Božský Bruce

• USA Bruce Almighty (více)

Bruce je oblíbeným reportérem televizního zpravodajství na 7. kanálu v Buffalu. Problém je v tom, že on svou práci nesnáší a viní Boha z nedostatku štěstí. Na dveře mu klepe čtyřicítka, on touží být moderátorem hlavních zpráv. Když se jeden z moderátorů chystá odejít do důchodu, Bruce vycítí svou šanci. Zdá se, že se jeho šťastná chvilka blíží, má poprvé vysílat živě z Niagarských vodopádů. Těsně před vstupem se ale dozví, že moderátorské křeslo bylo obsazeno, rozčílí se a všechno pokazí. Místo vavřínů dostane vyhazov. Aby toho nebylo málo, venku ho zmlátí parta chuligánů a zničí jeho auto. Bruce pak označí Boha za příčinu všeho zla a nespravedlnosti, co se dějí na Zemi. Ten jeho spílání vyslyší a dá mu na týden svou moc a vládu nad světem, aby mu mohl Bruce dokázat, jak se to dá dělat lépe a s humorem. (TV Nova)

Richmond

1 hviezda za originalitu námetu... ostatné: príbeh- sračka, scenár- sračka, kulisy(green screen) pozadie vyzeralo otrasne. Snažilo sa to byť poetické, emociálne, poučné ale vyšiel z toho jeden veľký (ako by povedali naši českí susedia) "blivajs". Humor: sem-tam som sa zasmial ale inak otras humor na úrovni materskej škôlky. Resp. typická americká komédia... Jim Carrey toto nezachráni a ani Morgan Freeman alebo Jennifer Aniston. Prvotriedni herci v prvotriednej pi*ovine... Takto by som nazval tento film! 20% 1* ()

Tomas129

Nejlepší film s Jim Carreym. Není tu až tak střelený jak jinde je. Námět filmu je zajímavý a je to poměrně sranda sledovat Bruce, jak si užívá nově nabytou božskou moc. Některý humor je sice trochu hloupý, ale jinak je to fajn a zajímavé na úvahu, jak by každý z nás s takovou mocí naložil :-) Jestli by ji věnoval jen sobě, nebo i ostatním. Myslím, že alespoň do červené kategorie by film mohl spadat aneb. alespoň těch 70% :-) ()

Orbeek

Scéna v koment studiu Carrey vs Carell atakuje natržení bránice a čtvrtou hvězdu. Stejně jako pár jiných, nutně však bez dabingu...(!) Celkově škoda v mnohém promarněného báječného námětu a tedy jen obyčejné, lehce nadprůměrné BIII_III_EIJ_JUUUTIFLL ; ) ()

martin2702

Super komedie od Jima Carrey dost sem se bavil on je prostě v komedich nepřekonatelný jeho třetí nejlepší film aspon pro mě.Na Ace Venturu a lhář lhář to nemá ale super komedie. ()

SNCIS

"Ty jsou nádherný. Co je to za druh?" - "Úplně nová odrůda. Kříženec mezi sedmikráskama a tulipánama. Říkám jim tulikrásky." - 70%. ()

Flexis

Viděl jsem to už několikrát a pořád to je prdel. Jakmile zasadíte Jima Carreyho do komedie,máte víc jak z 50% vyhráno. Má lepší komedie,ale tohle je klasika všech klasik.70% ()

KyoroChan

Dávám 5*, protože Jim je tady v té nejlepší formě! A některé scény vyloženě miluju, např. na začátku jak Jim běží a polévá děti mlékem, nebo jak Evanovi mění slova z úst, či milostná scéna s Jeniffer Aniston a nebo opička ze zadku jsou prostě TOP! Miluju ten film! ()

Dedincan

Pozrel som si to po x rokoch a nebolo to už také svieže ako kedysi. Aniston mi v pamäti vôbec neutkvela, nebola príliš výrazná. Päť hviezd kvôli myšlienke, Jimovi, Freemanovi a kvôli tomu, že na komédie mávam nižšie nároky ako na ostatné žánre. ()

Updated_Cake

Taková vtipná jednohubka, která neurazí ani nenadchne. Film pochopitelně z velké části zachraňují jména jako Freeman, Carrey nebo Aniston, bez kterých by to šlo o hvězdu nebo dvě dolů. Asi nic na opakované sledování, ale jednohubka dobrá. ()

Leira

Po mnoha letech jsem se k tomuhle výbornému filmu vrátila. Zdá se mi podhodnocen. Je plný poctivé filmařiny a jediným mínusem, který kdo může najít, je samotná postava Jima Carreyho, pokud ho neměl už předtím rád. Je to prostě o něm, čistá jeho esence. Své původní čtyři hvězdičky měním na pět, neb si je zaslouží, a to dílem i díky fantastické hudbě Johna Debneyho, který s Bohem svoje partitury musel určitě konzultovat :) Nejlepší scéna - rajská polívka! ()

Zemřel herec Philip Baker Hall

20.07.2007

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)