Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

ssarka odpad!

tohle Sokol fakt neměl zapotřebí...přemýšlím,kdy naposledy jsme natočili pěknej nebo dívatelnej nebo napínavej nebo romantickej nebo prostě jen zábavnej film...nedodíváno,proč taky ()

Fracek odpad!

Primárně určeno pro zmatené lidi po náročné operaci. Vlastně je to po narkóze zcela dokonalé pro návrat do reality. Jak se říká, pěkně pomalounku a zlehka, aby mozek něco důležitého nepřeskočil :-D Kamera ale zase až tak špatná nebyla. ()

teseth

Naprosto nic neříkající bezduchá trotlovina, která ode mě dostala jednu hvězdičku za "Partičku" zbytek je prostě o ničem. Nechápu proč se film patlal v takových hovnech, které normální člověk hodí za hlavu po 2 letech, natož po 25 letech. To mi připadlo fakt debilní. A na rovinu můžu konstatovat, že Ondrovi vážná role fakt nesedí!!! ()

Jardatekk

S takovým hereckým obsazením bych čekal něco jiného..Když někde vidím, že tam je Geňa, Suchyč a Sokolič tak čekám, že se budu bavit a né, že človek bude zase potřebovat antidepresiva.Ježiš kam se to ten český film dostal to snad ani není možný. Copak už se člověk nemůže jen bavit aniž mu musíte pořád vnucovcat Vaši trapnou, utrápepenou, zpytovanou, streotypní realitu?! Děkuji nechci - mám se dobře. Herci z první republiky se musí v hrobě obracet. Příběh naprosto o ničem. Zasmál jsem se u něj snad jen 2x . a to je smuté. Opravdu velké zklamání zase dlouho český film nepotřebuju vidět...škoda. ()

nudlis

Proč ne? Proč nezavzpomínat na gympl na srazu po 25. letech? Nemusí to bejt bránici trhající, filmařsky vytříbenej a filozoficky pojatej spektákl. Může to bejt obyčejnej film. Jako tenhle. Chápu, že mladá generace to ztrhá, sami ještě od střední tolik let nejsou, aby jim to dovolilo rekapitulovat. A chápu taky spoustu lidí, kteří už v tom věku jsou, ale nechtějí, z jakýchkoliv příčin, vzpomínat nebo rekapitulovat. Mě to sedlo. A připomělo mi to fakt, že nejsme ještě tak starý, abysme měli na zbytek života vystaráno nebo abysme nemohli svoje prohry změnit na něco lepšího. ()

RadushM

Stejná tragédie, jako Sněženky a machři po 25 letech. Některé pasáže jako přes kopírák. Nechápu důvod tohohle snímku. Původní myšlenka asi zřejmě byla popsat životní příběhy, to, jak se jednotlivé lidské osudy rozcházejí. Tvůrci ve filmu naťukli několik témat, současných sociologických jevů- od rozpadu manželství, přes dávné nezapomenutelné lásky, nenávist z mnoha důvodů, výčitky svědomí až po téma "z hledání lásky se stal lov na matku mého dítěte". Ale místo toho, aby bylo jedno, dvě témata rozpracována pořádně do hloubky, tak je to film o tom, jak se v tom všichni plácají, je to prostě trapný. Působí to na mě jako nepovedený amatérský kousek, ve kterém hrají známé tváře. O to víc to pak vyznívá tragičtěji. ()

Lou_Pagi

Pardooon, ale že to má být komedie, jsem se dozvěděl až když jsem po filmu klikl na info o filmu. Celkem nudný pochmurný výpravný film. Takto přátelé komedianti už ne-e! ()

Mates Hradecky

Čekal jsem, že bude více využit herecký potenciál herců z Partičky a dočkal se hlubokého zklamání. Kamera i hudba velmi dobrá, jinak velmi slabé. ()

Kreptry

Já jsem se celou dobu snažila najít nějaký příběh. A snažila jsem se tak dlouho, až byl konec. Takový světlý bod byl Hynek Čermák, o tom jsem totiž nevěděla, že tam hraje. Jinak nic moc. Škoda. ()

