Reklama

Reklama

Šest směšných

  • USA The Ridiculous 6
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (143)

borec999 

všechny recenze uživatele

Množstvo, ale naozaj množstvo známych hercov, produkčné zázemie Netflixu, Adam Sandler v hlavnej úlohe. A nič. Nefunguje to. Sandlerove komédie mi svojim štýlom sedia, ale táto ma ako jedna z mála príiiš nezaujala. Možno to bude preto, že westerny z duše nenávidím a táto komédia má silný westernový nádych, možno som niektoré narážky nepochopil ale proste ma to nechytilo. Úplny prúser to vo výsledku nie je a pár momentov pobaví, ale Sandler má kopu lepších komédií. Toto bol len slabý odvar. Medzi 1* a 2*. 25% ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Hodně nenáročná ptákovina, která až překvapí všemi herci, které v sobě schovává - doslova desítka známých jmen a už jen to dokáže potěšit. První polovina znatelně slabší, než druhá zábavnější a ačkoliv to je oproti jiným Sandlerovkám slabý odvar a nedostal jsem úplně to, v co jsem doufal, tak občas se nějaká ta hláška povedla a celý soubor hlavních postav byl charakterově docela zábavný, takže takový slabší průměr na hranici 2/3 si film hádám i zaslouží. Pořád se ale nemůžu ubránit pocitu, že 2 hodiny jsou přece jen přemrštěná stopáž na film podobného rázu, což v konečném výsledku filmu dost škodí… ()

Reklama

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Měli jsme Sedm statečných, Osm hrozných... Tak proč ne Šest směšných. Chápu, že si Adam chtěl natočit western, jen moc nerozumím proč to tahle moc přehnal. Ano, střelenost je jeho druhé jméno a ono to vlastně i funguje. Ale dvě hodiny přestřelil opravdu. Mohl vynechat několik věcí a byla by to solidní komedie. Takhle je to spíš natahovaná parodie, která se s ničím nemaže. Nechybí jeho dvorní herci, fekální humor, střelené fórky a absurdní situace. Ale i tak, je to pro mě podprůměr. (47 %) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Jasně, na Sandlera je to trochu slabé, ale na druhou stranu, já ho mám tak nekriticky rád, stejně jako mám rád western, že se mi stejně tenhle snímek prostě líbil. Bavil jsem se, hlavně v první polovině jsem se docela zasmál, i když je fakt, že ten baseball je zbytečný. Je tu dost odkazů, které už pochopí opravdu jen Sandlerovi fandové, ale to nevadí, já jsem si užil i tenhle film. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Nové westerny si nenechám ujít, když má jít o parodii, malinko už váhám, ale pořád si říkám, že to snad průser nebude. Nebyl. Když vím, že scénář psal A. Sandler je to bohužel jen 50-50%, že to bude paráda! Nebyla. Herecké obsazení zaručuje kvalitu, ale taky to, co nemusím. Humor postaven na sexismu a fekálních vtípcích, s tím se dalo počítat. Pak ale už jen silné okamžiky. Jak vznikal baseball, to nemělo chybu. Nebo poker s Wyattem Earpem. Udělal mi radost T. Lautner, kterého bych tady nečekal, ale je super vědět, že si ze sebe umí udělat srandu. Nejde opomenout nádhernou J. Jones. Celkově spokojený, ale znovu si to asi nepustím... ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

  • Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)
  • Na konci filmu následuje ještě krátká scéna z filmu. (ben666)

Související novinky

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Reklama

Reklama