Luděk se vypořádává se svými kamarády a zakazuje jim, aby se stýkali s Dášou. Přesto nezabrání romantické schůzce. Stará přátelství jsou ohrožena. Blanka slíbí Tondovi, že s ním půjde na rande, ale zadarmo to nebude. (Česká televize)

FuLister

Rom - nejlepší přítel člověka! To asi vystihuje nejlépe tuhle epizodu! Zase jako vždycky bomba, i když to není taková přehlídka nekorektního buranskýho humoru jako na začátku. Ale jde to už víc do hloubky, asi jako chtěl jít Franta, ale ten se tam nedostal. ()

Redyx1

No vida a jde to...93% jen seriál a lidi to fakt baví.Pak se natočí za dotace 15.mil.z peněz daňových poplatníků brak Lída Baarova udělá se tomu PR a kodovíco a je to sra..ka!Stejně jako zbytečné filmy typu Palach,Hořící keř a podobné duchaplnosti. ()

Chezzsterman

Zabitejch trictvrte hodiny. Na cigany a tupy gadzi se muzu divat i v praci a je to vetsi psina. Zadnej zazrak. Opet opakuju, ze alespon nespada do odpadu jako zbytek cesky tvtvorby, ale i tak je ta jedna hvezdicka z nouze ctnost. ()

Takaru

Klobouk dolů před tvůrci. Doufám, že se dívají všichni ti, kteří jsou placení za boj proti xenofobií jakéhokoliv ražení. Dívejte se pozorně a berte si příklad. Takto to má vypadat. Konečně kvalitní výchovný produkt od ČT, společensky více než žádoucí. Neskutečné s jakou lehkostí přechází seriál od zábavné polohy k téměř existenciálnímu dramatu a vše to vyznívá naprosto opravdově. Dášu jsem v prvních dvou dílech vnímal jen jako sexy herečku v zajímavé roli, teď v ní vidím doopravdy spíše Dášu, která bývala Pavlem a její vnitřní boj cítím v každém záběru. Toto se netýká zdaleka ale jen Daší a tématu transexualismu, ale v podstatě všech hlavních postav a témat s nimi spojenými. Luděk a jeho proměna ve vztahu k Romům, synovi atd. Zábavné, poučné, moudré. Moc, moc se mi to líbí, opravdu. Plná palba. mirekem pravdu dí. ()

Filmao

Ty piko. To byl brutal díl :DD "Černá sympatie je taky sympatie" "Rom, nejlepší přítel člověka" ... "jo, díváj se na mě jako na gaunera" "podívejte se pod stůl jestli něco nezmizelo". "trochu hekej, jakože mrdáme". Fakt díl nadupaný hláškama. Z minulého dílu jsem měl obavy že kvalita půjde dole, ale dopadlo to okey. Těším se na další díl. ()

Zdenkaalexa

ty velký palce u nohou...z počáteční mega prčy se to stává docela solidním psychologickým dramatem a navíc docela smutným - hodně lidí to asi neustojí, za mě tenhle díl za pět + ***** ()

SCHMEYD

Někde jsem slyšel, že druhá polovina seriálu má být lepší než první... Bohužel tomu tak není. Už 5.díl byl slabota a 6.opět nicmoc. I tak seriál jako celek stále very good!!! ()

Decado23

Nejdřív panáky a pak volnej styl!! Nepiju,ale troufám si tvrdit, že tohle sedí a sedět bude. Neslyším to naposled :D. Jinak naprostej souhlas s Enšpíglem. Jako národ obecně milujeme drsnej humor a potřebujeme ho pořád a moc. To mně na češích šíleně baví, prostě ta potřeba dělat si prdel ze života a hlavně se z toho neposrat jak říkal nebožtík Ivan Hlinka. ()

Alagaesie

A pak nemaj mít běloši předsudky o rómech... Jsem zíral – Čočkyn řešil účty? Pěkně na autodromu. Edo, Edo... Chudák Franta. Pobavila kytka jedoucí kukavozem. Hlavně nenápadně. Tondovi se kroužek solidně rozjel. Luďan je v kurzu. Snědý skauti – no, těpic... Hledání internetu výborný. Nevim, jestli se Franta svěřoval tomu správnýmu... Hotel super. Chudák Eda. V komunikaci s Romem pomůže černej humor... Ilona si s Luďanem, co se předsudků týče, mohla podat ruce. Chudák Tonda. Luďane, proč...? Když máš splín, kámoš pomůže. Eda z toho kecání s navátým farářem zblbnul. Eda s Frantou přežili. Smír je dobrá věc. ()