Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

Malarkey

Klasickej střelenej Adam Sandler. Kluci z jeho party si chtěli udělat parodii na westerny a tak se do toho chopili prostě po svým. Výběr herců bych třeba řekl, že je totálně super. Horší je to ale s vtipem. Normálně Adama snesu úplně na pohodu. Mám ho rád, takže s tím problém není. Horší je to ale v tom, že tady ten vtip je prostě mnohdy nechci říct zbytečně moc, ale spěje to k neskutečný trapnosti...a to i přesto, že Adama mám normálně rád. Kluci chtěli bejt za každou cenu děsně cool a bourat všechny ty westernový kliše, a tak to sypou jak z rukávu. Dvě hodiny jsou ale na takový film zatraceně moc. Abych ale nebyl jenom kritický, tak pár scén tu přeci jen stojí za zmínku. Nejvíce jsem se pobavil asi u Steve Buscemiho. U něj to bylo tak krásně nekorektní, že si to z jeho strany nešlo neužít. Pokud ale chcete lepší parodii na westerny, tak zkuste Manituovu botu, tu si doteď jednou za čas pouštím. A to už také o něčem svědčí. ()

Asia_Power

Další Sandlerovka za mnou (viděla sem skoro všechny ale sem holt líná svině takže hodnocení dodám u ostatních někdy v budoucnu) tentokráte se nám Adam představil jako takovej bílej SuperVinnetou co si umí luxusně hrát s pytlem a ovládá i další mysteriozní shity (trs trávy vede) . No a cestou necestou za 50ti tácama na záchranu biologickýho fotra potkává další vyspělé spermie fotříkových radovánek a zjišťuje tak, že má pět bratrů. A že jsou povedený o tom žádná - Jeden mrdá s mulou, druhej s melounama, třetí hraje pérem na piáno, čtvrtej neumí mluvit a pátej může za smrt Lincolna. Takovou rodinu bych brala taky, protože s nima nuda určitě nehrozí. Nebo jo? Jak se to vezme...film má několik velmi povedených scének - věšení Džejkoba, poker face Schneidera, trs trávy v podání Ztracenýho nebo "omráčení" Keitela. Stejně tak má hromadu trapných scének - Ani piču neprozradím jen si je vytrpte jako já. Výsledkem je tak skrz naskrz průměrnej film, kterej dopadne tak, že si ho už v životě nepustím celej, ale určitý scény uvidím ještě hodněkrát. Jo a písnička u ohně je kurva chytlavá : Jupí jou jou jé, jupí jou jou jé ()

tron

Dvojhodinová westernová komédia, ktorá ma ani raz nerozosmiala (a to nepatrím do fanklubu „nenáviďme, unesme a spoločnými silami zabime Adama Sandlera“). Vulgárne, oplzlé a ani vyložene nechutné vtipy mi nevadia, ak sú dobre spracované, ale tu som sa 120 minút nudil a občas to bolo prerušené matným úsmevom a zablúdeným úškrnom. Najviac ma štvalo neurobenie running gagu z indiánskeho chlapčeka, pri každej príležitosti tasiaceho tomahavk. Ale zoskupenie hercov vcelku silné (Lautner, Crews, Buscemi, Schneider, Trejo, Lautner, Garcia, Spade, Nolte, Zahn, Turturro, Lovitz, Swardson). P.S. – Nejde o paródiu na Sedem statočných. ()

Slasher

Propadák nepropadák, je tohle fajnová debilita pokud zrovna trefíte dobrou náladu. I když je tý armády hvězd škoda, pořád byla na tom filmu tím nejlepším - prostě jen sledovat jednotlivý oblíbený herce a trpět vesměs padesátiprocentní šedej průměr. Za $60 mega... (!) A Taylor Lautner se chudák asi posr*l :D ()

B!shop

Naprosta demence, ale z toho ranku, kdy se clovek proste musi smat od zacatku do konce. Fory jsou sice lehce nuceny, proste tu furt musi nejaky bejt, misty vtipnejsi, misty mimo, ale celkove tu je spousta zabavnejch scen. Pribeh nastesti funguje sam o sobe, neni to jen nejaka hloupa parodie, ale spis vtipne natocenej regulerni western. Je tu desna halda znamejch hercu ve vsemoznejch vedlejsich rolich, no a samozrejme banda super dementu v hlavni sestici, kdy Sandler je jeden z tech normalnejsich a treba takovyho Lautnera jsem ani nepoznal. Je to sice debilita na jedno skouknuti, ale ja se fakt bavil od zacatku az do konce, na vypnuti mozku idealni. ()

• Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)
  • Na konci filmu následuje ještě krátká scéna z filmu. (ben666)