Nancy a Jonathan získají nového spojence, s nímž se vzájemně podělí o své konspirační teorie. Eleven hledá někoho ze své minulosti. Mozek Bob řeší zapeklitý problém. (Netflix)

LachtanShows

Sice se mi líbilo už napoprvé, že se Nancy odprostila od Stevea na úkor sblížení s Jonathanem, ale ani napodruhé mě nezajímala jejich rádoby investigativní příběh. Mnohem radši mi zajímá aliance Dustina se Stevem. ()

aR3Zz

Epizoda zase pro El. Dovídá se, že matka je zacyklená ve velmi krátkém snu. A potom, co zjistí v jakém, lze očekávat v dalším díle následky... Nancy a Johnatan jsou roztomilí, jen se angažují bez znalosti ostatních okolností, to bude velmi ještě zajímavé. Do problematiky jsou zataženy další dvě postavy, což dává další možnosti vývoje. Snad se nenaplní mé obavy a nebudou se hrdinové redukovat... Každopádně už teď je jasné, že nový problém městečka Hawkins je násobně větší než minule... ()

Dukekuky

Hvězda plus za skvělé udělaný konec ale většina epizody mi přišla nudná a nic se tam nedělo. Epizoda se mi začala líbit až ke konci a je škoda že se moc "nepovedla". Čekám velké zlepšení jelikož tuhle epizodu minulou sérii mě začal seriál hrozně moc bavit! 5,5/10 ()

CarLoSiiin

Prvni dil druhe serie, u ktereho jsem premyslel "jen" nad 4 hvezdickami. Nejspis to bylo hlavne kvuli stopazi, preci jen je to zatim nejdelsi dil. Ackoliv bylo zapotrebi, aby se rada veci jaksi slovne vyresila, strasne se to tahlo a byl jsem lehce znuden. Konec dilu si me ale opet ziskal a zazil jsem ono mrazeni v zadech, ktere mi Stranger Things uz nejakou dobu poskytuje. ()

Tom10000

5.díl. Hopper spadne do tunelů, o nichž se zdá Willovi. Ten i nadále poskytuje obrázky a Joyce se je snaží vyřešit. Přizve si na pomoc nejprve Mikea, a poté i Boba. Nancy s Jonathanem pátrají po důkazech o Barbaře, kde se dá. El zase hledá svoji matku, a snaží se jí pomoci. Také zjistí mnoho o její minulosti. Lucas se snaží vysvětlit Max o všem, co se stalo. Ta mu zpočátku nevěří, a když se už zdá, že ano, musí od něj pryč za nevlastním bratrem. S pomocí Boba se Joyce podaří zachránit Hoppera. To už k nim ale jedou agenti z laboratoře Hawkins. 95 - 100 procent. ()