Luděk se vypořádává se svými kamarády a zakazuje jim, aby se stýkali s Dášou. Přesto nezabrání romantické schůzce. Stará přátelství jsou ohrožena. Blanka slíbí Tondovi, že s ním půjde na rande, ale zadarmo to nebude. (Česká televize)

Karp

Pro mě byla šestka lepším dílem než několik předchozích. Své jsem k Mostu! již řekl a tak jen doplním, že kvituji vývoj naznačující, že tvůrci a hlavní postavy se netopí v nějakém neodůvodněném nadšení, které vlastně nemá žádné reálné základy. Zkrátka vše není zalito sluncem a tak bezstarostné, jak se mohlo zdát. A to je alespoň za mě v pořádku. 3,5* ()

subic

Luďanova hláška, resp. domluva Luďana s Edou: Potřebuju se zbourat a potřebuju parťáka, jdeš do toho? Rád! Nejdřív hodně panáků a pak ve volném stylu. To zní jako plán, vodka nebo feďousek? Vodka! ... a konec jízdy v hampejzu. ()

sharka.68

při poslechu Modern Talking z autorádia, jsem se začala smát...příčesek Ilonky a její telefonáty s Luďanem, to bylo hodně výživný...Eda v bordelu byl spíše k pláči, ale zase to bylo ze života... ()

MovieMan7

"No, a když se bavíte s cikánama, tak potřebujete taky trochu toho černýho humoru, že jo?" Zase pěkně nahláškováno, taky Edova a Luďanova noční výprava do města pobavila. Myslim si, že jsem na konci, když se Eda svěřuje jsem asi vzbudil celej barák. Trochu je mi líto Tondy a Pavla. PS: Kolečko, hoď tam ještě Leoše, ať je sranda. 90% ()

mouzi

Co tady delas? -Ja jsem tady mrdal.. Fakt! ... Tak v tomto dile vsechny postavy a zejmena Ludan ve sve nejlepsi forme, Martin Hofmann hraje kazdym milimetrem sveho xichtu a kazdou vterinu stopaze. Tady bylo tolik hlasek, ze nejsem schopen si je vybavit :---D ()

KyleReese

Dnes na oko trochu vážněji, ale pořád se báječně bavím. Epizoda přesně ze života, aneb, když se něco může posrat, tak se to posere. Já teda raději Top gun než Bouřlivé dny, ale vzpomínky na osmdesátá v celém díle, jsou fajn. Tentokrát perlili téměř všichni, ale scéna v bordelu byla luxusní. Těším se na další. Jo, Mirekem, aby ti náhodou nepraskla cévka z cizího názoru Ty "psychologu":-))) ()

patmull

Původně jsem byl z dílu byl trochu rozpačitý. Chtěl jsem po dnešním náročném dni odreagovačku naplněnou humorem k prasknutí jako z prvních dílů. Pak jsem si ale uvědomil, že to byl dost možná zlomový díl, který navzdory různým espéďáckým výkřikům staví všechny do jedné roviny. Petr Kolečko to vlastně prozradil v rozhovoru pro Čt24, kdy řekl, že jediná kladná postava seriálu je Dáša. Nesouhlasím sice s tím, že je jediná kladná postava, ale v průběhu seriálu vlastně jako jediná neudělala ani jednou špatný čin. Nemyslím si proto, že ani jedna ze skupiny "to je úžasné, jak převychovají hnusné české rasisty" a druhé "fuj, ČT chce převychovávat, na to koncesionářské poplatky neplatíme" má pravdu. Romové i jejich horliví zastánci totiž v tomto díle docela dostali na frak a vyrovnalo se skóre z minulých dílů. Jenom se podívejte: 1. Hrubý romský otec jako ukázka tragické výchovy,která je častým problémem v téhle komunitě 2. Luďanova nečekaně dobrá otázka na Blanku: " Ty by jsi chodila s cikánem," po které se naivní a sluníčková Blanka afektovaně naštve na Tondu, 3. Neziskovky štědře darující peníze daňových poplatníků každému, kdo to údajně myslí dobře, byť to je třeba Čočkin s Luďanemy kteří potřebují prachy a 4. Poprvé se odhalila i trochu stinná stránka Franty, když Dáši zlomil srdce jenom kvůli jeho sukničkářství a pak šel hned vypustit páru do bordelu. Myslím, že se tímpádem v minulém díle v docela dojemné scéně, kdy si povídali o Starém Mostu "my dva jsme jiní, mohlo by nám to spolu klapat" Franta možná trochu kecal. Takže v žádném případě milí zlatí! Petr Kolečko si uvědomuje, že vztah příslušníka etnické a sexuální menšiny by byl příliš velký kýč a proto ho přetrhl, i když vypadalo, že děj k tomu spěje. Vůbec poprvé pak dávaly smysly Luďanovy (ne)rasistické řeči a člověk poté pochopil, že jeho motivace při zuřivém projíždění města nebyla vůbec zlá a naopak akceptoval Dášu jako ženu, kterou musí chránit. Eda pak byl oproti všem minulých dílech vlastně také sympatický. Scéna, kdy se v bordelu setkali a udobřili Franta a Eda je geniální. Kolečko dnešním dílem říká, že drtivá většina lidí jsou lidé, kteří mají srovnatelně velké mouchy a málokdo z nich je skutečně lepší než ostatní a barva pleti fakt není, co to změní. ()

kodwin

Místy už hodně velkej bizár. Ne že bych byl nějakej puritán, ale už to trochu zavánělo senzacechtivostí za každou cenu. Jinak ale spousta vtipných momentů, pořád hooodně zábavný ... ()