Kola vozu městských služeb zavezou Luďka do Chánova. Netuší, že ho tam čeká setkání se synem Tondou. Luděk Tondu zachrání a Luďka zachrání Franta. Kamarád Franta to myslí dobře, ale lež, kterou vymyslel, Luďkovi pořádně zkomplikuje život. (Česká televize)

ridik1

V Budějovicích mají nový vokna. No jo, to je pravda v Budějovicích jsou trošku dál než my tady. Ať žijou Budějky a Snědá tíseň !!! :-) ()

a-ja

Pořád jsem čekala, kdy se to totálně posere a už je to tu... Hodní a tolerantní cikáni, bílej chodí s cikorkou, cikán od kukavozu píchá tu nejlepší bloncku a mluví jako filozof, mladej kluk nemůže bejt jen automechanik, protože aby všichni byli šťastní, musí mít alespoň gympl (nojo, ten, kdo pracuje rukama, je dneska buran a fuj...), nakonec možná i toho vyděrače Romana napravěj a Eda bude šťastně strkat konečně tvrdýho buřta do transky, no hnus, velebnosti... A taky teda velká škoda, protože do 3. dílu to bylo fajn (rozuměj - agitace byla snesitelná a fóry skvělý)... ()

KyleReese

Zatím nejvíc nahláškovaný díl. Franta jako Tondův "zákonný zástupce" a Luděk jako "bojovník za práva cikánů" mě dostali.:-)) No a o Snědé tísni snad ani nemá smysl mluvit:-))) Naplno se ukazuje, jak si tvůrci dělají prdel ze zažitých společenských stereotypů a zároveň s ironií nahlíží na přátelství a rodinu, jako na lidi a ne jako na účastníky nějaké reality show. "Smaž to odtamtud." "Ty Vole, to je na facebooku, to už nejde smazat" :-))) ()

pan_buh odpad!

Aneb jak z nás (bílých heterosexuálů) delá dementy. Po prvním dílu jsem si říkal že tam nacpali snad všechny myslitelný klišé, ale skini jim tam ještě chyběli, aby co možná dehonestovali český národ a zalezli ještě hloub do snědých zadků co v té svojí Prahe tak milují. ()

ricous

Od prvního (výborného) dílu pro mě klesající úroveň a z nekorektního komediálního seriálu tu je pomalu sociální "drama". Takhle to vypadá, že konec bude scifi a ve "slunném" Mostě spolu budou ukázkově žít všechny menšiny a většiny - Luďa (s grantem od státu na "Snědou tíseň") se snědou uklízečkou, chytrej Tonda s vysněnou láskou na gymplu, hospodskej s Dášou a jediná nešťastná bude Čvančarka s Gertem Schwabem... ()

Filmao

Opět se asi budu opakovat, ale lepší než minulý díl. Ty vtipy o skinheadech a cigánech byly tak trefný, až je to pravda. Od začátku do konce jsem se královsky bavil. Snědá tíseň vede! Asi nejlepší počin Kolečka. Těším se na další díl. Škoda, že musím čekati týden. ()

v.pohode

Zatím nejvíc! A ty perly! "To je wundrbár, to je wundrbár tohleto! Počkej až příjdou kroupy! To teprv uvidíš wundrbár!" Nebo "To je Chánov ty vole do pí..i. To nejsem já. Já jsem domestikovanej a tyhle ty moji bratranci ještě ne. Ty nám nakopou tu naši černobílou prdel!" Snědá tíseň - to je prdel! ()

Dr.Taby

První díl pecka. Druhej a třetí se trochu motaly v kruhu. Ale tohle byla naprostá pecka. Luďan a Frantou zažívají neskutečnou jízdu. Tady sedla snad každá věta. - Musela jsem přesvědčit 20 lidí o tom, že jsem žena. - To je na automechanika z Mostu slušnej výkon. Jen nechápu lidi, co v tom seriálu pořád hledají nějaké Sörosovo poselství. ()