Chapter Seven: The Lost Sister (S02E07) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (33)

Absolutně nejslabší díl celé série, doufám, že Osmička a její punková crew je jen čistě episodní záležitost!(6.11.2017)

Bohužel nejslabší tihle pankači mě tam nesedí.(5.11.2017)

Tvorcovia sa rozhodli nakrútiť niečo absolútne odlišné čo doposiaľ a riskovali tým rozdelenie publika na dva tábory, čo sa aj stalo. Mňa táto odbočka, ktorá sa sústreďuje na Jane a jej ďalší osud, pretože sa ocitá na križovatke, sadla. Celý čas sa to tvárilo, že nás čaká veľkolepé finále v meste, ale záver ma naopak príjemne prekvapil akýmsi ráznym utnutím. Som zvedavý, či sa k sestre ešte niekedy vrátime.(21.11.2017)

Obyčejně nehodnotím konkrétní epizodu zvlášť, ale tento díl si zaslouží být výjimkou. Avšak, bohužel, ve špatném slova smyslu. Příběh se naprosto vymyká dějové lince nejen druhé série, ale i celého seriálu. Jestli si tímto dílem scénáristé dláždí cestičku, kam se bude příběh ubírat v další sérii, tak mohu jen doufat, že jim to ta negativní odezva vymluví. Nových postav je prozatím netřeba, zvláště tak pankáčů, co jsou už od první chvíle nesympatičtí, naškodu a v rozporu s ostatními postavami. Zvláště tak tato odbočka v příběhu ubírá postavě Eleven, jejíž nově odkrytá druhá tvář (?) naprosto nekoresponduje se vším, s čím se doposud prezentovala a u čeho jsme u ní byli zvyklí. Chci si tedy myslet a přát, že se jedná o pouhý zkrat, který nijak nesouvisí s budoucím děním.(21.11.2017)

Z ´´Jedenástky´´ sa stal badass a celá epizóda sa sústreďuje na jej premenu z puberťáckeho rebela, v rebela bojujúceho v štýle THE WARRIORS. U mňa to veľmi nezabodovalo, ale posledných 5 minút stálo za to.(3.11.2017)

Asi nejslabší epizoda (zkrátka je tu jen El), každopádně důležitá pro motivaci postavy a vsadím se, že o černé sestře ještě v dalších sériích uslyšíme. Nelámejme tedy nad tímto dílem hůl.(4.11.2017)

Tenhle díl se úplně vymyká ostatním, neboť Eleven jde hledat svoji sestru, která se nachází mezi punkáči. Celý tenhle díl se odehrává v této komunitě a El to s punkovým feelingem neskutečně sekne. Mě vůbec nevadí, že se řeší něco jiného, díl prostě odsýpá jak má a mě baví, jak se seriál dále vyvíjí.(26.11.2017)

• PavelVanekArt

Postavu Eleven vyloženě nesnáším, tudíž pro mě k ničemu díl(31.10.2017)

Falka a Potkani. Svět Stranger Things se nám pěkně rozrůstá a to je jen dobře.(27.10.2017)

Takovej neuvěřitelně zábavnej bonus do série. Rozhodně to nepovažuju za nejslabší epizodu.(29.10.2017)

• zsn

Nejslabší díl z obou sezón. Nová partička i prostředí naprosto kazí ten smrádek osmdesátek. A to nechceme!(8.12.2017)

Urcite ne nejslabsi epizoda. Mozna sla ta katarze Eleven vyresit jinak, ale na druhou stranu proc ne takhle? Bylo to relativne prijemny osvezeni(30.10.2017)

• ADIO45

Spíš takovej hodilo na spin-off Stranger Things.(3.11.2017)

• el.zapikano

nezvyknem komentovat samostatne casti nejakeho serialu, ale tu musim spravit vynimku. tato cast bola jednoducho hrozna. normalne som lutoval, ze som stratil hodinu zivota. ta banda pankacov, ci to vlastne malo byt, bola neskutocne trapna. clovek to nechce vypnut, lebo caka, ze sa to nejak kazdu chvilu prepoji s celkom, hlavnou dejovou liniou, ale houby. nic. naskocia titulky a vam napadne len: what the fuck?(27.11.2017)

Obecnou nelibost tohoto dílu naprosto chápu. Taková zbytečná vycpávka, která dělá El medvědí službu. El obecně v druhé sérii není zrovna kdovíjak zajímavým charakterem a seriál tím nesmírně trpí (v první sérii jsem ji miloval). Nedá se říct, že jde o vyloženě nekoukatelnou záležitost, ale jde prostě o odbočku dohromady o ničem, která do celku naprosto nezapadá a atmosféře spíše škodí. Hlavně proto dávám trochu přísné tři hvězdy.(13.11.2017)

Až ma prekvapilo, aká slabá časť toto bola. Veľmi slabé 3*(10.11.2017)

Asi nejslabsi epizoda...(28.10.2017)

Jo neslabší díl, chtěl jsem snížit, jenže ono to tak rychle uteklo.(7.11.2017)

Jde trošku poznat, že se na epizodě nepodíleli bratři Dufferové, jsem radši toho názoru, že když píší a režírují nějakou epizodu, ví, do čeho jdou a kvalitativně to jde poznat. Tahle epizoda byla trošku slabší, ale přitom je to dobrá vedlejší dějová linka, která více prohloubila celkový děj a charakter Eleven, a jo, radši ji budu říkat Eleven, popřípadě El, než Jane, protože je to víc cool ;D --- jinak, zde je další případ podhodnocení. Fakt nechápu tu hysterii okolo této epizody, že je příšerná... fakt lidi, vy nepoznáte kvalitu... za mě prostě další kvalitní epizoda.(30.10.2017)

• groz122

Mohl by mi kdokoliv vysvětlit, koho ta ptákovina napadla ? Když je seriál v nejlepším, tak dostaneme velmi ubohou dějovou linku při které si raději vytáhnete algebru, protože se to táhne a nic podstatného se vlastně ani nestane. Pochopil bych, kdyby po seriálu udělali třeba spin-off s touto vysoce nesympatickou partičkou mládeže kultu punku. Doufám, že už tyto americké buřiče víckrát neuvidím, protože mi udělali z El (Jane) nejméně oblíbenou postavu z hlavních protagonistů. V první sérii si 11-tka držela svou nemluvností jistý SWAG. /odpad/(10.11.2017)

<< předchozí 1 2