Chlo0opek

To se takhle sejdou spolužáci po x letech, zapomínají na staré časy, popíjí, pokecají a tím to všechno skončí. To je tak vše, co se k tomuto filmu dá říct... Něco jako Sněženky a machři po 25 letech, ale narozdíl od Vybíjené měli Sněženky nějaký ten děj a taky alespoň dobrého předchůdce. Tady nic takového není - ostatně ono i to herecké obsazení bylo spíše "druholigové" (jedinou světlou výjimkou byl Ondra Sokol), takže z takoveho materiálu se holt trhák asi vyrobit nedá. ()

datel13

Bývaly časy, kdy se Sokolem, Suchošem a Geňou byla sranda.. Ne, ony ty časy vlastně furt jsou, a to po večerech, když v televizi šaškují v Partě. Tady jsou jen za tři vošousty, snad ještě nesympatičtější než zbytek hereckýho ansámblu (a začíná to tak slibně, když Geňa spí s buldočkem na klíně na prahu olezlýho domu, a Suchoš se probouzí z alkoholickýho sna a prohlíží prázdný flašky), jenž je nucen opakovat tradičně nepřirozeně pseudo-intelektuálský Vieweghovy dialogy. Sem tam ale má scénář víc životní pravdy, než bývá u tohoto autora zvykem. Zkrátka po nánosem banality se tam občas zablesklo ´cosi´. Jinak ta mladá verze S. Babčákový mi vůbec nepřišla tak neatraktivní, jak bylo mockrát během filmu naznačeno, nebo spíš na plnou hubu řečeno. Snad si to mladá herečka nebrala příliš osobně. ()

JITY

Viac dráma ako komédia. Miešanie minulosť a súčastnosť stále dookola. Ak som si myslela, že to má nádych komédie, tak omyl. Ešte aj na tom maturitnom stretnutí to viac vyzeralo ako na kare. Pritom herecké obsadenie bolo výborné, aj dej by bol dobrý, keby sa tam stále nedávala minulosť. Raz pozrieť a stačilo. ()

Mistr119

Ve filmu je velmi dobře použitá retrospektiva, kdy dospělé postavy nahlíží na to, co prováděly v dětství, z jistého nadhledu. Bohužel v přítomnosti jednají už méně bděle, ale tak už to v životě bývá (například scéna "znásilnění" Evy... náhlé probuzení zvířecích motivů naprosto chápu a bývá v životě obvyklé). Nicméně nezklamal ani casting v obsazení Suchánek, Genzer, Sokol, který velmi bavil. Dál bych ještě ocenil mladé herce, kteří trojici Suchánek, Genzer, Sokol naprosto důvěrně charakterově vystihli. :) ()

Peabody

škoda. Podle mne jedna nejlepších věcí Michala Viewegha ve zpracování pana Nikolaeva je pro mne zabitá trojicí TELATTElat, kteří nehrají Jeffa, Skippyho a Toma. Jeff má býát kjrásnej chlap, Ondřej Sokol je studený čumák. Simona Krainová je krásná, ano, ale asi trochu jako Lída Baarová, jen ať se nepokouší "hrát". Co grimasa to trága. Vartecký má být chlap, ale mně typově Lukáš Vaculík, nesedí jakkoli se z něj stal herec (ale to je asi věc osobního vkusu). Postavy chodí kolem, sedí vedle sebe u stolu, recitují dialogy, vztahy mezi nimi skoro žádné, celé se to tak prokliká. Plus se připíše něco protirežimních narážek (v nize nejsou), že aby to bylo podle normy. Nepovedené a casting velmi slabý. A ty labutě u Vltavy u dojemných dialogů, ugh. ()

melo.d

Tak samozřejmě jsem nic nečekal a díval se na to jenom kvůli Geňovi, Suchošovi a Ondrovi. Ale že to bude až tak špatné… Krom těch tří tam ještě něco hraje snad už jen Vaculík. Jinak naprostá katastrofa. Mizerný scénář, mizerné dialogy, mizerné hraní, mizerná hudba, zahuhlaný zvuk, mizerná kamera jak z natáčení Ulice. Těsně na hranici odpadu. ()