Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  *

  O něco méně tragické, než jsou Babovřesky, ale množství trapných dialogů a scén je pořád nespočet. Opravdu nechápu některé herecké persony, jak se mohou pod touto šarádou podepsat. Strašidla působí jako nepovedená divadelní taškařice, která má aspoň světlé náznaky na začátku, než spadne do Troškovských kolejí. Proč to má proboha skoro dvě hodiny?......2/10(20.12.2017)

 • Bozvav
  ****

  Nevím, co se zde všem na Strašidlech nelíbí? Je to jako hon na Trošku. Jedná se o moderní pohádku, která je milá, veselá a místy i vtipná. Jistě, nejde o bůhví jaký kinematografický skvost, ale házet film do odpadu může jedině imbecil, který se ukájí nad Batmanem, nebo nějakou nudnou rádoby intelektuálskou bezobsažnou ptákovinou a tváří se, že sežral všechnu moudrost světa. Srovnávat tento rodinný pohádkový příběh s Babovřesky je stejné, jako srovnávat jízdu na kole s jízdou v mercedesu. Prostě nesmysl. Příběh je vcelku jednoduchý, efekty spíše úsměvné, ale jako celek docela zábavné a dětem ( ty malé bych na to nevzala) se to líbí. Taková ptákovinka na jedno shlédnutí. Normálně bych dala dvě a půl, ale za to jak to tu hážou do odpadu dám tři a možná z trucu ještě přidám. Ještě jednou viděno a uznávám, že dialogy jsou dosti stupidní, místy je to herecky dost křečovité, zvláště Tereza kostková dosti přehrává, ale tak špatné hodnocení, jaké je zde si nezaslouží ani omylem. Takže přidávám na čtyři nadhodnocené hvězdičky.(17.12.2016)

 • dopitak
  **

  Jedna hvězdička za zatím neokoukanou Saru. Naopak to, co předvedla Tereza Kostková, tomu se říká totální neherectví, Prkenná podlaha je proti ní modurit. Celé je to strašidelně strojené, ne jenom Trošku. Dobrých nápadů je tu jako obvykle hodně, ale těch špatných ještě víc. Rááááádio Impuls! Bronislava neznám, a i když mi celou dobu trošku připomínal Poláška, jeho hejkal by se skousnout dal. Pak si ale vždycky vzpomenu na Kostkovou (a chudáka Dvořáka, takhle debilní roli si asi nezasloužil, i když byl v té celé bídě až docela miloučkej) a házel bych kamením.(26.11.2016)

 • Tuax
  ***

  Jediné co mi výrazněji vadilo byly dialogy, které byly hrozně mixované nesourodými odkazy a odráží se v nich humor, který mi není vlasní, takže to pro mě v nich humorné nebylo. Ale se zbytkem jsem problém neměl, příběh o strašidlech, která se snaží začlenit mezi lidi a zároveň řeší i vlastní problémy byl rozhodně fajn. Je to dost moderní pojetí, kde se spojuje pohádková klasika s moderním světem, ačkoliv ten byl pojmut značně starobyle, to zase ano. To prostředí, kulisy atd, bylo hodně lidově laděné, ale to je s Troškou taky tak nějak spojitá nádoba. Na to, že na české filmy dlouhodobě už tak desetiletí koukám zcela výjimečně, tak jsem asi ani skoro nikoho z herců (krom těch starších) neznal. S většinou jsem neměl problém, vadila mi snad jen představitelka Jitřenky a představitel Ondry. Lidi asi očekávají nové pohádky ve stylu starých a tyhle nové přístupy, jim nejsou vlastní no a pak je tu ta ČSFD antitroškova základna, kteří ho odpadují co se dá.(14.2.2017)

 • amyth
  odpad!

  Nové morální dno - gag o kočce dokazuje, že Troška je obyčejné hovado s morálkou islamisty ...... více k tomu není třeba dodávat. Bojkotujte, odpadujte, tohle to je prostě moc - je třeba ukázat kde má čmelák žihadlo. EDIT - je k smíchu, jak tady "spravedliví pracující po práci se bavící v kině" dělí lidi na intelektuály s vínem v ruce a poctivé pracující pekaře s potřebou se bavit ..... :-D to je gól. Věřte mi takhle to nefunguje. I takový skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, protože inteligence není nemoc bohatých a snobů. Ale na faktu, že Troška točí zvrhlé odpady kterým se směje jenom momentálně zaostalý, to nic nezmění(20.8.2016)

 • - Film byl natáčen celkem v lokacích: Zámek Líšno a Liteň, Základní škola Františka Josefa Řezáče v Litni, Veteránů "U MED.Věda"- Řevnice, Prádelna "Quido" Praha 3, 1. Toušeňská, s.r.o, Kino Řevnice, Městský úřad Řevnice a ZUŠ Řevnice (Brydnis)

 • - Sáře Sandevě při natáčení vadilo, že v evidentně velké zimě musí hrát venku pouze v šatech. (major.warren)

 • - Karel Dobrý musel absolvovat návštěvu zubní ordinace, kde mu vzali otisk a vyrobili speciální zubní náhradu, kterou používal při natáčení jako upír Ignác. (Brydnis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace