Po dlouhý době zase nějaká romantická komedie, na kterou se dá koukat. Ve filmu je obrovský množství postav a každá postava prožívá nějakej svůj příběh. Některý jsou zábavný (zejména hudebník Bill Nighy), některý slabší (synáček, co se zamiloval do svý spolužačky), ale nenudil jsem se. Akorát posledních cca 30 minut je teda kýč jak řemen. Jinak mě dost potěšilo herecký obsazení nejrůznějších mini-roliček. Zejména prodavač Rowan Atkinson byl luxusní. 70%(1.5.2011)

Tenhle film má spoustu nedostatků, ale božská, brutálně pozitivní atmosféra je všechny přebije. Láska nebeská není tak kompaktní, přesto je zajímavější a ve výsledku lepší než moje oblíbená Bridget Jones. Je fajn si jednou za čas připomenout, že Love is all around a že člověk kvůli určitým věcem musí překonat vlastní zábrany a skočit do toho po hlavě.(18.11.2003)

Jedna z najlepších romantických komédií. Tento žáner vôbec nemusím ale aj motyka občas vystrelí a tu sa strieľa obzvlášť hustým kalibrom. Vynikajúca mozaika rôznych podôb lásky, vrcholiaca Štedrým večerom. Vynikajúce herecké výkony všetkých zúčastnených (špeciálne Bill Nighy). Filmu by síce prospeli nožničky (príbeh angličana ktorý odchádza do USA) ale aj tak sa z nepochopiteľných príčin teším na DVD , kde bude film ešte o 80 min. dlhší. A mimochodom po tomto filme už nebude Vašim sexidolom Britney Spears (nemá adekvátne hodnotenie) . Najdôležitejšie na koniec .... Deti nekupujte si drogy ....staňte sa hviezdami a dostanete ich zadarmo.(31.12.2003)

Strhujúca mozaika príbehov priam predurčená stať sa jedného dňa nesmrteľnou vianočnou klasikou. A pokiaľ k tomu nedôjde, príčiny určite nebudú v kvalitách tohto snímku Pretože láska je skutočne všade okolo nás. General opinion makes out that we live in a world of hatred and greed but I don't see that. Seems to me that love is everywhere. Often it's not particularly dignified or newsworthy but it's always there. Fathers and sons, mothers and daughters, husbands and wives, boyfriends, girlfriends, old friends. When the planes hit the Twin Towers, none of the phone calls from people on board were messages of hate or revenge, they were all messages of love. lf you look for it, I've got a sneaky feeling you'll find that love actually is all around.(24.10.2006)

Vy, kdo byste někdy platili zlatem za pouhou špetku dobré nálady, vás všechny zvu do předvánočního Londýna. Mám za sebou mnoho zhlédnutí a repliky předříkávám nazpaměť a stejně si mě před chvílí Curtis zase ukradl tak, že se myšlenkami nedokážu zcela vrátit. V Lásce nebeské je všechno a tudíž se tam najde i něco, co vám třeba nesedne. Jenže je toho v ní zároveň tolik úžasného, že když sečtu stydlivé chlapíky Hugha Granta a Colina Firtha, triumfálního Billa Nighyho, nezapomenutelně krásnou Keiru Knightley, nenápadného anděla Rowana Atkinsona nebo několikavteřinové cameo nejkouzelnějšího hereckého stvoření Elishy Cuthbert, vychází mi příliš mnoho dokonalosti na jeden film. Nejlepší romantická komedie a jedno z mých top 10.(18.7.2005)

• - Písnička "Christmas is All Around", kterou skutečně nazpíval Bill Nighy opravdu v Británii vyšla jako singl, je i na soundtracku. Jde o předělávku od skupiny The Trooggs a objevila se už ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb v podání Wet Wet Wet. Richard Curtis byl nadšený myšlenkou, že začne nový film stejnou skladbou, kterou proslavil před devíti lety v jiném filmu. (don corleone)

• - Dvě z vystřižených scén byly natočeny v Keni, na základě zkušenostech samotného Curtise. Tyto scény měly poukázat na to, že láska je skutečně všude kolem nás, i v místech, kde není jednoduché žít. Jedna z nich začíná v kanceláři u Sarah (Laura Linney) v kanceláři, kde je na pozadí vidět obraz dvou afrických žen. Kamera záběr přiblíží a obraz "ožívá". Obsahem je krátký rozhovor dvou domorodých žen nesoucích na zádech dříví, které si stěžují na starosti se svými dětmi a jejich láskami. Druhá verze je záběr na Afričana dívajícího se na zničenou úrodu, kterého jeho žena přichází utěšit a podpořit. (DeeH)

• - Scény trapného ticha, kdy Jamie (Colin Firth) vozí Aurelii (Lúcia Moniz) po práci domů, vznikly díky podobné zkušenosti režiséra Richarda Curtise. (Pria)