Zpívej

• USA Sing (více)

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru." (CinemArt)

ProNotor

Pěkná pohádka na nedělní odpoledne, zase něco jiného než byly klasiky poslední doby v animovaných filmech. Člověk si u toho pěkně odpočine, uroní i slzičku a zasměje se. Samozřejmě je to pohádka, takže musí i konec být dobrý a u mě to bylo velmi dobré. ()

C0r0ner

Jeden z mála animáků, který není skoro vůbec vtipný. Tady to ale nevadí, protože Zpívej staví na něčem úplně jiném. Tím je hudba, která byla super a především myšlenka, že by si člověk měl jít za svým snem nehledě na okolnosti. Žádný zázrak, ale nelituji času, který jsem tomuhle filmu věnoval. 70% ()

campix

Dle mého přichází Sing trošku pozdě. V době, kdy sláva všech možných talentových soutěží pomalu vyhasíná, tu máme animák, který těží předem z obliby podobných soutěží. I když úplně nechápu hlavní dějovou premisu, že takováto talentová soutěž má zachránit skomírající divadlo, ale budiž, je to animovaný film pro děti, tak je asi zbytečné se tím více zabývat. Celkově jinak docela vtipný animovaný film s velkými hvězdami, které se ujali dabingu, a poměrně vydařenými pěveckými výkony. Bohužel průměr žánru. ()

Martrix

Veskrze neškodná záležitost ze stejného univerza, jako bylo Zootropolis. Příběh je hodný animovaného filmu pro děti, tzn. blboučký a předvídatelný s trochou vtípků, animaci už dnes snad nikdo ani nehodnotí, takže dobrý. Pro někoho jsou přidanou hodnotou písničky, takže vyšší hodnocení chápu, nicméně s mými 100kg mě na vařené nudli nikdo neutáhne, takže nekompromisní 3*. ()

epicek

Hodně milé překvapení! Moje skepse se vytratila po úvodní půlhodince a celou tuhle jízdu jsem si náramně užil. Takový Zootropolis skřížený se Superstar. Co musím hlavně vyzdvihnout je výběr songu, který byl vážně průřez všemi obdobími až po to dnešní. Příjemný animák ale určitě ne takový ze kterého budete odvařeni pokaždé, když si na něj vzpomenete. Has anyone seen my glass eye? ()

FrankSusta

Animáky mám rád, hudbu taky, zvířata tak nějak taky. Takže tohle je naprosto ideální kombinace/mix, který byl předurčen k mému zájmu. Písničky jsou s chytlavou animací perfektně zpracovány. Příběh je sice průměrným animákovým dětským příběhem (s fajn vtipy) a mě to nevadilo. Největší překvapení pro mě však bylo zjištění o obsazení, (protože jsem to viděl s dabingem) protože takový nával známých herců jsem opravdu nečekal. Moc zábavná blbinka. ()

URBAN

Čekal jsem další řadový animák s nejspíš blbým příběhem, protože řekněme si co jiného si po přečtení obsahu řeknete, ale má to nakonec své kouzlo. Mělo to myšlenku a hlavně pobaví jak děti tak dospělé. V sále to byl samý smích. ( 31.12.16/Cinema City/Sčítání lidu:32 ) ()

David.Darco

Slabšia zootopia doplnená o komerčné pesničky. Avšak! Človek sa nenudí, animácia je pekná, postavy zaujmú. Je tu pestrá paleta charakterov. V podstate nič prevratné, pekne natočená oddychovka na zasmiatie. ()

chelseaman22

Podprůměr, který z hlediska dějové linky nemá, co nabídnout. Nesourodá skupina mluvících zvířat má svůj sen, který vyjma úhlavního chlupatého hrdiny nikoho nezajímá. A když tento děj nezajímá i jiná mluvící zvířátka, tak stěží může zaujmout diváka staršího šesti let. Ztráta času. 40% ()

viperDavid

Za mě nejlepší pohádka od dob ledového království. Naprosto povedené i pěkně zazpívané. Hodně jsme se v kině bavili a nebyli sami :) Paráda ()

Mrkvič

Mluví za vše, že ve filmu zazní 80 hudebních hitů. Ano, každý si tam najde ty své oblíbené fláky. Ale na jednu dobrou písničku je tam plno laciných popíkových sraček. A jak jsem si říkal, že ten pop je ve srovnání s jinými styly ještě v pohodě, tak tady jsou zvoleny snad ty nejutahanější a nejdebilnější písničky. Ze "soutěžních" písniček bych vyzdvihl snad jen Sinatru. A jediná (asi) originální písnička byla trochu zajímavá, nemít šílený český text (v originále, kdo ví). Děj ala Hledá se superstar také moc neohromil. Proplouvající koalák za celý film z rukývu vytáhl jediné eso a to světélkující vodní mršky v nádržích. A co je smutné, že ani graficky není Zpívej kdo ví jaké. Hlavně grimasy postav jsou děsně odfláknuté, což bych při té záplavě rádoby emocí očekával na lepší úrovni. ()

Lachtaan

Jeden z těch snímků, který se animací snaží více než dost přiblížit úspěchu Zootropolis a především jedna ze záležitostí s absolutně skvělým trailerem. Když ale o čtyři měsíce později zjistíte, že právě upoutávka byla na celém filmu to nejlepší, jste zklamaní jak malé dítě, jemuž vypli očekávanou pohádku. Mně osobně ji pouze odbyli, smutním ale stejně. ()

filmmovier

Buster Moon je jedna z nejlepších animovaných postav všech dob. Ovšem i ostatní postavy jsou zábavné a covery nesmírně povedené. Skvělý animák, super zábava, téma pěveckých soutěží vytěženo maximálně a na výbornou. Záběr správně velkolepý. Na více shlédnutí to ale patrně nebude, což je trochu škoda, protože pro hudební filmy mám slabost. 80%, ale tentokrát drobně nadhodnocuji. ()

Yoshimitsu

Nemám rád druhy filmů, kde se více zpívá než normálně konverzuje a tohle bylo zaměřeno zejména na zpěv. Mělo to pěkný děj, hezké animované zvířata, které měly moderní výběr písní a každá svůj zábavný mini příběh. Byl jsem velice spokojený za mě 100 % ()

venison

Nejsem fanda pěveckých nebo jiných talentových soutěží, ale pro řadu lidí jsou populární.. Film "Zpívej" je souhrn toho nejpodstatnějšího naroubovaný na roztomilá zviřátka s populárními hlasy zvučných jmen.. Příběh je překombinovaný, zbytečně vyhrocený a místy chatrný.. Charakteristika zviřátek celkem ujde (některé postavy jsou super a některé doslova zbytečné).. Písničky vybrali popíkovsky velmi líbivé.. I přes špatně rozdané karty má "Zpívej" drive a šťávu, takže se na něj kouká dobře.. ()

Mishqo

65-70% ... Trošku klišé, šablónovité a dejovo nezaujímavé ale čo sa týka muzikálnej stránky tak všetko bolo hunky-dory. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord