• blackkocour

Už se nějaký ten rok důvěrně známe, a nejsem pro vás jen ten divnej puberťák, který velmi často chodí na PornHub, a mastí si klobásu při rodinné večeři u Tety a Strejdy, a pro mnohé z vás jsem možná příklad toho, jak by se nemělo psát na čsfd, jelikož každé druhé slovo je buď kokot, piča, mrdat nebo moje oblíbené prosím Jirko, nestrkej mi ho do koncálu! No, možná si teď říkate kdo to kurva je za exota, nebo proč najednou se tu citově otevřuju, nebo zavírám? Dneska asi nemám svůj den, ale chtěl bych se váš všech zeptat, jaké ty nejhorší situace se vám za život staly. Mě tak jednou přednedávnem došel hajzlpapír na záchodě, no a nikdo nebyl doma, a mamka si výjimečně nenechala na hajzlu svoje vyšívané kapesníčky nebo časák Pestrý svět, takže co mi jediné zbývalo než se utřít vložkami Airways, které jsem šlohl ségře ze šupleti. To by možná až tak nevadilo, ty vložky pěkně sály den staré mexické burrito s Terijaky omáčkou (nevím jak se to píše, nejsem Chozé), a ještě aby to bylo co nejvíc nechutné a fekální, tak jsem je nevyhodil do hajzlu a spláchl, ale vrátil zpátky do krabičky. Chápete, teď ty vložky byly asi 3x větší, jelikož mi pár kapek zbylo ještě na stehně, no jo já jsem ale gurmán! Možná až moc neuvěřitelné a infantilní? Tak mě se dneska stala ještě větší ošemetná situace! Já si tak pouštím film a u toho moje pervezné hormony dostanou zálusk na tu prdelatou klisnu, a já si musím na druhým monitoru u toho pouštět zvířec.. tedy lidské porno, a do dveří přijde fotr. Radši aby mě načapal u zoofilního porna než na Sandlera v Apačckým hábu.. ale jinak kovbojka dobrá, jako od dob spaghetti westernů! Sweeet Houm Alabama!(16.7.2020)

Nejspíš už někdo tuhle koninu tak charakterizoval, ale můj pohled je takový, že je to tak pitomý, až je to vlastně zábavný. Každopádně je nutné určitě každého upozornit, že pokud se už přeci jen do této podívané odhodlá jít, měl by se obrnit pořádnou dávkou tolerantnosti, neboť hned od prvních minut se spustí taková dávka nesoudností a teatrálností, že kdo přežije začátek, přežije už všechno. Nicméně bych jistě tento snímek ale nenazýval parodií na westerny, je to prostě jen hodně ulítlá komedie, a to i na Sandlera, která se vyžívá především v hlouposti a nekorektnosti, na čemž je pak postavena i většina humoru a vychází to tvůrcům asi tak půl na půl. Chvílemi jsem se vážně až styděl, že na něco takového vůbec koukám, abych vzápětí při další scéně se vážně upřímně smál skutečně povedenému fórku, v tomto ohledu je to zkrátka fakt jak na houpačce. Rozebírat jinak zápletku nemá asi příliš smysl, to je prostě troubovitost nejvyššího kalibru, atmosféru regulérních westernů to též nemá ani náznakem a akce odpovídá ztřeštěnému humoru, takže jde většinou o přehnanou skopičinu. A tak tím nejzásadnějším a nejvýraznějším prvkem tohoto snímku je obsazení, které opět ale funguje jen tak nějak fifty/fifty. Rozhodně zklamáním je překvapivě samotný Adam Sandler, který tu je tou téměř nejumírněnější a nejnormálnější postavou, což se sem až téměř ani nehodilo, a za očekáváním zůstal i Rob Schneider, který to jistě mohl, ale hlavně i umí rozbalit také mnohem víc. Naopak, hodně mě tu bavil Jorge „Lost“ Garcia, ovšem tou nejzábavnější a nejvýraznější hvězdou tu je až šokujícím způsobem Taylor Lautner, který tu toho nejdementnějšího bratra snad ani nehraje, ale on je prostě dokonalý a jednoznačně nejvtipnější v každé své scéně a jako před ním klobouček, že ze sebe nechal udělat takového trotla, ale opakuji, zahrál to fakt luxusně 8D. Jinak samozřejmě potěšila hromada cameo roliček, kdy mohu zmínit zábavného Buscemiho, naopak hodně při zdi se držel můj oblíbenec Jon Lovitz, který tu nepředvedl ze svého komediálního talentu vůbec nic. Ve výsledku se každopádně ale zkrátka jedná prostě o takovou fakt nenáročnou blbinku, u které pochopím, že z ní jedni budou nadšení, a druzí naopak z toho budou zvracet, já tedy patřím k divákům spíš těm tolerantnějším, takže jsem se u toho přes mnoho pocitů trapnosti a tuposti i docela bavil, takže nakonec proč ne, je to zkrátka úlet 8D!(23.1.2020)

Je to taková ptákovina, kde se střídaj vyloženě trapný momenty s několika, při kterejch jsem se opravdu gebil (třeba když se snažili oběsit Lautnera nebo když tam ve scéně s dalekohledem řádil Vanilla Ice jako Mark Twain). Adam Sandler je v tom filmu hrozně nudnej, ale ostatní členové jeho party to docela táhnou (hlavně již zmíněnej Taylor Lautner a Terry Crews). Občas mi to přišlo i takový trochu technicky nezvládnutý, některý scény působily dost lacině, ale jinak se na to dalo dívat, taková neškodná blbost. 60%(10.1.2016)

• mortak

Slušný námět, partička schopných herců, jenže celé je to odfláknuté, natažené, a nikdo si s ničím moc nedává práci. Kdyby se vypustily nudné scénky typu "počátek baseballu" či trapné výstupy různých Earpů a Twainů, a sestříhalo se to na osmdesát minut, mohla to být solidní zábava. Ale proč, když to Netfix za pár šupů vždycky koupí a Sandler dostane peníze i když se vůbec nesnaží a jede na volnoběh...(12.10.2019)

Propadák nepropadák, je tohle fajnová debilita pokud zrovna trefíte dobrou náladu. I když je tý armády hvězd škoda, pořád byla na tom filmu tím nejlepším - prostě jen sledovat jednotlivý oblíbený herce a trpět vesměs padesátiprocentní šedej průměr. Za $60 mega... (!) A Taylor Lautner se chudák asi posr*l :D(16.12.2015)

• - Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)

• - První role Adama Sandlera ve westernovém žánru. (gavosh)

• - Na konci filmu následuje ještě krátká scéna z filmu. (ben666)