Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

Maq

V první třídě jsme vždy o přestávce srazili dvě nebo tři lavice dohromady, vznikl tak tank a hráli jsme si na Čtyři z tanku a pes. Třeťáci se nám smáli. Páťáci procházeli bez povšimnutí. --- Top Gun je film pro prvňáky. Hot Shots je výsměch velikých převelikých třeťáků. Páťáci a starší to neřeší. ()

Easykk

,,Sakra, ulítla mi čepice, otočte to!! / To nejde, jsme uprostřed akce. / Aha, no tak spusťte člun, vsaďte do něj Rabinoviče ať krouží kolem, dejte mu do něj nějaké jídlo a ty jeho oblíbené seriály, ty mu nahrajeme na vídeo no a na zpáteční cestě ho vyzvedneme! / Na to nemáme čas!! :o))))) UNIKÁTNÍ :o)))) ()

Derek

tak takto má vyzerať paródia. trio ZAZ sú jednoznačne najlepší tvorcovia paródií na svete. vo filme je obrovské množstvo gagov a citácií rôznych klasik. lloyd bridges a charlie sheen sú skvelý. upozornenie pre slovákov: film si najlepšie vychutnáte po česky, lebo slovenský dabing zničil dosť slovného humoru!!! ()

dom156

Humoru je zde plno a dobře jsem se pobavil. Zde člověk dává přísná měřítka pouze zábavnosti, které bylo dost a dost. Doporučuju na odlehčení. ()

mae-geri

Nejlepsi parodie, kterou jsem kdy videl. Casto predci i filmy, ze kterych si dela sradnu. A Charlie Sheen mi do teto role pasuje uplne maximalne a hraje to skvele.. ()

Colonist

Geniální parodie, která by si zasloužila 5 hvězdiček, kdyby její pokračování nebylo ještě o třídu lepší! První díl má sice mnoho ujetých scén, hlášek, gagů, vtipů a hlavně parodií, ale oproti dvojce působí ještě tak nějak "usedle". I tak je to perfektní parodie. ()

L_O_U_S

Top Gun jsem nikdy neviděl, ale tuhle parodii můžu. Některé hlášky a gagy jsou přímo smrtící. "Jedenáct hodin? Tak to mám ještě půl hodiny čas!" (206.) ()

Aleee89

Parodie zrovna nevyhledávám. Tenhle film jsem už kdysi viděla, ale včera jsem si jej připomněla. Byla jsem docela ráda, když jsem zjistila, že si ho ještě vcelku pamatuju. Třeba jsem věděla, co zrovna přijde za scénu. Takže to svědčí o tom, že tenkrát mě zaujal. Jak říkám, parodie nevyhledávám, ale tohle není trapné, ba navíc to má vtipné scény a hlášky, což k takovému typu filmů prostě patří. Nepřemýšlet, ale užívat si to. ()

kajas

Zase tolik jsem se nezasmála, ale za bombového Sheena, skvěle volený hudební doprovod a povedené vsuvky v závěrečných titulcích musím přitlačit :). ()

Anglie

Žhavé výstřely jsou prostě králem filmových parodií. Naprostá klasika a totální kult. TAKHLE MÁ VYPADAT PARODIE!!! Film, který jsem viděl nejméně pětkrát a pokaždé se na něj podívám znovu, abych se zasmál stejným vtipům - tomu filmu prostě nelze odolat. ()

Petroff

Rýpnout si u komentáře Žhavých výstřelů do Top Gunu, to je teda hrdinství, lidi .-) Bez Top Gunu by nebyly žádný Žhavý výstřely, a bez šíleného scientologa Toma Cruise by alkoholik a feťák Charlie Sheen mohl parodovat tak akorát svojí babičku. ()

GILLWANDER

Výborná komédia a skvelá paródia na akčné filmy. No nie vždy sa dalo zasmiať, ale povoľnejšia zábava aj tak nadovšetko prevyšovala one nedostatky. Bavil som sa a bránica bola žiaľ bezmocná. 70% ()

dee-key

Co se mě týče, tak absolutní top komedií. V podstatě bez přestávky jedna kravina za druhou, podaná vtipně a dovedená do absurdna. Trochu hendikep, že jsem neviděl Top Gun, což tenhle film evidentně paroduje, ale nijak jsem tím netrpěl. Jinak filmu se nedá nic vyčítat, protože on sám sebe nebere nikterak vážně. Pravda, humor je poplatný době, kdy to bylo natočené, ale mě to imponuje. Rozhodně to může posloužit jako mustr nebo vzor pro dnešní filmový průmysl, který chrlí nepřeberné množství žumpy plné hihňajících se a prdících černochů. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí