Reklama

Reklama

Mimoni 2: Padouch přichází

  • USA Minions: The Rise of Gru (více)
Trailer 12

Obsahy(1)

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. Jmenuje se Gru a aniž to tuší, tohle setkání mu zásadně změní život. (CinemArt)

Videa (6)

Trailer 12

Recenze (139)

Nevka 

všechny recenze uživatele

Až na samotný závěr perfektní animák pro celou rodinu. Mimoni jsou už tradičně střelení, zábavní a docela i kreativní - rozhodně více než v jedničce. Český dabing u animáků je navíc pořád skvělý, čímž se alespoň částečně kompenzuje absence originálního znění v našich kinech. Illuminations mě začínají hodně bavit. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Evidentně nejsem cílovka a ti žlutí cosi mě vlastně a priori tak nějak popuzují. Jistě by se našel idioblb moralista, který by po tomto sdělení začal pindat, že proč se na to tedy dívám a hodnotím. Inu, člověk dělá některé věci, protože k tomu má své důvody. Mým dvěma důvodům se to docela líbilo, takže je moje hodnocení lehce nad průměrem, ale i tak z celkového zážitku dne - ten bramborový salát před filmem byl lepší než ten flim. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $80miliónov║ Tržby USA $367,289,180║ Tržby Celosvetovo $924,963,180▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Veľmi mdlé, už bez patričného zápalu, potenciálu (Ja zloduch 1 a 2) a hlavne minimum poriadnej zábavnosti, skoro som sa nebavil. Len nečinne pozeráte a efekt skoro žiadny. Neotrávilo ma to ako prvý Mimoni ale už by asi fakt stačilo, nápaditosť tvorcov vyprchala. /videl v kine: 50%/ ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Jsem fanoušek Mimoňů, ale tentokrát mi to zkrátka nějak nesedlo a místy jsem se nudil. Hlavní koncept je stále hutný, zvlášť po tak dlouhé pauze a mimoňská hláška "Mini-boss" patří mezi klenoty této série, tentokrát mě však příliš nezaujali záporáci a asi to bude chtít ještě druhé zhlédnutí...a taktéž zopakování si starších dílů jestli je to ještě stále pro mě. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Mimoni jsou zpátky! Žvatlají a mojí nového člena jménem Otto. Tentokráte si vzali na pomoc Grua. Už si nevzpomínám jaké to bylo s nimi minule, nemám ani moc odvahy to znovu zjišťovat, ale pokud to bude každých 5 let minimálně takové jako tenhle díl, bez problému to přežiju. Umění člověk holt musí hledat jinde. 55% ()

Galerie (23)

Zajímavosti (16)

  • První v kinech uvedené pokračování animovaného prequelu a animovaného spin-offu. (KGBelik)
  • Ve scéně, kdy jde Gru do jedné z kabin na poslouchání desek, si můžeme v jedné kabině všimnout ženy, která si fotila pyramidu v Gíze (přesněji když se pyramida vyfoukne) ve filmu Já, padouch (2010) – tam je logicky mnohem starší, ale jde poznat podle brýlí, postavy a nosu. (SpiderBoy)
  • Postavy filmu sa premenia na zvieratá z čínskeho horoskopu. Negatívne postavy sa premenia na draka, hada, tigra, byvola a opicu. Pozitívne postavy na zajaca, kohúta, kozu. Na záver sa negatívne postavy premenia na potkanov. Zo zvieratníka nevidíme prasa, psa a koňa. (giaruj)

Související novinky

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

14.12.2022

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BestFilmFest, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (více)

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)

Reklama

Reklama