Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva důchodci ze Sušice unesou mladého finančního makléře, který zpronevěřil jejich životní úspory. Drží ho na odlehlé samotě zvané Čertův mlýn. Chtějí, aby jim ukradené peníze vrátil, pak ho pustí. Po pár dnech však zjistí, že jim makléř z provizorního vězení utekl. Někdo mu musel pomoci. Druhý den se najde jeho tělo v nedalekém lomu. Policie z Kašperských Hor začne celý případ vyšetřovat. Problémy mezi Krásenskými kulminují. Major Koutný se stěhuje na Šumavu a recepční Bláhová si na něj myslí. Na policejní stanici v Kašperských Horách se objeví i Petr Vinický. Přesvědčuje Janu, aby vzala místo šéfa v Plzni. Jana mu oznámí, že už nabízenou funkci odmítla. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle byl opravdu pěkný kriminalistický díl, ze začátku je děj skutečně dynamický a zvratový. Postupně se transformuje do tiššího pátracího stylu a celkově tvoří velmi kvalitní podívanou o dopadení vraha. Vedlejší dějové linky dotváří příjemný osobní charakter seriálu. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slušný detektivní příběh. Má to hlavu a patu, má to svého záporáka a několik cestiček mimo. Trochu se hnuly ledy i v osobním životě jedné z policistek. Smysluplný a dobrý díl. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slovy majora Koutného je případ až moc zamotaný, něco málo z činů pachatele bylo už navíc, ale pohodička rodinných vztahů v lesích na Šumavě těžké zločiny přebila. Potěšilo mě, že obviněný měl konečně advokáta. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama