Po dlouhý době zase nějaká romantická komedie, na kterou se dá koukat. Ve filmu je obrovský množství postav a každá postava prožívá nějakej svůj příběh. Některý jsou zábavný (zejména hudebník Bill Nighy), některý slabší (synáček, co se zamiloval do svý spolužačky), ale nenudil jsem se. Akorát posledních cca 30 minut je teda kýč jak řemen. Jinak mě dost potěšilo herecký obsazení nejrůznějších mini-roliček. Zejména prodavač Rowan Atkinson byl luxusní. 70%(1.5.2011)

Člověk čeká komedii a dostane 100% koncentrát vánočního sentimentu, navíc notně vycucaného z prstu (svobodný "puberťák" jako britský premiér, portugalská služebná, která neumí ani slovo anglicky, atd.). Ale o Vánocích je dovoleno všechno, takže je atak na city tak frontální, multiplikovaný, hvězdněherecký a vlezlý - a tvůrci tak dělají naprosto nepokrytě - že vám oči vlhnou i přes opozici mozku. Po filmech jako LOVE STORY nebo PRETTY WOMAN další revoluční dílko na poli filmové romantiky!(8.11.2004)

Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

Soundtrack Craig Armstrong: 1. Kelly Clarkson - The Trouble With Love Is ,2. Dido - Here With Me ,3. Maroon 5 - Sweetest Goodbye/Sunday Morning ,4. Norah Jones - Turn Me On ,5. Wyclef Jean - Take Me As I Am (feat. Sharissa) ,6. Eva Cassidy - Songbird ,7. The Calling - Wherever You Will Go ,8. The Pointer Sisters - Jump (For My Love) ,9. Joni Mitchell - Both Sides Now ,10. Lynden David Hall - All You Need Is Love ,11. The Beach Boys - God Only Knows ,12. Texas - I’ll See It Through ,13. Sugababes - Too Lost In You ,14. Craig Armstrong - Glasgow Love Theme ,15. Otis Redding - White Christmas ,16. Billy Mack - Christmas Is All Around ,17. Olivia Olson - All I Want For Christmas Is You ,(19.5.2011)

Vždy jsem považoval Angličany za umírněné konzervativní kravaťáče, ovšem opak je pravdou a Láska Nebeská je neuvěřitelně uvolněnou a vyrovnanou komedií, které snad nic nechybí. Při některých scénách jsem zíral jen s otevřenou hubou. Film dobrého vtipu a skvělých hlášek, který má přímočaře čitelný děj bez zvratů, ale hladce to vyrovnají neuvěřitelné hlody, kterých není po málu. 85%(29.12.2009)