Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

sskrblik

Gal Gadot a Džon Chlamst si kradou film pro sebe. Je to na půl dementní, ale jinak né nejhorší odreagovačka. Jednou vidět stačí a pak se ne(z)vracet... ()

VanTom

Špiónské duo odvedle je cool i hot a usedlý páreček sousedů jim snaživě sekunduje – tedy úplně neotravuje, přestože humor produkuje občas dost upachtěný. Přepálená akce na komedii ujde a společně s podřadnou zápletkou dovedou všemožná nedorozumění do přijatelného (rychlého, než přijdou děti :)) vyvrcholení. ()

m.a.t.o.

„Zlato, ja nič nepočujem!" – „Sú to tichí zabijaci. Takto dostali aj Bin Ladina." Herci sú síce fajn, ale scenár je obohraná šablóna bez kúska invencie. Vtipných scén pramálo, akčných detto, i keď za zmienku určite stojí skvelo natočená automobilová naháňačka. Väčšinu času sa mi film vliekol strašne pomaly, ale na jedno pozretie ako "turn the brain off" oddychovka po ťažkom dni sa to dalo zniesť. 40 % ()

Guzo

Celkem pohodová komedie na jedno zkouknutí. První třetina mi přišla výrazně lepší, pak se to zbytečně natahovalo a filmu došel dech (přibylo akce - i když ne úplně špatné na komedii - a ubylo fórů). Navíc Gal Gadot tu je fajn, byť jí třeba jako WW nijak neobdivuju. 6/10 ()

Hollohlaway

Ke sledování mě nalákala Isla Fisher a tou jsem zklamán rozhodně nebyl. Vypadá pořád skvěle. A navíc Gal, dvě krásný holky a každá jiná, to filmu dost pomáhá. Jinak ovšem tahle komedie zabaví stěží průměrně , překáží hlavně hromada nesmyslů, nelogické chování postav a hlavně další z Galifianakisových dementů. Vadí mi pořád, protože blekotající idioty hraje taky pořád. ()

P1tr

Nepříliš vtipná komedie, která svojí leností naprosto zazdila veškeré naděje do ní vkládané. Skvělé obsazení, prověřený režisér, zajímavé téma, to všechno byly silné předpoklady pro prvotřídní komediální zážitek, který se ani náhodou nedostavil. Těžko říci, co se v procesu tvorby pokazilo, ale film působí, jako by ho místo ostřílených tvůrců dělali amatéři, neboť vedle nekvality scénáře je sterilní také režie a mnohokrát působí film vizuálně ošklivě a levně. Špióny odvedle raději nechte vedle a pusťte si něco lepšího. ()

Darth_AK

Gal Gadot je překrásná, Isla Fisher je hezká. Líbají se tu spolu. Plus k tomu přihoďte příběh, občasně dobrý fór a podivně civilně buranský výkon Zacha Galafucka, a vyjdou z toho tři hvězdičky pro naprosto normální film. ()

giovanni3

Velmi průměrná podívaná s pohlednými herečkami, ale to není moc. Děj je zde otrepany, humor průměrný a akce tu skoro není. Když akce nastane rak opět průměr. I tak ba 2z5 to stačí. ()

Soweek

Odpad za akční stránku, jedna hvězda za "komedii" a ve výsledku jedna hvězda za to, že jsem to doukoukal do konce, i když vlastně sám nevím proč. Nerad to říkám, ale Zach je opravdu předurčen do rolí obtloustlého blba. Štíhlá postava mu prostě nesedí a na podobné role čeká tucet lepších kandidátů. Kariéra Grega Mottoly budiž tímto definitivně pohřbena. ()

