Sněží, sněží...

Scénografie:

Toby Corbett

Kostýmy:

Mary Claire Hannan

Rozpočet $-miliónov║ Keď to beriem ako takú skoro romantickú oddychovku plnú sympatický mladých herečiek na čele s modrookú Odeya Rush tak som si teda dobre pomlásol. /80%/(17.11.2019)

• DaViD´82

Wannabe Prcičky v hávu Lásky nebeské pro puberťáky. Důraz na wannabe.(10.11.2019)

Klasická americká romanťárna. Vánoční téma tomu ale dodává hezkou atmosféru.(9.11.2019)

"Let It Snow" bude jednoznačne najslabším článkom medzi adaptáciami kníh Johna Greena. Viac menej ide o veľmi jednoduchý koncept, kde máme veľmi jednoduché príbehy. Obohatené o čaro Vianoc, čo im dokáže niečo pridať, no nemôžem povedať, že moc. Je to veľká dávka klišé a všetky tieto príbehy už poznáme a vieme ako budú pokračovať. No chceme reálne s týmito postavami aj tráviť čas? Myslím si, že sú tu lepšie postavy a niektoré príbehy majú svoje momentky. Najlepšie časti filmu sú vtedy, keď sa do filmu dostáva komédia. Vtedy sa film dvíha. Ako napríklad návrat rodičov, vyhodený telefón alebo finálne stretnutie s agresívnymi bratmi. To ma dokázalo celkom príjemne pobaviť. Vizuálne je film okey, herecky je to zvládnuté okey. Soundtrack je miestami lepší, miestami slabší. Nemôžem povedať, že sú tam hrozné skladby, no sú tam také, ktoré úplne nefungujú. Atmosféra je príjemne vianočná a jednotlivé vzťahy celkom fungujú. Neviem čo viac mám o tom ani povedať. Je to proste všetko film, ktorý spadá do kategórie okey. Je to celkovo pozerateľné, no nič reálne zaujímavé alebo inovatívne v tom nie je. Neviem čo viac o tom povedať. Hodnotenie: C+(8.11.2019)

• gegina31

Podle vykecávání na začátku a na konci a prolínání několika příběhu to vypadá, že tu byla snaha o napodobeninu Lásky nebeské ve světě omladiny. Nepovedlo se. Neskutečná hovadina. Stupidní dialogy, nezajímavé příběhy, rádoby snaha o dojemné scény. Poslední dobou jdou romantické komedie Netflixu do hajzlu. Hlavně že nám poslal do háje topserialy 😁(12.11.2019)

• Aljak

Popis k filmu znel zaujímavo, a ani koncept snehu a Štedrého dňa nebol na zahodenie. Ale napokon sa z toho vykľula úplne bežná teenage comedy so všetkými tými zaužívanými klišé, ktoré boli dávkované po maličkých dieloch, postupne vytvárajúcich celkovú mozaiku. Celkovo však nič extra, no aspoň zopár svetlých momentov sa tu dalo nájsť. Tá snaha vytvoriť koncept viacerých príbehov, ktoré sa navzájom preplietajú, je tu silno citeľná. Ale rozhodne nečakajte žiadne zázraky (inými slovami, od Love Actually a podobných filmov s takýmto konceptom to výrazne zaostáva). Takže slabota! Btw. Aj vy ste čakali, že sa na konci dozvieme odpoveď na otázku, že prečo mala teta pluhárka tie alobaly?(11.11.2019)

No nevím ale mně se to fakt líbilo :) nevím co proti tomu ostatní mají, ale byla to příjemná komedie s přívlastkem "romantický" i když o to ani nešlo. Jako vánoční pohádka docela dobrý. Asi jsem holt slaďák a s tím se smířím.(14.11.2019)

• Streeper

Četla jsem i předlohu k filmu, která také není zrovna nic moc, ale rozhodně je to lepší než film. Bohužel to takhle bývá skoro vždy. Mrzelo mě, že tvůrci zaměnili pohlaví některých postav, vzali tomu veškeré kouzlo z té knihy, dokonce i zaměnili jejich povolání, úplně vynechali Sturbucks, což je velká podstata filmu. Hodně tam toho chybělo a bohužel jsem nemohla srovnání s knihou nedělat.Trochu mi na filmu nevyhovovalo, jak to přeskakovalo z jednoho na druhého, měla jsem trochu potíže zorientovat se kdo je kdo a kdo se s kým co. Za mě je to velké zklamání.(15.12.2019)

Sladká a (naozaj veľmi) predvídateľná jednohubka, ktorá neurazí, no veľa toho ani neponúkne.(9.11.2019)

• grizly007

Nereálná scifi romantika, kde mají všichni pochopení pro teploušky a vyžranej japík dělá "dj" v bistru. Nechybí lesbičky, negr jako popová hvězda, míšenka starající se o mámu a originálně neví zda má jít na školu do NY nebo se starat o svou simulující matku, kterou se bojí nechat o samotě s cool dědkem kterej by vzal negra v reálu na vidle , ale tady s nim po 2minutách paří u večeře na Stouny. Nakonec vše dobře dopadne, každej vojede toho koho si přál, jen tlustej japonec vypadající asi tak o 10let starší než svoje rodiče má smůlu a celý film je za pultem jak Jiřinka Švorcová. Nechybí příšernej soundtrack, ne opravdu já vám tyhle čurákoviny co nemají špetku nic společnýho s realitou žrát nebudu. Málem bych zapomněl na vskutku "originální" postavu podivína-dobráka která zde také nechybí. Jezdí v odtahovce, na palici má alobal a bezcílně jezdí sem a tam a vypráví nám tento skvostný příběh.(9.11.2019)

Dokonalý to není, vlastně je to pubertální slaďárna, kde nakonec každý nakonec najde svoji drahou polovičku, ale mě to dnes udělalo tak moc velkou radost, že půjdu na plné hodnocení, protože to byla nejlepší věc, co mě během dnešního blbýho dne potkala. Zamiloval jsem se zde hned do několika postav. Knížka od John Greena se nám dlouhé roky válí na poličce, ale nikdy jsem do ní nenahlíd a možná to bylo dobře, protože jsem k tomuto filmu přistupoval s notnou dávkou pesimismu, každopádně jsem nadchnut. Je to film pro mladé publikum o tom žádná, ale já musím tvůrce pochválit za hromadu věcí. Film je natáčen na skvělých lokacích, dotýká se svými příběhy na mnoha z aktuálních témat a problémů mladý musí čelit, film je překvapivě citlivý a není plný pitomých ohraných hlášek, které už známe nazpaměť. Je to zkrátka Netflix se vším všudy, a to mě potěší nejen na Vánoce, myslím, že si půjdu vyhledat několik z těch skvělých písní a udělám si bezesný večer a tak se nechám trošku unést. Snad mě někdo neukamenuje, když řeknu, že je to pro mě jeden z top filmů tohoto roku, a to nepřeháním ... hodnotím hold subjektivně a naplno let it snow.(9.12.2019)

film, který 100 % reprezentuje kategorii "přiblblý úsměv u vánoční tématiky". Nic víc, nic míň, ideální oddychovka s mladými, snažími se jedinci....................moje hodnocení = 6 z 10.(12.11.2019)

Devadesát minut Lásky nebeské pro dorostence s parádním castingem. Isabela Moner jen potvrzuje, proč ji Bay nechal pedofilně běhat po vrakáči...(11.11.2019)

• lubospoti

Evidentně nejsem cílová skupina tohoto filmu. Být mi tak o pětadvacet let míň, tak by mě tahle přeslazená pubertální záležitost možná i bavila.(1.12.2019)

Slušné, vánoční nálada je tu! 60%(12.11.2019)

• eromar

20%(8.12.2019)

Několik párů, několik příběhů o lásce, samozřejmě je vše vzájemně propleteno... co mi to jen připomíná...? Jo, je to nová Love Actually. Vylepšená o lesbický vztah a zaměřená na puberťáky. Všechny dějové linky jsou od začátku hrozně předvídatelné. Nic vás nepřekvapí. Ale i přes to všechno... se mi film líbil :) tak 3-4 hvezdičky :)(8.11.2019)

Neřekla bych, že je to nějak extra vánoční film. Prostě tam dost sněžilo. Pouštěla jsem si to jen s malým očekáváním, chtěla jsem jen oddechovku a vánoce jsou pro mě vždycky plus. Líbil se mi příběh zpěváka a obyčejné holky, holka s mobilem, i ty lesbičky. Konec byl tak nechutně sladkej, že ač musím uznat, že jsem se většinu stopáže příjemně bavila, tak čtyři hvězdičky tomu prostě nedám. 3,5*(10.11.2019)

Tenhle film má jednu, ale zcela zásadní chybu - knihu v něm hledat můžeme, ale pravděpodobně nenajdeme. Je to jako kdyby někdo vytrhal všechny její stránky, některé přeházel, jiné zmačkal a vyhodil a na místo toho přidal nové z úplné jiné knihy. A zrovna u příběhů, jako jsou tyto, je to taková škoda!!! Pamatuji si na ten nefalšovaně vánoční pocit, který mě při čtení doprovázel. Ta originalita příběhů spočívala v těch nejdrobnějších detailech a dělala je jedinečnými. A přesně ty detaily tady chybí, KOMPLETNĚ! U filmových adaptací na knihy se to dá často chápat a tak trochu se s tím i počítá, ale u něčeho tak 'jednoduchého' a 'prostého', jako je vánoční love story, si jen říkáte PROČ. Film sám za sebe špatný není, je milým společníkem na předvánoční večer, ale je to jen takový lepší průměr. Kdyby se skutečně držel příběhů, jak byly, bylo by z toho vánoční mistrovské dílo. Škoda.(11.11.2019)

• BOURQUE

Slabý pokus o vytvorenie „very light“ verzii Láska Nebeská pre teenageri. Viac k tomu asi nie je potrebné povedať. P.S.: Ako vidím, Netflix „úspešne“ pokračuje v tvorbe „originálnych filmov“ a „snímok s vlastným obsahom“. Osobné hodnotenie: 61% (**) (14.11.2019)

<< předchozí 1 2