Mimoni 2: Padouch přichází

• USA Minions: The Rise of Gru (více)

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. Jmenuje se Gru a aniž to tuší, tohle setkání mu zásadně změní život. (CinemArt)

Tomas_PO

Noví mimoňi, no tentokrát len v šedom priemere predchádzajúcich dielov. Úvodná dobrodružná zápletka na spôsob Indiana Jones síce nádej prinesie, no ďalej sa už nerozvíja. Škoda. Inak osvedčená klasika mimoňských vtípkov, dobre hudby a akcie. Našťastie tentokrát neprehnanej a so symbolickým morálnym odkazom. Na víkend ako stvorené. ()

VktrCZ

Banana! Jelikož máme vytříbený vkus na filmovou tvorbu tak jsme si s kámošema nemohli Mimoně 2: Rise of Gru nechat ujít. A těch 5 let čekání se vyplatilo, protože zde máme po třetím já padouch další film roku. Opravdu se jedná o mistrovské dílo. Jedná se o dospělácké drama plné hlubokých myšlenek. Ta message za každým uměleckým záběrem jde cítit. Mimoni se opět opět prokazují jako nejvyšší forma inteligence. Opravdu toto si nenechte ujít. U konce jsme všichni tři brečeli dlouhé minuty, než jsme vstřebali úžasnost a dojemnost tohohle filmu. 15 banánů z 10ti ()

Mangano

Patrně po všech směrech lepší než první Mimoni, ale žádný zázrak se pořád také nekonal. Filmu by slušela trhlost podobná té části s pilotováním letadla - za mě jediný alespoň trochu vtipný obraz. Ačkoli to tedy dospělému divákovi nemá moc co nabídnout, vyloženě nudit by se také neměl. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

charles3

Velmi podařené! Vtipné, akční i dojemné, odkazově-parafrázující (Kill Bill, Tygr a drak, Kung fu panda, 2001: Vesmírná odyssea) i comicsově padoušské. Místy sedmdesátkovější než sedmdesátky, místy sanfranciscovější než San Francisco a místy čínštější než Čína. Za mě lepší něž Mimoni 1 a Padouch 3 dohromady. Kdy bude trojka? :-) ()

roswell47

Ako ja, dosť stará osoba, som si nových Mimoňov vychutnal ako sa len dalo. Normálne ma dojal tento nový film od Illuminations, pretože v poslednej dobe to s nimi nejak pochudlo no ale Minions Rise Of Gru je za mňa výborný zážitok. Opäť, tu bolo celkom veľa gagov a nejakých tých grotesiek, ale na režiséroch vidieť že dali do toho iný kus koláča. Neboli to len tie stále sa opakujúce gagy alebo grotesky, ale konečne niečo nové, (aspoň pre mňa) pretože už tie gagy z Minions 1 boli také že, uspokoja deti, ale puberťáka, alebo dospeláka určite nie. Čo sa týka príbehu, nič ťažké na rozmýšľanie, je fajn, ale je tu jedna veľmi podstatná chyba, a to je dĺžka celkového animáku. 88 minút je málo na to aby ste mohli vytvoriť dobrý animák. Je to málo času na rozvíjanie postáv, príbehu, niekedy som sa obzrel okolo seba že: Čo sa vlastne deje? Ale teda Mimoni 2 nesklamali, prekvapili ma celkom príliš dosť. Nechcem dať 4* pretože by som sa cítil zle a myslím že to dopadlo o mnoho lepšie než Minions 1 a Despicable Me 3. Takže hodnotenia animáku Minions Rise Of Gru je 9/10, takže 5 hviezdičiek. ()

DIATOR05

Mimoni jsou geniální film s vynikajícím absurdním humorem. A dostanete to, co čekáte. Příběh je dle mého průměrný, ale provedení s mimoněma je skvělé. Linka s padouchy nebyla vůbec zábavná a spíše tam byli jen, aby se něco dělo. Scéna s mimoněma s letadlem je 10/10 a asi jsem neviděl nic víc absurdního a vtipnýho. Možná je to moje chyba, ale takový oddechový film jsem hodně dlouho nezažil. Takže za mě 7/10. ()

matous20063

Poměrně slušně natočený animák, který neurazí. Vtip zde rozhodně nechybí, animace skvělá a dialogy super. Film je ovšem krátký, myslím si že děj by se dal o něco okořenit a protáhnout ale i tak je to slušná podívaná. 70% ()

dundu

Pár velmi dobrých momentů film nezachrání, mě to nebavilo a ani moji čtyřletou dceru, která půl filmu říkala, že chce domů. Kino narvané, ale za mě úplně nejslabší díl z celého "padoucha". Úvodní titulky boží ;) ()

JaryKury odpad!

K tomuhle není co. Pro děti do 4 let dobrý, ale ty chápající tuhle blbost prospí raději. Něco tak nudného, stereotypního, předvídatelného, bez špatného nápadu. Ne že by tohle studio neumělo. Zpívej 2 je svěží a hravý animovaný film, ale toto je s prominutím děsivý odpad, který vsází na značku a přiblblé žvatlání. Za mě 1/10 jen pro ty děti. ()

Sopholojong

Najlepsi "Mimoni" od jednotky Despicable Me. Obrovske prekvapenie plne napadov (kung- fu "zlutaci", sedemdesiatkova Vicious Six, pilotovanie lietadla), hravej animacie (zaverecny suboj v Cinskej stvrti) a hlasok v symbioze s prepracovanymi individualitami Mimonov (vedie spominane kung-fu trio a najma ten siroky babracky). Toto si dava aj Lightyeara na ranajky a Pixar by sa mal ucit ako robit perverzny humor (neustale hole rite Minionov/Grua, v spandexe obtiahnuta leaderka "Sestky"). Silne styri "kinderka". ()

Warapeidza

Je to barevné, je to veselé a polovině mých dětí se to líbilo :). Z pohledu dospělého také pár fajn scének a muziky, takže účel splněn. ()

PISTA226

7/10 Tak to byla taková jízda! Bohužel víc v sále, než ve filmu, starý dobří mimoni už strácí nápady na zajímavé rozvinutí jejich charakteru, příběhu, něčeho, co doopravdy řeší mimoně a né padouchy Grúa. Proč se to jmenuje Mimoni, když je to celé jako mladý a ještě né moc kvalitní Já padouch prequel. Vždyť jsme se nedozvěděli nic nového o vůbec nikom, vlastně ani o Grúovi, jediná věc, která by se tomu mohla podobat je nová postava jednoho mimoně Oty, ze kterýho si tu jen dělají srandu. Proč sakra tohle vůbec nefunguje na emoce, na vůbec nic. 99% mimoňů jsou zalezlí ve sklepě a vůbec tam nejsou, hlavní 3 staří hrdinové mají totálně nudný nezajímavý příběh, který opět nedodává nic nového, koho zajímá, že potkali karate Mistrini, já chci vidět jejich charakter a jejich smutné chvíle, bolestivá rozhodnutí, vzájemné vztahy. Něco proč bych je mohl znova mít rád jako v jedničce. Padouši jsou zase a opět totalně random postavičky, které jsou tak moc random, že si některé z nich ani člověk nezapamatuje, protože ví, že žádná z nich tam není vůbec důležitá a na konci je porazí a už je nikdy neuvidíme. Tenhle problém má i Já padouch. Humor tu už začíná být pod přiměřenou dětstkou verzí. Ano chápu, je to film pro dědi, ale tímhle vychovávájí ty děti a čím rozumnější to udělají, tím lépe pro ně. Je to tak moc cringe, že na to lidé z memu chodí v obleku (dokonce i já) a na konci tleskají, aby ukázali tu špatnou kvalitu. Ale já na to šel s opravdovou nadějí na kvalitu. Hlavní věc, o kterou se všichni perou je totálně random nedůležitá věc a nechápu proč se o ni vůbec perou, takže celá zápletka je naprosto k hovínku. Tenhle film je dobrý jen k ironyckému pobavení, jinak je to hrůza. ()

soukyd33

Dabing, klasika. Animace super. Příběh, blbost. Rodinná zábava, ale také nic nového. Ke konci až stupidní scény. Dnešní diváci to ale asi vyžadují. 🤔 Poznámka: Občas jsem se zasmál, ale jen občas. To je na komedii tohoto druhu, málo! Poznámka: Na Banana můžete zapomenout. 🙄 Hvězdiček 2 ()

Venom

Prekvapivo to bolo celkom dobré. Hoci nie som veľký fanúšik prvých Mimoňov ale na dvojku som sa tak trochu tešil. A ako nesklamala. Bola srandovná, príbeh bol dosť dobrý a len škoda toho blbého konca. V celku som si to celkom dosť užil. ()

Ondak

Příjemný animák se střeštěnými Mimoni. Tím vznikají vtipné situace. Pro děti super film. Bohužel je příběh takový nijaký a celý film je postaven na řádění mimoňů ale naštěstí to vcelku funguje. ()

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

14.12.2022

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)