poster

Atomic Blonde: Bez lítosti

 • Německo

  Atomic Blonde

 • Švédsko

  Atomic Blonde

 • USA

  Atomic Blonde

 • USA

  The Coldest City

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Atomic Blonde

 • Nizozemsko

  Atomic Blonde

 • Velká Británie

  Atomic Blonde

Akční / Mysteriózní / Thriller

Německo / Švédsko / USA, 2017, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  Slabota. Strašne malátna a zbytočne dlhá ženská náhražka Johna Wicka. Dole klobúk pred Johnom Goodmanom a Tobym Jonesom, že tak dobre uhrali svoje v podstate „nijaké“ postavy. To McAvoy je o ničom, kedysi som ho mal rád, no v posledných rokoch/filmoch ma irituje. Najlepšie nakoniec dopadla zdatná bitkárka Charlize Theron (zároveň producentka filmu), ale Keanu Reeves bol oveľa charizmatickejší a lepšie ustál aj neakčné momenty (mimochodom, pamätáte si, v ktorom filme kedysi hrali manželov?). Scenár, zvraty atď. nebudem komentovať, to bolo totálne zverstvo. Akcia sa dá komentovať o čosi lepšie. Ale nie o veľa. Je jej síce relatívne dosť, ale je krátka a končí skôr, než sa rozbehne. Zďaleka najintenzívnejšia je schodisková bitka a aj tá je priemerná, určite by som o nej (na rozdiel od mnohých iných) nehovoril ako o najlepšej akcii roka. Poteší retro atmosféra (absurdný soundtrack, kostýmy, výprava), ale to na kvalitný filmový zážitok nestačí.(29.1.2018)

 • InJo
  ***

  Přestylizované a překombinované. V některých jednotlivostech vyloženě skvělé (akce, soundtrack), jako celek ale sotva průměrné (dějové zvraty jsou s blížícím se koncem čím dál tím křečovitější a nepochopitelnější). Chad Stahelski se v druhém Johnu Wickovi projevil jako výrazně soustředěnější a důmyslnější režisér. S citem pro konzistentní atmosféru, nápady i mimo rámec akčních scén a nadprůměrnou schopností gradovat děj. Leitch oproti tomu budí dojem, že ho zajímají jen přestřelky, bitky, honičky a audiovizuální sexy pozlátko. Nicméně pro zaryté fanoušky Charlize Theron (můj případ) je Atomic Blonde přesto povinnost vidět. Ta ženská je prostě bohyně! ;-) 60 %(17.10.2017)

 • Asia_Power
  ***

  Charlize Theron nám pomalu stárne ale pořád je šukézní a tak scény, kdy jsem jí mohla koukat na holou řiť či zkoumat dudlíky, jsem si užila. Lesbické scény s tou malou agentkou z Francie jsem si užila dokonce několikrát. Jenže tohle není erotický porno, ale drsnej akčňák, prej i mysteriozní a dokonce thriller, takže co krom nahotinek nabízí zblitek filmu? No nabízí toho celkem dost. Džejms McTentononc dokazuje, že se jako Rozpolcený našel, protože i tady si člověk láme zbytky posledních mozkových závitů jak moc velkej je zmrd či naopak Mirek Dušín a Theronový tak zdatně sexkunduje i když v tom kožichu vypadá jak drsnější verze Mareše. To, jak se film pořád přesouvá z výslechu do popisu toho, co hrdinka zažila, mě tak trochu sralo, ale budiž. Akce je tu tři prdele, takže šest půlek a všechny jsou celkem drsný. Theronka v nich samo sebou ukazuje, že má místo mušle štípačky a je tak tvrdá, že i Rocky by si o ní zlámal packy, avšak mě drsný lesby mocně vzrušujou a tak mi to její kosení steroidových hovad nebo vychrtlých polišů vůbec nevadilo. Prostě měla kliťák větší než oni ptáka a mocně to dokazovala. Příběh je, jak to už u komiksových předloh bejvá, navíc a člověku je vlastně u prdele jak to celý skončí, hlavně když se to tam bude řezat a šukat. Obojí se děje, takže pokud nečekáte intelechtuální Bondovinu, ale spíš akční výplach, budete uspokojeni jako od štětky ze druhý cenový s pocitem, že příště zkusíte tu áčkovou kurvu odnaproti.(12.12.2017)

 • Rominator
  ***

  Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána do Berlína, aby zajistila ukradený mikrofilm schovaný v hodinkách, který obsahuje jména a identity agentů... Sofia Boutella jako Delphine Lasalle je v akci prakticky nevyužitá, ale má milostnou scénu s Charlize Theron. Akce mohlo být mnohem více, protože Charlize Theron v ní působí absolutně přirozeně, dokáže si poradit s východoněmeckou policií, hřebem je likvidace agentů KGB s následnou automobilovou honičkou a v průběhu filmu předvede svoje bojové schopnosti ještě v dalších čtyřech menších akčních scénách. Závěrečná vysvětlovací desetiminutovka je hodně překombinovaná a nedává to úplně smysl. "David Hasselhoff is in town."(15.10.2017)

 • Chrustyn
  ***

  Trailery byly zatraceně cool, tak jsem se dost těšil, bohužel se žádná hitparáda nekoná. Největší slabinou filmu je jeho scénář, který se snaží tvářit seriózně a hraje se na chytré špionážní filmy 80. let. To nefunguje prakticky vůbec, protože příběh není nijak zajímavý a hlavně neuvěřitelně zmatený. Z celých dvou hodin zbude jen snaživá Charlize, která je super a těch pár akčních scén, do kterých tvůrci investovali asi nejvíce. Bohužel to k plné spokojenosti nestačí.(19.11.2017)

 • - Tvorcovia museli prepísať mnoho dialógov medzi zamestnancami MI6, pretože sa domnievali, že diváci nebudú chcieť neustále počúvať špionážne termíny z 80-tych rokov. (Real Tom Hardy)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 12. března 2017 na South by Southwest FF v Austinu. (Varan)

 • - Charlize Theron (Lorraine Broughton) sa pripravovala na svoje akčné scény až s ôsmimi osobnými trénermi. Počas prípravy si dokonca zlomila dva zuby. Cvičila aj spoločne s hercom Keanu Reevesom, ktorý sa vtedy pripravoval na akčný film John Wick 2 (2017). (Steny94)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace