poster

Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál)

 • Slovensko

  Trabantom z Austrálie do Ázie

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 5 h 36 min (Minutáž: 12x28 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • owwidius
  *****

  U mna zas a opat parada. Serial je dlhsia verzia filmu, ale stale nemam pocit ze by to bola nuda a privela. Dokonca som mal pocit ze daktorych cestovatelov este aj malo ukazovali po zostrihani. Ale cele je to fakt hrozna sranda pozerat, mrte odporucam, je to dostupne na strankach ceskej televize.(31.12.2016)

 • maseer2
  ****

  oproti Jižní Americe o něco méně zajímavé, tudíž i zábavné.. seriál v podstatě trpí stejným neduhem jako film, kdy se na plátně krom neustále se opakujících poruch vlastně nic extra zajímavého neodehrává, z čehož plyne, že 12 dílů je zbytečně moc a při řekněme poloviční porci by to fungovalo o mnoho líp.. celé bych to připsal zejména nepříliš zajímavým lokacím, díky čemuž věřím, že plánované nadcházející putování (po ose Thajsko, Indie, Pákistán, Afghánistán, Kazachstán a dále pak okolo Kaspického moře a přes Turecko zpět do Evropy) bude o poznání výživnější.. slabé 4*(5.1.2017)

 • Enšpígl
  *****

  Ještě si nechám odstup po prvním díle, ale tady hodnocení klidně prsknu už ted, protože Dan a jeho parta jsou neskutečně inspirativní frajeři a frajerky a teď nemyslím v tom jít, vzít trabanta a hurá do Austrálie, ale v tom, jak se postavit k myšlence "to nejde". Určitě si tu cestu s nima prostřednictvím seriálu projedu, jo fandím jim všem, jsou to frajeři plněj si sny, jdou do spousty rizik, dobrodružství, zážitků a snad i přátelství. Jenom tak nějak přemýšlím jak je Danova partnerka asi velká, když ne a ne dosáhnout z motorky nohama na zem, ale vono je to buřt, hlavně že je sympaticka, stejně jako všichni ostatní. Přemýšlím co jinýho na podobným seriálu hodnotit než výpovědní hodnotu a emoce, protože herecký výkony těžko, kameru těžko, režii těžko, scénář píše cesta, takže taky těžko, možná střih s ohledem na kvantum materiálu, takže opravdu jen to čistokrvený dobrodrůžo se vším co přináší čili logicky už po prvním díle za pět. A další cesta ? No Jules Verne trajdal do středu země, na měsíc, na tajuplný ostrov, po vodou, zkrátka pořád je kam trabantama jezdit, že Dane ? P.S. Aha, ted jsem dostal zprávu od Autograma, že Dominika není partnerka Dana, ale Mareka a že z toho nemám robit swingers party. Tak jenom pro jistotu upřesnuju, je to seriál o cestování a dobrodružství nikoli telenovela o Dominice. PP.S. Cha, tak podle uživatele mira.l a následně i našeho starýho známýho autograma nakonec chodí Dominika přece jen s Danem a já poslouchal první díl dobře.(8.9.2016)

 • Pajky3
  ****

  Žlutý cirkus jsem si zamiloval, když se vydal na cestu Afrikou, a od té doby ho bedlivě sleduji, takže jsem si divokou jízdu, tentokrát Austrálií, nemohl nechat ujít. Čekal jsem nějaké změny, ale třeba úvodní písnička od Wohnoutů zůstala na místě a to mě velice potěšilo. Oproti tomu se opět hodně změnila sestava. V čele samozřejmě zůstal Dan a mě osobně těšilo, že se vrátil slovenský dobrodruh Marek. Jinak i noví členové posádky vypadají sympaticky, takže mě bude bavit sledovat je i dál. Jejich filmy mají větší tah na branku, ale to je čekané. Seriál to má rozšířit, a tak se možná občas vejdou i nudnější záběry. Tentokrát ani konce epizod nejsou tak dramatické jako u Jižní Ameriky a vzdělávací část cestopisu zmizela skoro úplně. Jenže jak říkám, tenhle žlutý projekt jsem si zamiloval už před lety a těším se na každé jejich dobrodružství, i když se to někdy opakuje stejně jako poruchy trabantů.(26.11.2016)

 • vyfuk
  *****

  Přijde mi, že vždycky, když jde o Trabanty, tak jsem ve svém živlu. Kluci odvádí perfektní práci na poli zábavy a toho, jak to podat do televize. Filmy jsou o něco slabší, hlavně protože se do nich nevejde všechno a přijde vám, že jste ochuzení. Proto seriály i v případě s Jižní Amerikou jsou topovka. Pro mne bez konkurenčně plnohodnotná zábava, na kterou se vždycky vyplatí kouknout.(31.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace