Kola vozu městských služeb zavezou Luďka do Chánova. Netuší, že ho tam čeká setkání se synem Tondou. Luděk Tondu zachrání a Luďka zachrání Franta. Kamarád Franta to myslí dobře, ale lež, kterou vymyslel, Luďkovi pořádně zkomplikuje život. (Česká televize)

makakus

Snaha dramaturgie tak nějak "vychovávat ke smíření" vyznívá pro mne bohužel jako dosti křečovitá osvěta, kterou aspoň místy zachraňuje vtipnost.. Takže - milé dívky, podívejte, i učeň s vyholenou hlavou může být výjimečně chytrý! Milí rasisté, podívejte, z deseti Romů je devět sympatických a jen jeden násilnický buran. Milí prostí hospodští, nebuďte úzkoprsí, proč si nepřiznat, že třeba sexuálně zatoužíte po transsexuálovi? Milí studenti, mohli byste se angažovat v antirasistických spolcích, třebas i kvůli zamilovanosti, to je jedno. A tak dál. Takže "typický Most" obrácený naruby ve snaze vyvracet (pravdivé) stereotypy. Některé scény jsou úplně mimo, třeba vykládání karet, které pak asi vystřihli, ale nechali začátek, syn, který podle vůně nepozná, že fotr kouří trávu (proč vlastně, smysl ani fór žádný). Povedená hláška snad jediná (o tramvaji), pár výborných vtipů (roztáčení kolotoče motorkou, Snědá tíseň...) a velmi dobré scénky, kde nechají "cigánské" neherce tak trochu improvizovat. "Odvážná" snaha zaujmout kuřbou je laciná, i kdxyž konečně opravdu pravdivá. ()

ACDCKL

Seriál se rozjíždí a tenhle díl ukázal vrchol asi všeho, takových narážek, pokutného rasismu, prdel z Romů, no já myslel, že se už na konci nenadechnu, smál jsem se od 1. do poslední minuty. ()

Ironhead

U scén na autodromu sem chcal smíchy... :_))) "Ho určitě vykouří!..... Hele... klid, klid, nepodezírej..... Třeba se dou jen projít :_)"... nebo SNĚDÁ TÍSEŇ..."Smaž to... vypni to... Nemůžu, to je FB, ten nejde smazat... Cikáni FB neuměj... Hele, už to lajkujou!" :_) ()

tchempi

Doteď měl seroš „jen“ přepálenou stopáž a scény natahované jak sopel. Ale občas se vyskytl dobrý frk a dalo se to strávit. Ale úroveň jde rapidně dolů a tenhle uvědoměle agitační díl už strávit nešlo... ()