Reklama

Reklama

Láska nebeská

  • Velká Británie Love Actually (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (2 303)

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Richard Curtis | Hudba: Craig Armstrong | Produkcia: Duncan Kenworthy, Tim Bevan, Eric Fellner, Debra Hayward, Liza Chasin | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: StudioCanal, Working Title Films, DNA Films | Rozpočet: 45 miliónov $ | Tržby: 246,942,017 $ || Nebeské. Jeden z najkrajších filmov, ktoré som kedy videl. Už len to, čo sa stačí udiať počas úvodnej pesníčky Christmas is all around je najlepší klip na svete :) Každučká dejová línia si ma podmanila, nebolo tam nič zbytočné - naopak, chcel som aby dĺžka filmu pribúdala. Prvý krát som skoro plakal od prejavu politika :) Prvý krát som mal pocit, že mi kradnú myšlienky samotné postavy. Láska vás odhodlá aj na naučenie cudzích jazykov pre vašu vysnenú. Videl som ho slovensky, česky, anglicky a maďarsky. A to v každom 3x :) 93% | FullHD, THX, EN DTS | Takto po rokoch je to ešte stále pekný film, ale s nadhľadom sa môže povedať, že je to presladenejšie, než kola :D ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Strhujúca mozaika príbehov priam predurčená stať sa jedného dňa nesmrteľnou vianočnou klasikou. A pokiaľ k tomu nedôjde, príčiny určite nebudú v kvalitách tohto snímku Pretože láska je skutočne všade okolo nás. General opinion makes out that we live in a world of hatred and greed but I don't see that. Seems to me that love is everywhere. Often it's not particularly dignified or newsworthy but it's always there. Fathers and sons, mothers and daughters, husbands and wives, boyfriends, girlfriends, old friends. When the planes hit the Twin Towers, none of the phone calls from people on board were messages of hate or revenge, they were all messages of love. lf you look for it, I've got a sneaky feeling you'll find that love actually is all around. ()

Reklama

akisha 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl jeden z nejkrásnějších filmech o lásce, který jsem v životě viděla. Všechny minipříběhy jsou zajímavé, neotřelé, vygradované a především skvěle zahrané. Love actually ani jednou nesklouzne do kýče, ač by se to mohlo stát vcelku snadno a prostředí vánočního Londýna k tomu přímo vybízí. Love actually ale přináší přesně tu vzácnou pravou a hřejivou vánoční atmosféru v její přesné míře. Je to vtipné, je to zábavné a je to dojemné. Šestá pomyslná hvězda je za úžasného vyžilého rockera v podání Billa Nighy a jeho radu ohledně drog. (Děti, nekupujte drogy. Staňte se rockovou hvězdou a budou vám je dávat zadarmo) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Děkuju pane. Měla jsem tušení, že první den nějak poseru." Chtěl bych ze středu zálohy režírovat hru FC Barcelona, ale tento snímek mi dokázal, že nejsem jedinej, kdo něco chce. Třeba malej Sam chce zpěvačku Joannu. Jeho nevlastní táta Daniel chce Claudii Schiffer. Koho chce Claudia se v průběhu psaní komentáře nepodařilo zjistit. Ministerskej předseda chce svou prostořekou asistentku Natalii. Americkej prezident chce taky Natalii. Harry chce svou manželku Karen, ale možná šilhá na stará kolena i jiným směrem. Peter chce svou manželku Juliet. Nejlepší Peterův kamarád Mark chce také jeho manželku Juliet. Brilantní lingvista Jamie chce svou portugalskou uklízečku. Exhibicionista Billy Mack chce vyhrát hitparádu. A když Barca pohrdá mými neocenitelnými službami, tak se chci aspoň jednou za čas pobavit u skvělýho snímku Láska nebeská. ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Mozajka minipríbehov s jedným spoločným menovateľom, láskou. A to láskou s veľkým "L", ktorá nepozná hranice rasové, národnostné, vekové, proste žiadne a že všetky prekážky, ktoré má človek pred sebou sú len v naších hlavách. A že aspoň na vianoce sa človek preberie a ide to kusiť, veď nemá čo stratiť. Naozaj veľmi pozitívny snímok s jemným humorom, ktorý zvolil jednoduchú formu malých príbehov, bez žiadnej treťej pointy či nečakaného záveru. Film je tak priamy, že až zaráža že sa celý čas zaobíde bez citového vydierania a človek má "len" veľmi príjemný pocit. Naozaj si ma získal a človeku, ktorý nemiluje pripomenie, aké to je pekné. Teším na vianoce ! ()

Galerie (124)

Zajímavosti (92)

  • Romantická scéna, v níž Mark (Andrew Lincoln) na kartičkách vyznává svou lásku, mohla vypadat úplně jinak. Režisér Richard Curtis napsal celkem pět různých verzí a konzultoval je s pěti různými ženami. Představitel Marka zase prozradil, že kartičky vlastnoručně napsal, ačkoliv mohl využít již vytvořené rekvizity. (ČSFD)
  • Na střední škole opustila Richarda Curtise jeho láska kvůli klukovi jménem Bernard. V každém jeho filmu má toto jméno nepopulární postava a jinak tomu není ani v Lásce nebeské: jedná se o zlobivého syna (William Wadham) premiérovy sestry Karen (Emma Thompson). (don corleone)

Související novinky

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Orchestr Prague Pop Symphonics připravuje velkolepý koncert filmové hudby, na kterém představí oblíbené melodie z filmů, bez kterých si období nejkrásnějších svátků v roce neumíme už ani představit.… (více)

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman

14.01.2016

V 69 letech nás dnes opustil Severus Snape a Hans Gruber, tedy legendární britský herec Alan Rickman. Hvězda Harryho Pottera a Smrtonosné pasti podlehla rakovině, zanechala po sobě však bohatou… (více)

Reklama

Reklama