Na staré farmě a hluboko pod obchodním centrem Starcourt číhají podivná překvapení. A Mozkožrout zatím nabírá na síle. (Netflix)

David.Darco

Snáď najvtipnejšia epizóda vôbec. Steve, Dustin, Erica a Robin sú neskutočná parta a momentálne ťahúni seriálu. Hopper sa taktiež oproti poslednej sérii s Joyce dostáva viac do vtipných a absurdných situácií. No a máme tu nespočetné množstvo odkazov. Od E.T.-ho až po Terminátora. Ten je v podstate veľkou súčasťou epizódy. No a záver sa konečne nesie v absolútne hororovom duchu. Skrz pár postáv a situácií sa dočkáme odkazov na The Shining, Zombiekov a The Blob. Čo viac si priať ? Možno už len viac takýchto hororových scén. ()

BROKEN_

V předchozí epizodě tvůrci zmínili Arnolda, v tomhle dílu jsme dokonce dostaly samotného Terminatora, protože ten Rus se přesně chová jak Terminator, zajímavý, ale potěšilo. Atmosféra čím dál houstne. Závěr opět parádní. " Marco. Marco. Polo! " ()

Sany33

Príbeh: Rusáci rozmiestnili magnetické generátory okolo elektrárne. Pod Starcourtom čaká ďalšie Ruské prekvapenie. Mozgožrút a jeho armáda sa pripravujú na finálny útok. Prevedenie: Zdevastovanie chaty v priamom prenose. Všetko okolo Rusákov je tak krásne tajomné až sa mi to páči. Robin je nenormálne dobrá postava. Som rád že zapadá do univerza. Pocity: Opäť jedna z dokonalých častí, čo sa týka atmosféry a posúvania príbehu až ku gradácií. Nemám čo vytknúť týmto tempom dám celú sériu za deň. 96% ()

Loki_Six

"What is your problem? We have had a very long day. We've been shot at, nearly blown up, walked god knows how many miles in 100 degree heat, stole a car, all while being chased by this gigantic psychopath, all so we could bring HIM to YOU because somehow you're the closest person who speaks Russian, which I can't believe but that doesn't matter because unfortunately we're here, so if you don't mind put that thing away, stop behaving like a jackass, and ask him what he's doing that is making my magnets fall off my damn fridge! Please!" ()

Martinius

sovietska supertajna hightech zakladna pod mesteckom v USA - tak to je fakt ultra divoke sci-fi! :D z takehoto nametu je zakonite bud cira arcikokotina alebo povabna zabava. tvorcom sa viac podarilo to druhe. ()

helraiser

Jo tak tohle byla jízda. Ruskej Terminátor neměl chybu a atmosféra už nám pěkně houstne a závěr s monstrem byl opravdu masakr. V každém případě se jedná o zatím nejakčnější díl v rámci seriálu. ()

aR3Zz

Ok, tak úplně z kopce (jak jsem doufal po předchozím dílu) ještě nejedeme. Rusáci jsou až příliš neskuteční a do konceptu mi moc nezapadají. Obecně mě dějová linka s Dustinem (Steve, Erica a Robin) moc nesedí zatím... Tak uvidíme, jestli Dufferovi jen omylem přišlápli brzy ve sjezdu nebo píchli. ()

zapalik

Konečně epizoda, která v třetí sérii vybočuje z průměru. Scéna v nemocnici výborná, kulervoucí, i když vůbec ne napínavá, spíš legrační a atmosférická. A miluju Ericu! ()