poster

Atomic Blonde: Bez lítosti

 • USA

  Atomic Blonde

 • USA

  The Coldest City

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Atomic Blonde

 • Velká Británie

  Atomic Blonde

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • higuain
  ****

  Deadpool je v dobrých rukou. Chybí tomu jen cameo Johna W. s tužkou v baru. Ale ne, Leitch se snaží dát filmu vlastní tvář a docela se mu to i daří. Určitě to není jen Wickova female verze. Přesto je film nejpůsobivější ve scénách, které ho nejvíc evokují, tzn. ve většině těch akčních. Ta nejlepší je tak viditelně Wickovská (fyzická surovost, iluze absence střihu atd.), že i kdybych neznal jméno režiséra filmu, po téhle scéně bych si okamžitě musel domyslet o koho jde. Špionážní zápletka je v závěru možná trochu překombinovaná, ale ne nějak neúnosně. Potěší i retro soundtrack. Charlize je navíc jako obvykle výborná a pokud jde o její lesbickou vsuvku se Sofií, tak za tu by se holky nemusely stydět ani na pornhubu.(22.8.2017)

 • Marigold
  **

  Přemíra stylu někdy paradoxně ústí do absence stylu. Ten film je tak přesycený neonovým EBM fetišismem a zálibným okukování hrdinky tak chladné, až s ní nemůžeme úplně soucítit, že se nakonec rozsype na řetězec špatně pospojovaných scén. Jednoduchá story vyprávěná nesmyslně krkolomně a neefektivně, veškerý požitek tak nakonec plyne z drobností. A těch je ve dvouhodinové stopáži asi deset minut. To bych nebral ani vod dederóna.(4.8.2017)

 • Hoyt
  *****

  Nečekal jsem, že budu tolik nadšený ale musím po dlouhé době udělit plný počet. Nevím co bych pochválil dříve. Scénu na schodech tu chválí kde kdo a ano je opravdu neskutečná ale i další scény jsou do detailu výborně provedené (za mě pasáž promítání Tarkovského Stalkera), kostými Charlize bravurní, geniální retro soundtrack a atmosféra neonového osmdesátkového Berlína pohlcující. Wick to byla jen čirá akce tohle má mnohem více filmovosti a určitě film stojí za to vidět.(5.8.2017)

 • corpsy
  ****

  Nabúchaná akcia, nabúchaný soundtrack ( pri ktorom bude plesať srdiečko fanúšika pop rocku 80. rokov ), jedna toxická divožienka ( vlastne dve ) a atmosféra Berlína počas pádu jeho múru, ktorá je nadovšetko. Záporom, ale paradoxne aj jeho kladom ( záleží od uhla pohľadu ), je tak iba jeho scenár, ktorý akosi nieje zaujímavý, pričom mal byť buď viac doladený, alebo nemal byť žiadny.(6.8.2017)

 • verbal
  ****

  Karlík Theron se urputně snažil vyprodukovat si na stará kolena nějaký ten fetiškultík a dokonce při tom neváhal snad poprvé exponovat skoro všechno kromě bobra. Samozřejmě z milosrdných úhlů, taková nahá čtyřicetiletá lesba s chlapeckou prdelí a hrudníčkem, z něhož by pindíci na Člověče určitě příliš nesklouzávali, je schopna vyděsit i nejednoho heteráka. Stylizoval se tedy do notně přechlazené androgynní barakundy, jejímž autfitům chyběly k dokonalosti snad už jen jezdecký bitchík a obří latexové dildo s kovovými ostny. Na to, že předlohou byl nějaký zkurvený homix, nebo jak někteří rádi říkáte „grafická novela“, abyste nevypadali jako úplně vypatlaní dyslektici, je to překvapivě obyčejný špionážní napínač s kulisově vymazlenou NDR, klišovitě plnou trojitých, čtveřitých a pětitých agentů, v němž kamera celou dobu lačně narcisticky okusuje superzabijáckého Reztrokarlíka jak při lízání škaredých cigošek, tak při mlácení stokilových soudruhů z KGB. To mlácení je ovšem naprosto perfektní až famózní, a nebál bych se zde opět použít ani vysoce odborný filmově teoretický termit – totálně popiči! Laikové prominou a někde si to vygůglí. Je nesporným fucktem, že nikdo nikdy neuměl a neumí natočit akční scény tak dynamicky, brutálně a vizuálně dokonale jako Džonvíkovci Stahelský s Lečem, kteří se navíc rozhodně neštítí ani pořádného stříkání kečupem. Být jich tam víc třeba na úkor toho trapně sterilního měkojadrného lesbení, bandy zbytečně nudných retrokudrlinek a jako vždy odporně slizkého Skřeta Mekevoje, jemuž by místo ukrutných borečků daleko lépe sedly role ochrnutých šikanovaných chcípáků nebo vůbec žádné, byl by to plnotučný pětipruhový Addidas.(6.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace