Kola vozu městských služeb zavezou Luďka do Chánova. Netuší, že ho tam čeká setkání se synem Tondou. Luděk Tondu zachrání a Luďka zachrání Franta. Kamarád Franta to myslí dobře, ale lež, kterou vymyslel, Luďkovi pořádně zkomplikuje život. (Česká televize)

Honzíno

Ženská je jako tramvaj z Mostu do Litvínova._MOST! na absolutním vrcholu. Tady už se jede naplno a sonda do hlubin české homofobie a xenofobie skrze černočerný humor nás zasahuje bez lítosti a skrupulí. Hofmann je bezkonkurenční a na naše poměry se vskutku nevídaně sžívá s jeho až zvrhle hrdinsky se profilující rolí. ()

_DAVE_

Zase za 100bodů. Bez prvoplánových zbytečně “cool” hlášek, jemná, až “výchovná” pozitivní diskraminace - celkový směr, kam se seriál chce dostat je nyní již zcela evidentní... PS: Je úžasné, jak elegantně se to na tom sociálním tenkém ledě pohybuje. ()

Duoscop

Snědá ťíseň! Sýkorky už to lajkujou! Zatím nejlepší díl. Z toho Hofmann ještě něco bude. Jeho role mu sedí jak ušitá. ()

fabecc1222

Tenhle díl je dle mého jasně nejlepší, tady se jede vážně jeden klenot za druhym. Hned ze začátku to odpálej dementní plešky na kolotoči (totálně wtf odlet z kolotoče, jak Happy tree friends twle). Luďan v Chánově je další totální nářez, hlavně s pokračováním a jeho druhou návštěvou, super práce s kamerou při záběru na průchod rozpadlejma barákama ("Já bych to tak nechal, jako kulturní památku"). Pak se přesunem na závody, kde Žanetka ukáže, že umí rychle odpouštět, a hned napravovat věci i hodně příjemným způsobem...Snědá tíseň, tak to je brutal ("Cigorky už to lajkujou"). A v závěru pak chudák Eda a jeho touhy, kterým prostě nejde odolat. V tomhle díle se to prostě všechno sešlo, od jednotlivých koncepcí scén, přes herecké výkony, až po ikonické hlášky, které hned zlidověli, a zapsali se do historie našeho vysílání. ()

Autogram

Debata v Severke klasicky vedie hitparádu vtipov aj v tejto epizóde. Návšteva kultúrnej pamiatky v Chánove bola veľmi zaujímavá. –––– Cikáni uměj fajsbúk! Lajkujou cikánsky písníčky a sdílej cikánsky moudra. – Cikánsky moudra, tyvole! ()

Arkanoid

Spočiatku drsná realita, ktorá je regulérnou súčasťou drámy, no hneď sa prepne do komédie. Tentoraz je epizóda ladená aj viac romanticky, nechýba humor, ale najväčšou devízou je rozvíjanie dejových línií, Chekhov’s gun a sústredenie sa na postavy. ()