Stopy spravedlnosti

• Česko Nebezpečný cizinec (více)

Jeho rodina se stala obětí IRA. Policie případ neřeší. Je čas se pomstít... (Filmbox)

Hopeman

Jackie baví a Pierceovi role sedí.....Jackieho sem takhle ještě neviděl a o to mě to bavilo víc.... až sem mu tam toho zničenýho fotra fakt věřil...... ()

hony23

IRA toho napáchala v Británii hodně zlého, ovšem jen do chvíle, než zkřížila cestu Jackie Chanovi. Ten v 63 letech zřejmě konečně dospěl, přestal při rvačkách s debilním úsměvem skákat piruety a s vážnou tváří natočil svižné akční dílko o číňanovi na cestě za pomstou. ()

ridik1

Tak tohle jsem nečekal. IRA vs karate Kid, dobrý nápad a ještě lepší zpracování. Jackie zahrál opravdu dobře, je vidět že to má pořád v sobě i přes jeho pokročilí věk. Tak si to pamatuj IRA , nesahat na rodinu bejvalých elitních zabijáků.. P.Brosnan zahrál padoucha dokonale i přes to , že seděl jen za stolem... ()

Kushina

Aneb držte se jediného pravidla a to zní: "Nevěř nikomu". Krásně vyobrazené, jak je vždy někdo, kdo vás zradí. V horším případě, že vás zradí téměř každý, komu jste důvěřoval. Samotný Chan se do příběhu hodil, protože mu dal nevídaný šmrnc a nebylo to tak jednotvárné. Za mě 75% ()

`barocco

Martin Campbell, Jackie Chan a Pierce Brosnan v absolutnej pohode a v plnej sile v peckovo natocenom politickom thrilleri ktory treba urcite vidiet. Brosnan ukazuje ze nepatri este do stareho zeleza a premena Jackieho na postarsieho pana ktory oprasi svoje niekdajsie kusky z mladosti je uveritelna. Co vsak drzi film je absolutne brilantny scenar mapujuci politcke tahy a manipulacie tak medzi Britskou vladou a politickou stranou byvalych clenov IRA, Sinn Fein , podobnost Brosnana s jej sefom Gerry Adamsom nie je vobec nahodna, i ked vo filme ma ine meno, tak aj vo vnutri strany ktora drzi krehky mier v Severnom Irsku i za cenu ustupkov ci voci vlade v Londyne ci aj vo vlastnych radoch. Z toho prameniace konflikty vyborne vystihuje prave perfektny scenar ktory je v tomto pripade dalsim pravoplatnym hracom filmu. Myslim si ze nejde v tomto pripade o jednohubku a film si urcite pozriem este raz. ()

BlackAdder87

Jackie Chan na stará kolena dokazuje, že není jen komediální kung-fu hopsálista, ale že umí zahrát i (smrtelně) vážnou roli. A i když to není první ani poslední film na téma "geront akce", stojí za zkouknutí. Na originalitě mu přidává téma IRA a vše podtrhuje Pierce Brosnan v roli hlavního protivníka, kterému role taky vyloženě sedla. ()

Tomas_PO

Náramné prekvapenie. Jackieho Chana a jeho martial arts totiž vyložene nemusím, resp. nemôžem. Kung-fu však s jeho vekom odišlo ta tam, čo filmu pomohlo. Skvelý jednoduchý akčák, s pekným british/irish settingom. Piercovi Brosnanovi sadla rola ako zadok na šerbel. 5/5 nedávam len kvôli predsudkom a úcte k iným masterpieces. ()

pan_ponozka

Nějak jsem nepochopil, jaký přínos do vývoje děje vlastně měly Chanovy zásahy. Linka IRA vs UK by běžela úplně stejně bez něj. Tohle si asi nikdo při čtení scénáře neuvědomil. No neva. ()

v.indruchova

_Můj milovaný Jackie, už má svůj věk a trhá mi to srdce, v mé mysli bude navždy mladý, a přesto zde odvedl skvělou práci, hraje to skvěle, i když příběh je americký, jako kamera a dialogy. KDYBY Jackie natočil něco podobného mělo by to jiné koule. Neuvěřitelně se člověk do obchodníka Quana vcítí._ ()

Goumen

slušný thriller s vážným a postarším Jackie Chanem, který i na stará kolena předvádí stále atraktivní souboje. Těch se ale v tomhle filmu objeví méně než bych čekal a hlavní místo tu má celkem zajímavý děj a Chanovo neutuchající chuť po pomstě. Mile mě překvapil Brosnan, kterého jsem nikdy moc nemusel, obzvlášť v kladných rolích, ale tady mu role politika sedla a charisma se mu nedalo upřít. ()

Saxos

Ten chlap snad nestárne. I když si zde střihnul roli staršího majitele čínského pohostinství, celkem ho naštval teroristický útok, při němž přišla o život jeho dcera. Rázem se z něj vyklube pěkný bývalý čínský likvidátor všeho protivného. Klady: i když střih udělá zázraky, tak v tomto věku stejně obdiv pro Jackiho akčnost. ()

fafejt001

VYDAŘENÁ akční , spletitá , napínavá podívaná se stále dobrým Brosnenem . Jackie se stále ptá , KDO zabil jeho dceru , leč neberou jej vážně . Tak se do toho opře , aby věděli , že to myslí vážně . A na závěr se to dozví . Zatím nejlepší akční film v tomto roce . Tedy pro mne . Mohu doporučit . ()

haack

Solidní představení neúnavného Jackieho Chana ve spojení s neméně dobrým Piercem Brosnanem. Klobouk dolů, co Jackie ve svém věku dokáže.. samozřejmě jak stárne, tak mu to člověk trochu méně věří, ale i tak je to stále ikona akčních filmů. Zde se dostalo i na kvalitní zpracování, scénář by mohl být o fous lepší, ale je to hlavně o akci a napětí, což tenhle film plní. 8/10 ()

cubiczech

Jackie Chan bojuje s IRA and shit a je to překvapivě dobrý. Pierce Brosnan se svym rodnym irskym přizvukem included a je to taky překvapivě dobrý. Asi hlavně za skvělej výkon Chana. Hudba hodně jako v Drive a...aha, však ji to taky dělal Cliff Martinez. Ale ty 4 hvězdy fakt jen s odřenejma ušima. ()

r007

Možná jsem čekala něco jiného, ale byla jsem příjemně překvapena. Piercovi role neuvěřitelně sedne, Jackie se postupem času změní z postaršího klidného pána na chladnokrevného zabijáka a přijdou si na své i příznivci špinavé politiky. Film má spád, nemá žádné hluché místo, objeví se i pár překvapivých zvratů, ale přesto mu k dokonalosti něco chybí. Asi ta pomyslná třešnička na dortu. ()

st4nford

Slušný atraktivní film, který si nehraje na víc než čím je. I téměř profláklý námět o pomstě je zde vyprávěn "svěžím" pohledem a zpracovává hned několik témat. Jak se neustále řešila politika a Brosmanova rodina, málem jsem i v půlce filmu zapomněl na našeho protagonistu :D VELKÉ PLUS -> Bylo velice fajn vidět dnes už staršího Jackieho Chana. Bojové choreografie v kombinace s dynamickou kamerou jsou absolutní pecka. ()