Luděk se vypořádává se svými kamarády a zakazuje jim, aby se stýkali s Dášou. Přesto nezabrání romantické schůzce. Stará přátelství jsou ohrožena. Blanka slíbí Tondovi, že s ním půjde na rande, ale zadarmo to nebude. (Česká televize)

Honzíno

Uvidime, jak serial ustoji po zvratech v brutalni cerne komedii prerod na misty romanticke psychomelodrama. Cekam na navrat lichvare, zda se dostane v nejakem vypecenem nacasovani na scenu. Tusil jsem ho trochu v bordelu, o to bylo vyzneni pak jeste necekanejsi a vic absurdni. Vzdycky Most! ()

ZeroCZ1233

Komedie přetrvává a stále na vynikající úrovni, ale už se nám sem začíná dostávat vážnější nota (viz. konec) a není to vůbec na škodu. Díky tomu je vidět, že postavy nejsou jen ploché figurky, které slouží pouze pro pobavení, ale jejich charaktery se rozvíjí a to já rozhodně kvituji. ()

fabecc1222

Vidíme tu na jedné straně pokračování takových těch absurdních situací z ranku "Tohle se může vidět jen v Mostě" jako Franta s kytkou na popelářském autě...Na druhou stranu pak prohlubující se trauma u Edy, jestli podlehnout svým touhám, nebo ovládnout své pudy. Bouřlivé dny jsou jedním z nejlepších Cruisových filmů, takže výběr balícího filmu kvituju, a ožírací párty s vodkou a pak volným stylem byla TOPka. ()

Autogram

Dobré rozohraná hra na vážne situácie uprostred vtipných momentov. A k tomu Modern Talking alebo iné hity z čias dinosaurov. –––– Není nic hezčího než šťastný snĕdý ksicht. –––– Jak je černej, tak je drzej! –––– Ty velký palce na nohou... ()

EllienPM

Nebezpečná je ta aktuálnost posedlých vítačů, snad to některým otevře oči (určitá etnika nepředěláš a pomocnou ruku ti pochčijou). Ilona tentokrát dostala díkybohu víc prostoru a hodně atmosféře pomohla. Snědí skautíci, přející si perníkovou nadvládu, pobavili, opět vidím paralelu s Gomorrou, nejen v jejich přání či v obchoďáku. Hofmann je neskutečnej, naprosto přesný ksichty i celohraní. Hlavně díky němu člověk přetrpí to totální neherectví a výrazovou trapnost Tondy, jeho gymnazistky a několika romáles, v čele s Claudií. Jo, a promazávající se Dáša je fakt nechutná. Promiň, Pavle. :) ()

nonick1 odpad!

Tahle zpočátku komická, posléze žánrově rozbředlá pseudovulgární moralita o spolužití a vzájemné toleranci všeho všemi je snad vážně o zemi, kde zítra již znamená včera - soudě podle hodnocení dílů, které se ještě ani nevysílaly, a přesto už jsou na CSFD všechny v červených číslech. Čím více se blíží konec seriálu, tím více je mi z něj i z celého toho města šoufl. Na druhou stranu: cigánský lofas v nalubrikované chlopni transsexuála (a ještě k tomu na ČT před 22 hodinou), kdo z vás to má? :-) ()

Olík

„křuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup“….taky jste to slyšely? Hůl se definitivně zlomila. MOST!em sice žije pomalu celá republika, ale za mne už jde jenom o bublinu přežívající na uměle vytvořené legendě. Každá nová zápletka jenom dokazuje, že si pánové samy nasadili laťku do výšin, které jsou schopni už pouze podlézat. Pominuli úsměvnou scénku z recepce hotelu, tak nic….místy zataženo a v nižších polohách až trapno. No nic, jdeme dál…..i když moc času na napravení reputace nezbývá. ()

Ozzy2 odpad!

Tak vole-a z údajné komedie je tu slušné sociální drama.Cikán nechce transku,Edovi pořád nestojí a Luďan je primitivní, vylitý hovado pořád.Ale hlavně kadence sprostejch slov a pro pubeťáky nahá Stárková.To hodnocení je úplně mimo.Přece není možný,aby nikdo neměl chuť ty cikánský šmejdy vykopat z celýho Mostu.Z těch úvodních scén z místního marketu běhal mráz po zádech, že si tohle nechaj někde líbit.A co už vůbec nechápu, že nikdo nevidí, jak vám neziskovky s ČT vymývají vaše mozečky.proto tenhle škvár běží na ČT před 22 hodinou, jinak už by jim RRTV napařila pokutu jako kráva.Je sranda, jak se tenhle díl už skoro nikomu nelíbil,ale aby ukázal, jak je in a nebyl za vola a nepopřel ty bláboly, co psal předtím,, solí tomu 5 hvězd..Fat to tady jde do prdele. ()

AloeB

Zase slabší. On ten seriál z humorné frašky přechází na drama a ne vždy to funguje. Je to jako byste chtěli po Ozzákovi, aby s vážnou tváří mluvil k lebce a ptal se: "Být či nebýt, to je oč tu běží." Absurdum na druhou. A nesměji se jako předtím. Na druhou stranu nejprve vodku a pak volný styl. Pocit déjà vu a čtyři hvězdičky. ()