Komediální seriál z města Most. Luděk Říha (M. Hofmann) žije v polorozpadlém domě po tátovi. Na jeho opravu nemá peníze a popravdě ani chuť. Dluží šéfovi místního podsvětí Romanovi (L. Noha), jeho bývalá žena Ilona (J. Čvančarová) si vzala Němce a syn Tonda (F. Červenka) se za něho stydí. Navíc ho vyhodili z práce. Jedinou jistotou je pro Luďka hospoda Severka a kamarádi v ní. Majitel hospody „jen pro bílé“ Eda (M. Isteník), exkomunikovaný farář (C. Drozda) toužící po tom, aby otočili přesunutý kostel, který by mohl být znovu vysvěcen, trvale nezaměstnaný Čočkin (V. Škultéty), věřící, že díky svým podnikatelským nápadům jednou opravdu zbohatne a Róm Franta (Z. Godla), jediný, který za útratu u Edy má čím zaplatit. (Česká televize)

Eire

Martina Hofmana ako herca som nejak zvlast nemal rad.... Ale co urobil v MOSTE!. Kalap dolu.... Prva cast na hranici geniality, az mam strach pozriet si druhu... 90%! Konecne realny film o ciganoch a ceskych rasistoch o sockach a pod... ()

MrEdDy

Hofmanna jsem znal z Ulice a tam mě neskutečně nudil a viděl jsem ho v jinejch rolích.. Ta první byla v Trpaslíkovi a to mu sedlo jako prdel na hrnec a tady se to jen potvrdilo! Sarkasmus, kecy na všechno a všechny a hlášky jak prase! Zatím jsem velmi spokojen ;) ()

samoso

Po prvním díle musím... Nekorektní, rasistické,sprosté, protigenderové a ještě další neevropské a neetické, ale zaplať pánbůh za to, lidstvo má ještě naději, když je možné si dělat legraci veřejnoprávně. Dokud nám to nezakážou. ()

ForeverZiak

Ako vedel som že tento seriál je dobrý, ale netušil som že až tak! Prvá epizóda ma suverénne vtiahla do deja ktorý je taak bohatý na zápletky a dialógy, na charaktery postáv a ich fungovanie na "striebornom plátne" fakt klobúk dole pane Kolečko za geniálny seriál! ()

FuLister

Naprosto geniální začátek dalo by se říci skoro už kultovního seroše. Hláška za hláškou, nekorektní humor a nepříliš vzhledné prostředí Mostu tvoří bombu v jinak zaprděným českým rybníčku. ()

Kekik

Ale vydržela jsem dlouho odolávat. Až do ledna roku 2023. Když fenomén Most! běžel poprvé na obrazovce, nepodlehla jsem nátlaku, ať se podívám, že je to vážně skvělé. Až nyní, když reprízovali druhý díl, a já ze zoufalství, neboť právě nic jiného v TV nebylo, jej v práci pustila hostům. A když host 75+ pronesl, že je to vážně skvělý seriál, už mi to nedalo, a na ten druhý díl se dívala společně s hosty. A ono je to vážně skvělý. Mám za sebou první díl, který je oproti druhému (podívám se na něho znovu, neviděla jsem jej celý) ještě poměrně slušný, ale neméně zábavný. Takže tak. Už i já patřím k týmu DYCKY MOST! ()

bilder

Po prvním dílu veliké nadšení, doufám, že bude i dál. Některé díly byly už trochu jako agitka, ale i tak přijatelné. Celkově je to jeden z nejpovedenějších seriálů posledních let. A hlášky brzy zlidoví, u některých se tak už stalo (drž úhel, Franto!). Jen tak dál, pánové Kolečko a Prušinovský! ()

Tesil

Člověk u toho nesmí moc přemejšlet (televizni manifest se stiznosti na karbanatky byl zbytecny exkurz mimo misu reality) a pak si to kralovsky uzije. Autori jsou opravdu talentovani, rukopis jasne patrny. Ale dle meho trochu plytvaji svym potencialem. Znovu dobre az skvele, provokujici, svezi a osobite. To samozrejme neni vubec malo. Zdaleka ne. Ale clovek se stale nemuze ubranit dojmu, uz od doby paradniho Okresniho preboru, ze ti kluci maji porad na vic. Priklon k vetsi dejove autenticite by, nejen humoru, dilum tvurcu techto kvalit zarucene neubral. A pokud by se dostavil i uveritelny (a prekvapivy) vnitrni vyvoj hlavnich postav, byla by to rachejtle, ktera by mohla vypalit nejenom tuzemsky kinematograficky rybnicek! Vidim tu budouci potencial na nejaky bezohledne dobry bijak. ()

Ales.Blaha

Skvělé, velmi zábavné a úžasně zahrané. I když takhle každodenní (nejen) mostecká realita samozřejmě nevypadá, tak se to přibližuje k realitě mnohem více než spousta jiných seriálů či filmů. Už v úvodu se výstižně poukazuje na fakt, že mnozí lidé (v tomto případě vedoucí v zaměstnání) jsou od té reality ještě dál než je vůbec zdrávo. Perfektní! :-) ()

tehol

"dame ctyrku? jakou ctyrku, vzdyt nas je sest" komentar uzivatele honajz me rozesmal, zajimalo by me, jestli vi o tom, ze serialy jsou vetsinou smyslene a neukazuji skotecnost. jestli pochybuje, ze mostecaci budou radi, tak at se podiva na fanbase it's always sunny in philadelphia..... ps. hudba top ()

Decado23

Takový svěží závan čerstvého vzduchu let devadesátých. Prostě čistokrevná radost a nefalšovaná zábava. Hofmann si to dává neskutečně a ani zbytek osazenstva nezaostává. Dýchlo na mě kouzlo české sody a nekorektní satiry. Děkuju ()

Takaru

Fajn, jen tak dál. Vždycky jsem věděl, že jsem tolerantní. Na tuhle zábavnou hru přistoupím, a to mile rád. A přešitýho bráchu bych s chutí "Vobtáh", neb je to sexy "prcinka" a celkem to umí s volantem. A teď trochu vážněji, jsem rád, že se někdo nebojí si udělat trochu legrace z našeho soužití s oblíbenou, občas sice lehce problematickou menšinou, a to způsobem, který v žádném případě nijak nenavádí ke společensky nepřijatelným nepravostem, a už na dálku nezaváni pravicovým extremismes. Zatim75%. ()

Dr.Taby

Hele my ze severu Čech na to koukáme trochu jinak.Takže se královsky bavím Neberu to jako generační psychologickosociální výpověď, ale jako porci zábavy, takže mě ty scény hnaný trochu do extrému dost baví. ()