poster

Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál)

 • Slovensko

  Trabantom z Austrálie do Ázie

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 5 h 36 min (Minutáž: 12x28 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Ještě si nechám odstup po prvním díle, ale tady hodnocení klidně prsknu už ted, protože Dan a jeho parta jsou neskutečně inspirativní frajeři a frajerky a teď nemyslím v tom jít, vzít trabanta a hurá do Austrálie, ale v tom, jak se postavit k myšlence "to nejde". Určitě si tu cestu s nima prostřednictvím seriálu projedu, jo fandím jim všem, jsou to frajeři plněj si sny, jdou do spousty rizik, dobrodružství, zážitků a snad i přátelství. Jenom tak nějak přemýšlím jak je Danova partnerka asi velká, když ne a ne dosáhnout z motorky nohama na zem, ale vono je to buřt, hlavně že je sympaticka, stejně jako všichni ostatní. Přemýšlím co jinýho na podobným seriálu hodnotit než výpovědní hodnotu a emoce, protože herecký výkony těžko, kameru těžko, režii těžko, scénář píše cesta, takže taky těžko, možná střih s ohledem na kvantum materiálu, takže opravdu jen to čistokrvený dobrodrůžo se vším co přináší čili logicky už po prvním díle za pět. A další cesta ? No Jules Verne trajdal do středu země, na měsíc, na tajuplný ostrov, po vodou, zkrátka pořád je kam trabantama jezdit, že Dane ? P.S. Aha, ted jsem dostal zprávu od Autograma, že Dominika není partnerka Dana, ale Mareka a že z toho nemám robit swingers party. Tak jenom pro jistotu upřesnuju, je to seriál o cestování a dobrodružství nikoli telenovela o Dominice. PP.S. Cha, tak podle uživatele mira.l a následně i našeho starýho známýho autograma nakonec chodí Dominika přece jen s Danem a já poslouchal první díl dobře.(8.9.2016)

 • owwidius
  *****

  U mna zas a opat parada. Serial je dlhsia verzia filmu, ale stale nemam pocit ze by to bola nuda a privela. Dokonca som mal pocit ze daktorych cestovatelov este aj malo ukazovali po zostrihani. Ale cele je to fakt hrozna sranda pozerat, mrte odporucam, je to dostupne na strankach ceskej televize.(31.12.2016)

 • filmmovier
  *****

  Opět veliká paráda, která si automaticky říká o plné hodnocení. Dan a jeho parta jsou velicí frajeři a já jim prostě ohromně fandím. A tohle vypadá na tu vůbec nejzajímavější a nejnáročnější cestu nejen trasou, ale hlavně složením týmu (Danova holka Dominika je fajn). Já se opět královsky bavím a to nadšení se opět přenáší i na mě. A pokud jde o technickou stránku, vše zůstalo při starém - skvělá hudba, skvělý střih, kamera... Tohle je prostě filmová dokonalost s tou nejlepší a nejsympatičtější partou na světě. 100%.(17.9.2016)

 • GeusX
  *****

  Zatím po prvním díle - tudíž hvězdy dodám později. Bude-li to mít grády jako předchozí dobrodružné cesty, jako že nejspíš ano, tak to bude hodnotná podívaná za všechny hvězdy. edit (po 5.díle): No nevím, zda se díly z nekonečných rovných cest po Austrálii neměly víc sestříhat. Jsou nekonečný... /Na samostatný film se podívám až po seriálu. Ono opět jistě nebude možné v relativně krátkém celovečeráku zobrazit všechny ty peripetie a patálie. Seriál vtáhne do děje nepochybně víc./ edit (po 8.díle): Přesun do rozmaitější Jihovýhodní Asie dodává větší punc zajímavější exotiky. komplet: 90%(8.9.2016)

 • Oonika
  ****

  Musím přiznat určitou počáteční skepsi k tomuhle typu pořadů. Říkala jsem si, co jako všichni vidí, že někdo prostě jezdí v trabantu, koho to vlastně zajímá a proč bych na to měla koukat zrovna já? No ale pak jsem se přimotala k jednomu dílu, který sledoval manžel, a zjistila jsem, že mě to neuvěřitelně baví. Potrhlá partička, bláznivý nápad, ale možná mnohem přínosnější, než některé dokumenty o cestování. Tady je vše pojaté takovou nenásilnou formou a člověk si z toho odnese spoustu poznatků. Jooo, určitě kouknu i na další řady.(25.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace