Mata Hari (TV seriál)

Drama / Historický

Rusko / Portugalsko, 2016, 12x46 min

Oleg Lukičjov

Alexej Ajgi

Vahina Giocante, Oisin Stack, John Corbett, John Malkovich, António Camelier, Joana de Verona, Yehezkel Lazarov, Paulo Pires, Nuno Casanovas, Alexej Guskov, Rutger Hauer, Viktorija Isakova, Světlana Ivanova, Světlana Chodčenkova, Jurij Kolokolnikov, Christopher Lambert, Nuno Lopes, Darja Mělnikova, Ksenia Rappoport, Leonor Silveira, Anna Cukanova, Alexandr Petrov, Maxim Matvejev, Gérard Depardieu, Rade Šerbedžija, Alcides Estrela, Chris Murphy, Danila Dunajev, Anatolij Lobockij, Igor Ivanov, Alexandr Chošabajev, Ruslan Džajbekov, Grigorij Zelcer, Arťom Cypin, Stanislav Oskolkov, Jurij Utkin, Oleg Lebeděv-Bovolskij, Natalja Gudkova, Marco D'Almeida, Nuno Gil, Sergej Koreňkov, Nikolaj Serdcev, Ivan Rudakov, Pjotr Něstěrov, Alexandr Mironov, Alexandr Alexejev, Dmitrij Malcev, Feďa Smirnov, André Gago, Jon Oswald, John Frey, Alexandr Sergejev, Ricardo Aibéo, Georges Devdariani, Albert Chasijev, Jelena Sever, Lidija Kuzněcova, Sergej Vasiljev, Ruslan Balbucijev, Alexandr Gundarev, Pedro Lacerda, Fjodor Smoljaninov, Nikolaj Sorokanov, Galina Petrova, Ilja Slaněvskij, Pavel Skoblikov, Konstantin Kordo-Sysojev, Michail Konovalov, Jelena Šarševskaja, Jegor Kelli, Alexej Zujev, Alexandr Rjazancev, Rebecca Davis

Konstantin Ernst
  • dunbar

Videl som prvé dve epizódy v anglickom znení. Počúvať angličtinu z úst nenatívnych speakrov je v tomto prípade utrpenie... Zatiaľ veľmi slabé.(19.9.2017)

• - Vahina Giocante (Mata Hari) má síce baletnú minulosť, no v mnohých tanečných scénach bola nahradená profesionálnymi tanečnicami. (krasomama)

• - Choreografiu tanečných scén vytvoril Anton Yakovlev, ruský choreograf žijúci v Paríži. (krasomama)