Will po cestě domů od kamaráda zahlédne něco děsivého. Nedaleko přitom v útrobách vládní laboratoře číhá zlověstné tajemství. (Netflix)

chrispe

První díl mě rozhodně zaujal, i když na tyhle mimozemský věci popravdě moc nejsem. Jsem zvědavá, co z téhle partičky kluků a divné dívky vyleze. A snad se všichni sejdou zase pohromadě. ()

helraiser

Pilotní díl se opravdu povedl a rozhodně navnadil na další sledování. Děti v hlavní jsou výborný nápad a inspirace od Kinga je naprosto zřejmá. Atmosféra jako by nás přímo přenesla do 80. let. Parádní podívaná a jsem opravdu zvědaví na pokračování. ()

aR3Zz

Skvělá atmosféra, pečlivé ale přitom postupné vykreslení městečka a jeho hrdinů. A napětí na každém rohu. Za mne až moc hororové, ale právě tak akorát, že to snesete. Velmi dobrá práce, velmi vyvážené. ()

snebka

Skvělý, byť ne 100% díl. Ale ty určitě teprve přijdou. SPOILER - Bylo mi fakt líto jak zastřelili sympaťáka Sullivana, kterého znám spíše jako hrobníka z Knicks 85/100 ()

wolverine

Tenhle díl jsem viděl dvakrát. Podruhé mě bavil víc. Už se koukám na 3. řadu a postavy během dílů procházejí charakterovými změnami. Například Steve, který je v první sérii hajzl, tak je v třetí mou nejoblibenější postavou. Takze mu v té první sérii fandím, ikdyž je to hajzl. V první sérii jsem měl rád postavu Nancy a Jonathana, ale ve třetí řadě mě vůbec nebrali, a proto je nemusim ani v teto sérii, ikdyž mi byli dřív tak blízcí. Třeba Lucase jsem neměl nikdy moc rád, ale postupem času jsem si ho také oblíbil. Tak jsem to měl i u všech dětských postav, kromě Eleven. Teda Will mi pořád nesedl, ale možná ve čtvrté sérii to bude jiné. Chci tím říct, že tenhle seriál vnímám úplně jinak, než jsem ho vnímal po prvním zhlednutí. 80% ()

Rayen1

Skvěle zpracovanej úvod do světa Stranger Things. Jedu ten seriál podruhy a začínám si všímat drobnejch detailu, který jsem při prvním průchodem seriálem neviděl... Gut. ()

Simo16

Podivne veci sa v tom malom americkom mestecku deju a pokial sa udrzi napatie prveho diela, tak sa diat este budu. ()

DonBraso

Konečně jsem se k tomu dostal,protože jsem stále nevěřil,že to bude nějaká velkolepá bomba,kde vystupuje plno dětských herců.Inu,pilot se snažil,ale to co jsem čekal,jsem bohužel dostal.Pilot na to jde chytře a hned se někdo hledá.Asi nejvíc klišé jak zaujmout.Neříkám,že to byla nějaká velká chyba,pilot tím pádem se snažil být produktivní a nechat si dost věcí na další díly.Dám ještě dva díly,kdy se jak už bývá v seriálech rozhodující,kde se člověk zažere do postav nebo ne.Popravdě jen díky humoru,sem tam v pálený hudbě a že Netflix pořád umí,jsou seriály.Zatím jen těch 65%. ()

PaTeXx

Retro pilot takový, jaký jsem očekával (když pominu, že mi bylo trošku posratelně z toho slendermana na žačátku). Jen se bojím, aby se seriál nepřiklonil spíš dětskému diváctvu. Ale podle hodnocení to asi nehrozí. ()

Michal.Lukac

Prvá časť seriálu, ktorý si za neuveriteľne krátky čas vybudoval status jedného z najlepších seriálov 21. storočia. Do deja sa divák dostane veľmi rýchlo, no napriek tomu má dostatok času na základné oboznámenie sa s postavami. Veľa hororu nečakajte. ()