Danny Meehan býval fotbalovou superhvězdou a miláčkem Británie. Měl slávu, peníze, rychlá auta, krásnou přítelkyni. Jako kapitán anglické reprezentace však udělal osudovou chybu, když „prodal“ důležitý zápas Světového poháru s Německem, a zasloužil se tak o sestup národního týmu. Jeho kariéra se zhroutila, začal pít a na dno dopadl, když v opilosti napadl dva policisty a byl odsouzen na tři roky do věznice se zvýšenou ostrahou v Longmarshu. Je jasné, že to nebude mít lehké, protože i vězni a dozorci jsou fotbalovými fandy a dávají mu od začátku najevo, co si o něm myslí. Na druhou stranu tu má Danny i vlivného příznivce, vězeňského správce, který sestavil fotbalový tým z dozorců a dalších zaměstnanců a chce, aby ho Danny trénoval. On ale navrhne, že dá dohromady mužstvo z vězňů a mohou uspořádat zápas. Dannyho pomocníky se stanou silák Massive a starý vězeň Doc, který ho zasvětí do vězeňských tradic a praktik. Stále je tu ovšem otázka, zda dokáže změnit partu ztracených existencí a nepřizpůsobivých psychopatů v sehraný a úspěšný tým. Zejména když ho tvoří taková individua, jako svalnatý šílenec Mnich, děsivý, ale čestný Billy Limpit, pyroman Nitro či nadšenec Raj. Danny si uvědomuje, že když zklame, spoluvězně to pořádně naštve. Navíc se ocitá před stejným problémem jako kdysi, když ho správce nutí vydíráním k zahození zápasu. Zpočátku myslí především na své zájmy, jenže časem si mnohé uvědomí a rozhodne se neudělat stejnou chybu dvakrát. (TV Nova)

Philoun1

Trestnou lavici sem viděl jako první a když mi kamarád řekl, že to je vlastně remake tak sem pochyboval, že by původní film mohl být lepší, ale vážně byl. Byl vážnější což si myslím, že se do prostředí z vězení hodí mnohem víc než komedičnost s jakou je braná Trestná lavice. ()

Trapper33

Hodně příjemný film s fajn herci a skvělým původním zněním! Jason Statham parádní a jeho role mě po celou dobu náramně bavila. Celkově to místy působí dost kostrbatě natočené, ale na výsledku to zas tak moc nemění. "Two fucking two. Thank you Danny." ()

giovanni3

Film o fotbalu s bývalým profesionálním hráčem a účastí Stathama to vypadá lákavě. Bohužel herecké výkony nemají moc jak vyniknout a děj má úzké mantinely, kdy nelze udělat... Vůči konkurenční Trestné lavici (2005) je zde méně kravin a zbytečností, ale slabí děj to nenahradí. 3z5 ()

NALBERTik

Chudák Vinnie, nejhorsi film co sem s nim videl....par fórů tu sice je, ale celkový doyem nuda, nuda, dodival sem jen z povinnosti a navic sem nemel co delat :) Stupidní příběh, celé ňaké czudné.... ()

Soweek

Mám takový pocit, že jde o první zfilmování Longest Yardu, a že není vůbec špatné. Nyní 7 let starý film určitě pohřeje na duši už jenom tím, že veškeré herecké osazenstvo tvoří partička z Lock Stock and two smouking barrels a pár stejně skvělých hereců z trainspottingu, human trafficu atd. Nicméně Sandlerovo o 4 mladší podání je prostě legendární a proto zde nemůžu dát všech pět hvězdiček. ()

sedm.1

Tady už se snad nemůže psát ani o sto první variaci na téma:napravení zlobivého hrdiny,kterého na správnou cestu přivede čest a přátelé.Tohle je po milionté první a vůbec to není lepší,ba naopak.Českému divákovi to může být snad jen bližší tím,že jedním z napravovacích prostředků hlavního hrdiny je klasický fotbal a potěší tu i výstupy Dannyho Dyera a Jasona Stathama,ale to je tak vše.Vinnie Jones může zaujmout svými minivýstupy v gangsterkách a rozmašírovávat tam lidem hlavy,ale na utáhnutí celého filmu nemá charisma ani talent.Děj je neskutečně předvídatelný,originality tam není ani na dvě vteřiny,každou nadcházející scénu by odhadl i naprostý filmový zelenáč.Ne že by mě Mean Machine přímo nudil,ale už je takovýchto filmů prostě moc. ()

Arius

Zrejme som to prehodnotil no nemôžem inak, sú to bezprostredné pocity. Vinnie Jones sedel ako uliaty, bavil som sa, usmial som sa a prišiel som nato že aj Jason Statham môže patriť k tým lepším faktorom filmu, ovšem to musí viac mlčať ako rozprávať. ()

BMAJTZ

Uprimne receno filmu na tohle nebo podobne tema tady uz byly. Pripomenme treba Trestná lavice, kdyz nad tim tak premyslim je to skoro do puntiku stejny film. Teda pribeh se az tak nelisi a krome normalniho fotbalu se tam hraje americky. To je ovsem jedno protoze podle me to britove umi o hodne lepe a tohle evropske podani je mnohem lepsi a zabavnejsi. Neni to tak malovane a hrdinove jsou tak nejak realisticti. Ja jsem se bavil kralovsky a smal jsem se od ocha k uchu a to opravdu hodne. ()

The Viper

Americkou verzi se Sandlerem jsem viděl dříve a tak jsem neočekával, že by se to nějak lišilo kromě toho že americký fotbal je zde nahrazen normálním fotbalem aneb kopanou. Sešli se tu opravdu zajímaví herci a velká jména a určitě se z toho dalo vytěžit více. Závěrečné utkání bylo největším zklamáním celého filmu a to pro to, že se odehrával na jakémsi paloučku a výsledný střih byl zmatkový a nulově plynulý. Určitě to není ale nic čeho bych litoval že jsem tomu věnoval čas, ale u mě to ani na průměr nestačí. ()

BlackTom

Dal by som ****, ale nemôžem si pomôcť... Longest Yard so Sandlerom bol proste lepší. Vinnie Jones tu bol v tieni ostatných hercov, predovšetkým perfektného Stathama. Škoda... ()

borec999

Sandlerova komédia na v podstate totožné téma je objektívne vtipnejšia, diváckejšia a asi i lepšia. V tejto však máme Vinnieho Jonesa v jednej z jeho mála hlavných úloh, ten pravý futbal (tú americkú blbosť s vajcovou loptou za futbal považujú iba američania) a typický britský humor. Nie je to komédia v ktorej sa budete smiať každú chvíľu (ona sa o to vlastne ani nesnaží), no ak máte radi futbal, tak ako nenáročná oddychovka film funguje aj spolu s veľa klišé pre daný typ komédie vlastne veľmi dobre. Záverečný zápas je výborný, Jason Statham  si to v šialenej vedľajšej úlohe evidentne užíval (a ja s ním) a k štvrtej hviezde som pri hodnotení nemal ďaleko... 65-70% ()

BlueZero

Zaujalo ma to len ako muža, ktorý má rád futbal. Na tých pár minút zápasu medzi väzňami a dozorcami sa dalo pozerať. Ale inak som mal pocit, že sa film snaží zmestiť do nejakého žánru, ale do žiadneho sa mu to nepodarilo. ()

Kovaja

Vinnie Jones jako bývalý kapitán anglického národního týmu se dostane do basy poté co v opilosti rozseká dva poldy.V base se mu ze začátku nedaří a všichni po něm jdou za to že se nechal uplatit a podrazil svůj národ při důležitém zápase s Němci ale už nikdo neví že mu bylo vyhrožováno fyzyckou likvidací kdyby to neudělal.Po čase se pouští do trénování mančaftu vězňů kteří sehrají důležitý špíl s bachaři.O vítězství není pochyb ()

Mazlik4

Další naprosto nefungující nápravné zařízení, prosáklé korupcí a chaosem (taková tradice filmů z tohohle prostředí). Díky čemuž pobyt v něm připomíná spíše dovolenou ... Co říct víc? Od kdy jsou součástí standardního vybavení věznic fotbalové stadiony? ()

Prochy38

Film, i když to možná není fér, stejně musím porovnat s Vítězstvím se S. Stallonem. Ono jde vlastně o to samé. Ovšem tento snímek je povedená hlavně komedie, narozdíl od asi tak trochu předlohy. V. Jones a jeho parta parádně ladí, J. Statham osobnost jak nikde. Jo, líbilo se mi to. Není to žádný trhák, ale řekl bych, že urazit to nemůže. ()