sedm.1

Slaboučký, nezáživný a především nevýrazný pokus o akční komedii, či co to mělo být. Ovšem co mě tu iritovalo nejvíc, byla zas ta neskutečná naivita a nesoudnost hollywoodských tvůrců. Já sice beru, že do určité míry filmy s podobnými náměty a ražením musejí být prostě chtě, nechtě krapet přepálené a s realitou mající jen minimum společného, ale tohle je zas až tak strašně nesoudný, že to přes veškerou snahu jednoduše nedávám. Zápletka je sice blbá až to bolí, nicméně to co zde tvůrci vyvádějí s veškerými postavami, to jako rozhodně ne, to odmítám i v té nejulétlejší pitomosti, a tohle se navíc jako ulítlá pitomost nesnažilo ani tvářit. Jak se tu zase všichni mají rádi, jak jsou ohleduplní, taktní, pozorní a nenásilní, prostě ráj amerického výkvětu, a ti záporáci jak jsou pitomí, i křeček by to zvládl určitě lépe, natož aby pak snad někomu ublížili, no tytyty! A jelikož je to o špionech, je jasné, že i ti nejusedlejší a nejmírumilovnější otylí sousedé jsou vlastně pro akci zrozeni, že by i Arni se Slyem by se mohli něco přiučit. Takže zápletka NE, postavy NE, atmosféra NE (to asi tvůrci ani nevěděli, že něco takového může existovat i v rámci akční komedie), napětí NE, humor NE, akce NE, styl NE a zábavnost dvakrát NE! Tak zůstává nezmíněn už jen casting, a ten mě překvapil, neboť to dopadlo přesně naopak, než jak jsem čekal, tedy tahouni Galifianakis a Gadot vyložený průser a Fisher a Hamm místo přicmrndávání jasní vítězové. Této podívané se doporučuji zkrátka obloukem vyhnout, je to teatrální, nudný a zcela nepřesvědčivý a já začínám být na tyto typy naivních filmů už skutečně čím dál víc alergičtější. ()

wooozie

Na to, že je to komedie, tak dostanete dva, možná tři mírně nadprůměrné vtípky, ale jinak je to naprosto uboze nevtipné. Katastrofálně natočené, akce jak z odporného béčka, dialogy k pláči a celé to hraničí s naprostou trapností, kde je vážně všechno špatně a celé je to tak ubíjející, kdy navíc ani dvojka Gal Gadot, Isla Fisher není vizuálně dostatečně využitá, protože co si budeme povídat, ani jedna z nich se v kariéře Oscara asi nedočká. Scénáristu bych za trest nechal sledovat tento film v nekonečné smyčce, aby si uvědomil, co za prasárnu přivedl na svět a k tomu se povedlo prakticky nemožné, tradičně vtipný Zach Galifianakis je tady k uzoufání nudný. ()

Loki_Six

"I think they're having sex. God damn it, we don't have time for this. I mean, they're supposed to be here in 45 minutes. Nope, they are done." ()

Hanys_

Mottolova slabší chvilka. Scénka holek v kabince nebo třeba hadí restaurace docela ok, ale jinak je ten humor po celou dobu takový nějaký křečovitý. ()

filipvrbik

Docela dobré, jen se to neumí rozhodnout pro žánr- začíná to jasně jako komedie, ale pak se to zvrtne a je to to spionážní akčňák. Zach Galifianakis je jednoznačně humorná postava, tudíž se do seriózního filmu nehodí..ale jako docela jsem se pobavil...60% ()

Milky.

Film, který kdyby neexistoval, vůbec by to nevadilo. Vtipné to bylo "tak trochu", ale dívat se na to dalo dobře. Akorát teda zjišťuju (už od Batman vs Superman), že mě Gadotka neuvěřitelně sere a vadí mi. Na druhou stranu děkuju tomuhle filmu, že mi pomohl objevit naprosto úžasnou Islu Fisher, kromě ní mě toho na filmu moc nezajímalo :-) Jinak samozřejmě Galifianakis, když zrovna nehraje idiota, není tak úplně špatný a ukazuje, že umí zahrát i něco solidního. Toho idiotského nádechu se ale úplně zbavit nejspíš neumí. Kolem a kolem.... 3 hvězdy, o kterých za týden nebudu vědět, že jsem je dal. ()

Ollie235

Podprůměrná akční komedie, kterou drží těsně nad vodou jen sexy dvojice Gal Gadot - Isla Fisher. Jinak je to předvídatelná nuda plná slabých dialogů a nezajímavých scén. Obsazení Zacha Galifianakise do role usedlého manžela, kde nemá prostor projevit svůj komediální talent, nebylo dobrým rozhodnutím. ()