jednohubka, u které se člověk moc nenasměje a v paměti asi taky dlouho nezůstane. Ve mně osobně ale na chvíli vyvolala zvláštní pocit nostalgie, ačkoliv jsem věkově blíž k "flashbackové" skupině postav. Za to pár bodíků k dobru.. Geňu a Suchoše mám rád, ale tady nebyli úplně nejšťastnější volbou. Naopak Sokol mi nevadil.. ()

HonzaBarta odpad!

Vybíjená je pro mě film absolutně nekoukatelný, plný stupidního humoru a podprůměrných hereckých výkonu. Ani nevím, co bych na tomto filmu mohl vyzdvihnout. snad jen to, že se na to už nebudu muset nikdy podívat. 5% ()

gstudio

Moje chyba... Nevšiml jsem si, že je to celé podle Viewegha a tak jsem marně čekal smysluplný děj a příběh. Dočkal jsem se křečovitého pokusu o katarzi party looserů a toporných životních "pravd": "Škaredá holka to má těžké.", "Hezká holka to má těžké.", "Heterák to má těžké.", "Gay to má těžké." Sečteno, podtrženo: neupřímná, uplkaná a naprosto zbytečná ptákovina na kterou ovšem naštěstí nebude těžké zapomenout. ()

Kozlowski8

Dost nezáživný příběh, odehrávající se na srazu 25 let po maturitě. Nebavily mě problémy, které stárnoucí bývalí spolužáci řešili, nebavily mě jejich dialogy a nebavilo mne neustálé přeskakování od jednoho k druhému a z jednoho časového období do druhého. Tento film mne ani trochu nezasáhl a dvě hvězdičky jsou maximum. 35%. ()

anti.rybka

Někdy nepochopím, že některé film někdo zaplatí a že jdou do kin. Za mě ztráta času u televizní obrazovky. Knihu jsem nečetla a rozhodně se po tomto filmu ani nechystám. Viewegh mě nadchne jedině prostřednictvím filmových adaptací a to ještě jen někdy. ()

Maraboy odpad!

Jak naservírovat sračku, jako předloha se bude podávat Viewegh, hlavní chod Prima partička a jako dezert Simča Krainovic. A je jedno že se v tý sračce utopí i pár těch lepších herců, Vaculík mi přijde jakoby uvízl v jedné roli a s tou chodí od filmu k filmu, takovej ten hodnej děda a Babčáková zase strká nos tam kam nemá, zbytek ochotníků je jen kulisa. Úroveň, Divošky, budu na Primě! ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

NeverEver

Tak nevim, budto jsem mimo misu ja, nebo tenhle film! Vtipy (pokud tam nejake byly) mijely jak muj vkus pro zabavu, tak moji intelektualni zakladnu. Knizku jsem necetla, takze nemohu posoudit zda jde o blbost jiz v listinne podobe, nebo se ji stala az v prubehu zfilmovani. U predchozich filmu (Roman pro muze nebo Roman pro zeny) jsem se aspon prijemne bavila a citila, ze je tam i "nejake poselstvi", v tomto filmu jsem ale nasla pouze prizemni jednoduchost a primitivni ubohost vetsiny postav. Taky je otazkou zda "Particce" muzeme verit jakykoliv pokus o "seriozni herectvi" - protoze je jejich "nactileti" predstavitele herecky prevalcovali na plne care. Jedine dve veci, co si z filmu odnesu: 1/ Simona Krainova ma i po dvou detech skvelou postavu a 2/ porad ma chut ukazovat bradavky. Vim take, ze nekdo se v kine i bavil, takze film si svoje divaky najde... Ja mezi ne urcite patrit nebudu! 1* za hezke kozy Simony Krainove ( ten jeji salon krasy dela asi zazraky...) ()

shinlove

Mně se to prostě líbilo! :) Nebyl to žádný šlágr, který by stál za to si pamatovat, ale bylo to prostě dobré, tedy 3* ()

kodwin

Na můj vkus zbytečně depresivní. Proč ta skepse? Proč žádná z hlavních postav není fakticky šťastná (možná Babčáková, ale moc jí to nevěřím)? Knížku jsem četl před lety a nepamatuji si, že by ve mě zbyla ta hořkost co po filmu. Zpracovat to určitě šlo líp, ale i hůř. Jinak Krainová napíchaná botoxem sice nemá žádné mimické svaly, takže těžko poznat co vlastně hraje obličejem, ale i přes tento handicap se mi nezdála úplně špatná. Myslím, že "odpadní" hodnotitelé si lečí vlastní zamindrákovaná ega. Přestože kouzlo filmu chybí, tak jsem viděl spoustu dobrých momentů. Horší tři hvězdy. ()

pepe_r

Měl jsem takové blbé tušení, když jsem viděl ten první trailer. Poslední trailer mě přesvědčil abych šel. Tak jsem šel. Simona Krainová mě vlastně nepřekvapila čekal jsem že to bude slabé místo filmu, ale to více jsem zklamán z Partičky. Asi film opravdu není jejich doména. Pro mě je to obrovské sklamání po jiskřičce naděje z posledního traileru. ()

Martin_L

Vybíjená pro mě byla jednoznačně zklamáním. Rozvleklé tempo filmu, jen vzdáleně si podobní herci v jednotlivých časových rovinách a útržkovité scény bez souvislého děje. Musíte se zkrátka docela snažit, abyste udrželi pozornost u tohoto snímku. Tu a tam je příležitost se i zasmát, ale zase ne tolik. Navíc zamrzí nepříliš zvládnutá iluze roku 1989, těch moderních detailů se přeci jen objevovalo až příliš. Takže podprůměr a dvě hvězdičky. ()

foils

Petr Nikolaev kdysi prorazil adaptací Báječných let pod psa. Stal se tak autorem jednoho z těch povedenějších filmů podle Vieweghových knih a na tomto faktu se bohužel nic nezměnilo ani po uvedení Vybíjené. Největším problémem tohoto snímku je, že poměrně nosná témata bilancování a krize středního věku zpracovává velmi povrchní, zastydle puberťáckou optikou. V tomto ohledu je filmový plakát nebývale výstižný. Čím je například motivovaná expozice onoho "staromládeneckého doupěte"? Má to být aluze na Prachy dělaj člověka (ale proč?), nebo šlo jen o to, ukázat Suchánka, jak po ránu loví z ledničky lahváče? Následně se poměrně násilným střihem dění přenese na abiturentský sraz a vyústí ve sled banálních historek bez valné zajímavosti nebo vtipu. Vyprávění se navíc soustředí jen na dvě vcelku atypické skupiny postav - rádoby světáky toužící po věčném mládí a někdejší outsidery usilující o začlenění do mainstreamu. Průměrně úspěšní/hezcí/inteligentní lidé jsou mimo oblast zájmu tvůrců... Jinak je zajímavé, jak čeští filmaři poslední dobou začali od těch amerických kopírovat i honbu za co nejpřístupnější rating. Stranou nezůstal ani Petr Nikolaev, jinak velký příznivec erotických scén. Takže Simona Krainová sice nakonec ukáže své stále pěkné bradavky, ale jen v jednom asi dvousekundovém záběru. 50 % (** 1/2) ()

camomilla

Kdyz prekousnete zacatek, prostredek ale i konec, tak zjistite, ze to nebyl tak spatny film. Ale neubranite se pocitu, ze se dokopy nic nestalo, nic to ve vas nezanechalo a film si uz nikdy znovu nepustite. ()

joywork

Když to porovnám s podobně tematicky zaměřený filmem - Sněženky a machři po 25 letech, tak Vybíjená prohrává na celé čáře. Film absolutně o ničem, nenašel jsem jedinou postavu, která by mi byla sympatická, o ději nemluvě. Ani lidi z Partičky to nezachránili. Jednu hvězdu dávám za potřebu Simony zaplavat si.. ()