Možná kdyby ji měla její matka víc ráda, nemuselo se to stát. Takhle vyrostla malá Carrie v plachou dívku, pro kterou je život ve škole peklo. Spolužačky se jí posmívají a fanatická matka ji rozhodně neutěší. Možná kdyby si dříve všimli, že když se Carrie ocitne ve stavu rozrušení, popraskají v okolí žárovky a věci se dávají do pohybu, byli by mnozí ještě živí. Neustálé ponižování Carrii žene až k hranicím šílenství a když pochopí, že, aniž by se o to jakkoliv zasloužila, má telekinetické schopnosti, je osud jejích trýznitelů zpečetěn...

Nová televizní adaptace stejnojmenného románu Stephena Kinga či remake slavného filmu Briana De Palmy se Sissy Spacekovou v roli Carrie z roku 1976 je v mnohém věrnější slavné předloze než De Palmův film. Natočil jej v roce 2002 zkušený televizní režisér David Carson (seriály Právo v L.A., Star Trek, Návraty Sherlocka Holmese a další) s přesvědčivou Angelou Bettisovou v roli Carrie. (oficiální text distributora)

Kosir

V okamžiku, kdy jsem viděl verzi z roku 2013 jsem se odhodlal k hodnocení, kterému jsem se do té doby vyhýbal. V komparaci s poslední verzí se tato jeví přece jen originálnější.... ()

Nargaroth odpad!

Takhle zkur*it kultovní příběh Carrie... Jak si mohl autor tohoto snímku vůbec dovolit měnit konec příběhu Stephena Kinga???? Asi tomu před lety chyběl happy end že??? ()

Sadova302b50

Limonáda, která nedopadla úplně nejhůř, ale nic zářného se také nekonalo. S kingovskou atmosférou si film příliš nepotykal a po řemeslné stránce se také žádný zázrak nekonal. Naštěstí, ač je to dlouhý film, tak uběhl, Patricii Clarksonové a její filmové dceři se v rámci možností dařilo a hlavní představitelka odpovídá předloze přece jen o chloupek více, než to, co na nás zaútočilo v roce 2013. 40% ()

Diegoo 23

Ačkoliv je to pouhý videofilm, dosahuje mnohem vyšších kvalit než původní se Sisi Spacekovou nebo nový remake z roku 2013. Pro mě, jako člověka uneseneho z knihy bylo toto zpracování nejlepší, sympatičtí lidé a detailní zpracování, konec možná trochu zmate, ale přes to se člověk přenese ;)))) smutně sleduji nízké hodnocení, ale pro mě 5* ()

drkaldj

Každý další film je čím dál delší. Původní Carrie měla dostačující stopáž. Druhá by sice šla o pár minut zkrátit ale dalo se to přežít. Ale přes dvě hodiny? To mi bylo hned jasný že to bude peklo. Zvláště když jsem v prvních minutách viděl tu práci s kamerou. (Nečetl jsem knihu takže nevím jak je to tam ale) co měly být pro boha ty meteority? Extrémně nesympatičtí herci. Jejich výkony nejsou zrovna oslnivé. Přemýšlím jestli je něco co bych mohl pochválit (možná jen ta slovní přestřelka ředitele s otcem žákyně) nebo cokoliv co se mi líbilo (nic mě nenapadá). ()