poster

Pitbull: Nové pořádky (festivalový název)

 • Polsko

  Pitbull. Nowe porządki

 • anglický

  Pitbull. New Orders

Akční / Drama / Krimi

Polsko, 2016, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moorks
  *****

  Z mého pohledu jasný film roku! Je to pořádná jízda a slabší pasažéři by neměli ani nasedat! Vega je velký talent a příslib i do budoucna, pokud udrží laťku, kterou si sám dal hodně vysoko! No uvidíme. Navíc na tomhle filmu, ale i mnoha dalších je vidět, jak obrovská propast je mezi českou a polskou kinematografií. Česká zoufale ztrácí, jako by nám docházel dech a chyběly témata, přitom rozjezd v novém tisíciletí nebyl vůbec špatný, ale dnes je situaci úplně jiná...snad se začne blýskat na lepší časy...Poláci každopádně jedou!(18.9.2016)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Výborná "zábava" po všetkých stránkach počas celej dĺžky stopáže!! Keby "Patryk Vega" nezaspal dobu, "umiestnil" by tento príbeh do zlatej mafiánskej doby 90´ rokov, dokázal by som to bez problémov prežrať, a svietila by tu po mne čistá 5-ťka. Lenže doba obdobnej kriminality už dávno pominula, a tak tento divoký západ vo východnom Poľsku, nemá takmer žiadny reálny základ. Pokiaľ niekto naozaj túži poznať svet opačnej strany zákona - odporúčam slovenský dokument "Mafiáni".(29.4.2017)

 • jojinecko
  ****

  Poľský Pusher?:) Nie, ani nahodou, ale v niečom mi ho Pitbull pripominal. Výborná hlavná postava, prestrelené scény, poľština(!), úplne divné karikaturistické postavy, ktoré sa niekedy tvária absurdne vážne... Skrátka akčný absurdistan, ktorý v správnej nálade funguje, keď to celé človek neberie vážne.(7.9.2017)

 • verbal
  ****

  Nowy Pitbul gryzie jak rozpierdolony kutas. A kinematografia państwowa mě poslední dobou nějak překvapivě ukájí. Tyhle syrové trampoty Lindina gangu pronásledovaného pokerovaným panklicajtem jsou více než důstojnou variací Sametových pšontků, mistrovstvím světa v jadrném piedoleniu a kulantním exkurzem mezi polskou spodinu, plnou bezskrupulózních zmrdů, psychopatů, kurev, zhovadilých úplatných beng a mimořádně vtipných tupých goril. Jen je trochu škoda, že katolická cenzura vždy otočila kameru nebo střihla, když bylo násilí v nejlepším, kozy těsně před tasením, či se nedejsatan rozjížděl se nějaký ten nemotorný impičment. A taky by mohl Patryk před dalším dílem ubrat trochu pseudoefedrinu, sysluplnost a dotažení některých scén hraničí s intoxikací C6H5CH3. Nicméně i tak je to dost hustá výprava do kulturního, kultivovaného a nesmírně intelektuálně bohatého světa našich denaturovaných sousedů a Linda je zase uhrančívě slizká, i když zrovna nehraje Segala.(31.3.2017)

 • Lukoboss
  ****

  Toto bylo veliký překvapení pro mě. Polský filmy nepatří do nějakýho klasickýho mainstreamu, takže možná i právě proto to bylo jaksi jiný. V dobrým slova smyslu. Je to drsný, tvrdý, nekompromisní a chladnokrevný, což tomuhle žánru hodně sluší. Navíc hlavní vyšetřovatel / punkáč je fakt týpek k pohledání, úplnej badass motherfucker - kdyby hrál člena gangu, vůbec bych se nedivil. A to ani nemluvím o tom, že tolikrát za dvě hodiny jsem slovo kurva, resp. kurwa (s tou jejich drsnou výslovností), asi ještě neslyšel! :D(27.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace