Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

Balu...

Jasně, je to další z těch komedií na sobotní večer u televize; snesitelná pouze pro mladé a ´chápající´ středního věku; která vám nic do života nedá a i ničím extra nezaujme po výpravné, režijní či kamerové složce,- i přesto zase hodnotím víc než subjektivně a za Love is Motherfucker a jeden z nejúžasnějších úsměvů od Elishy Cuthbert jsem tento snímek asi decentně nadhodnotil.. ()

markul

Ani nevím proč, ale hodně jsem se bavil. Má to správné tempo a vůbec mě to nenudilo. Určitě jedna z nejlepších debilních komedií co znám. ()

Perry-

Konečně po dlouhé sobě nějaká koukatelná komedie. Žádné (skoro) vtipy typu Prci, prci, prcičky nebo jim podobným filmům. Humor, který pobaví poprvé, podruhé a tad dále. A navíc má docela poslouchatelný pop-soundtrack. ()

Hopper

Niekde okolo 70 %, ale skôr sa tentoraz prikláňam k nižšiemu hodnoteniu. Trio Ferrell, Wilson a Vaughn síce je ťažko v pohode a to hlavne Vaughn, aj keď aj ten má podstatne lepšie kúsky, ale občas sa pri pozeraní dostavuje taký akýsi rozpačitý pocit. Pár gagov je skvostných, nezriedka sa človek usmeje, ale rovnako často si pripadá dosť trapne. V porovnaní s komédiami typu Murphy, Sandler alebo Lawrence je to stále prvá liga. ()

Hanys_

Dost hustý relax s místy trochu silnějším humorem - ale na to jsem od Ferrella a Vaughna už docela zvyklý :) 70% ()

cab

Mitch se rozchazi ze svou manzelkou, protoze nedokaze udrzet na uzde jeji sexualni apetit a stehuje se do domu blizko jeho dvou kamaradu, kteri mu slibuji skvele nasledujici tydny s neprebernym mnozstvim holek, alkoholu a zabavy. Mitch z toho moc nadseny neni, presto sve dva ujete pratele necha, at si s barakem a tudiz i s jeho novym zivotem delaji psi kusi, coz vyusti v mnozstvi absurdnich situaci (povetsinou vtipnych) a v zalozeni sdruzeni chlapu s podobnymi vasnemi. Ne vsem v okoli se takove pocinani libi a tak mili tricatnici celi komplikacim atd....V celkovem souhrnu nadprumerna komedie s vetsi merou povedenych foru nez naopak. Herci/komici pohybujici se pod, ve filmovych kuloarech, znamou prezdivkou Frat Pack tentokrat nezklamali a drzi si formu pristupnou sirsi mase divaku nez u podobne ladenych ci myslenych projektu. 70% ()

lisi26

Béčkový film, jehož parádní scéna zkoušky přijetí v klub zoufalců je prostě delikatesní... Vyprávěním schazování přivázaných cihel ke kašpárkovi mužnosti se pobaví každý neskutečně! ()

kery-

Na komedii mi to přišlo zbytečně zmatené a řekl bych že jsem od toho čekal víc než se mi dostalo. Dobrých fórků není moc a díky bohu za to, že délka filmu není větší.. ()

Pretender

"All right, let me be the first to say congratulations to then. You get one vagina for the rest of your life. Real smart, Frank. Way to work it through." ()

mirkaaa

Tak trochu bláznivá komedie, která je sice vtipná, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Will Farrell je sice jako komik dobrý, ale já ho nějak nemusím. Přiznám se, že jsem si tento film pořídila kvůli L. Wilsonovi, pro kterého mám slabost, ale podle mě se do této komedie nehodil. ()

Jayem

Vydarená komédia. Vince Vaughn a Will Ferrell excelujú ako vždy. Plno vtipných pasáži a to v dobrej komedii ide. ()

sona123

Tak dnes jsem si dala dvě komedie - Zacka a Miri a Mládí v trapu. Obojí je o třicátnících, kteří se snaží udržet v sedle a přežít, někde se nějak zakotvit, u obého se nešetří sexem a drsnými vtípky a scénkami, ale každá ta komedie je trochu jiná. Mládí v trapu je spíš můj šálek kávy. Frat Pack mě baví, zejména Vince (já vím, mnozí ho nesnášejí, ale mně přijde neuvěřitelně přirozený, tak krásně vysoký, jemný k ženám i mužům, babičkám i dětem - tady dokonce jedno nosí v klokance!!! - kouzelný, velmi laskavý, navíc vtipný, prostě dokonalý), přijde mi, že tak nějak hraje, aniž by hrál - prostě procházel kolem natáčecího placu a tak něco tam prohodil a oni ho přitom natočili, jako by ani nehrál...Jsou tu takové ty klasické gagy, je to rozhodně na hranici, ale balancuje to dobře a nepřehoupne se to ani na chvíli (snad kromě scénky v bazénku s gelem) do sfér trapnosti. Toho plakátu jsem se bála, stejně jako upoutávky v televizi, ale výsledek mnohokrát převýšil očekávání. ()

jarmik

Moji oblíbení američtí komediální herci, nářez hlášek, humor všeho druhu - generační, vkusný, nevkusný, ale především typický "ferrellovský". Will v nejlepší formě, tomu já prostě neodolám. Pravděpodobně nejcitovanější komedie v okruhu mých přátel. Prostě nemůžu nedat 5. "Poběžíme nahatí na náměstí a pak do tělocvičny! Vezmi svůj zelený klobouk." "Miláčku, mají ještě v KFC otevřeno?" Dnes už bych tomu asi dal jen 4 hvězdy, ale protože je to stále má oblíbená komedie, zůstanu na 5. I´m sorry ()