Kola vozu městských služeb zavezou Luďka do Chánova. Netuší, že ho tam čeká setkání se synem Tondou. Luděk Tondu zachrání a Luďka zachrání Franta. Kamarád Franta to myslí dobře, ale lež, kterou vymyslel, Luďkovi pořádně zkomplikuje život. (Česká televize)

EllienPM

Tenhle díl je legen (počkej si) dární. Snědá tíseň a Franta a Luďan hulič mě dostávaj. Kdo kdy viděl Gomorru, ví, že Chánov je čajíček. Franta to zabíjí solidně (ta to má ve vočích!), hlavně jako zákonný zástupce 16letýho z lásky skinheadka :). Hodně oceňuju hudební hrátky - dvojitý špatný rande na dromu (Bad Romance) aj. Most! je má nová Obsession. :) ()

Garch

Skvěle vybraná Erika Stárková. Když se navíc dočteš, že je v roli spojená s hlasem Jana Cíny (měla by si ho nechat:), Tak tedy, klobouček, pánové! A hudební podkres, trefený přesným šlágrem minulých desetiletí pro ten pravý moment, to už, společně s počtem absolutních hlášek ("nebuď blbej, s tím se blbě žije") připomíná památné Dědictví aneb Kurvahošigutntág. ...No a "koordinátor Snědé tísně", to už je hotovo :-). PS Franta je takový rómský Ježíš. Nebo bude. ;-) PPS: MOST! bude malinko agitka porozumění, což je vlastně hodně dobře. PPPS: fajn jsou i drobnosti, jako - na střeše cimrmanovské "Svou pravdu nebudeme skrývat!" (nápis Havel) :-) ()

mira007

Trochu nelogické proč by Doudová měla mít jakékoliv sympatie k Luďanovi, ale tak nějak dostávám od tohoto seriálu , co očekávám a těším se na další díl. PS: Jestli mám vypíchnout něco nenápadného kladného tak jsou to použité hitovky ...I could wait night and day Sigh your name when I pray In my heart night and day Til you come my way I could wait night and day Be the sky blue or gray In my heart night and day For your love to stay Obsession ......... ()

nonick1

Kdo tuhle "hláškami" maskovanou agitku ještě neprokoukl, toho je mi celkem líto... Do tohohle veřejnoprávního mosteckýho guláše už se namíchalo snad všechno, co jen trochu zavání předsudky a co by se ti zatrolení Češi měli naučit tolerovat: transky... socky... cikáni... buzny... skini... atd., atd. V některých případech to ze seriálu trčí tak, že by se snad slušelo jej označit příslušným logem - něco na způsob "Obsahuje product placement". V jedné Kusturicově skvělé komedii bílej kocour jebe černou kočku - tady je to naopak. Zdá se, že místo Hnědé tísně nakonec (nejen Mostu) zbyde jen tíseň samotná... Pharo vesto. ()

maxXxic

„Ženská je jako tramvaj z Mostu do Litvínova. Hází s tebou ze strany na stranu a nakonec tě odveze do ještě větší prdele.“ ()

Olík

Je mi líto, ani namnožení našich tmavších spoluobčanů ani Snědá tíseň nezabraly…..hůl se začíná pomalu, ale jistě lámat. Tři hvězdičky zůstávají neměnnou konstantou. Luďane, máš na víc!!!! ()

Ozzy2 odpad!

Přesně, jak napsal nonick1.Ten dal hvězdu, já dávám nemilosrdně odpad, protože tady to není k smíchu,ale k pláči.A pro ty, co tvrdíte, že to je přesné, jak to v Mostě chodí, tak jste magoři, že v takový zkurvený díře chcípáte a necháte se terorizovat od tý černý pakáže. ()

AloeB

Neuvěřil bych že to řeknu. Ale toto je fakt dobrý. Nejlepší díl. Zatím. Kde jinde vidíte jak kluk z učňáku kvůli holce přestane poslouchat Ortel a zajde napsat zkoušky v doprovodu domestikovaného cig.. roma, kde získá nejvíc bodů v IQ testu co jen to je možné. Přidejme k tomu Snědou tíseň a o zábavu je postaráno. ()

Harry_

Prvoplánový humor nabaluje další, vážnější prvky (což je super), situace se tak pro Luďana komplikuje a pradoxně mění život všech zúčastněných k lepšímu. Aspoň zatím. ()

tomik99

Zatím určitě nejlepší a nejvtipnější epizoda. V Chánově to bylo super a několikrát jsem se popadal za břicho - skvělé hlášky, skvělý scénář a skvělý příběh. Teď mi přijde, že to šlo pěkně nahoru. Jen tak dál. ()

ForGump

Luďan je koordinátor jako cyp a Franta zase domestikovaný architektonický kritik. Tenhle díl by si mohl ze superlativů uplést svetr. Kolečko a Prušinovský mají můj stoprocentní obdiv, tak hlavně ať se to nepodělá v té druhé polovině. Show Must Go On. ()

ANTYCHRYST

Tvl....to si drží laťku sakra vysoko..:) Jako cigán Franta a Luďan jako koordinátor Snědé tísně....:) :) :) No nene.... umírám...:) Chceš ho vykouřit..jo.....:) :) ;) Hodně povedenej díl 90% to je Chanovská jízda jak svin...:) :) Sakra ať už je tejden pryč a šup sem s dalším dílem...:) :) ()

RedRose

Snědá tíseň to vystřelila o další level výš... "Ty jsi křižák Luďku! A vedeš tady za nás, za všechny svatou válku!" To mě úplně rosekalo!! ()

ClapTrap

V Budějovicích už jsou trochu dál, to je pravda. No díl začal zcela famózně, snědá tíseň mě smíchy málem zabila. Franta je opravdu borec. Nabraný směr, kterým se seriál ubírá je již více než zřejmý, ale už to nepůsobí jen jako holá sranda, a zároveň začíná to mít vážnější podtext. Plná palba je pro tenhle díl jasná. "Já jsem domestikovanej, a tydle tadyty moji bratranci ještě ne." a málem jsem lehl pod stůl. ()