• Terva

Murphyho homor je strašnej.(18.4.2013)

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +pro děti i pro dospělé, příjemná hudba i příběh, dětští herci dobře zahráli, zábava -občas trošku nereálné/// Nenáročná a hlavně bezpečná podívaná pro děti, u které se pobaví i dospělé publikum. Jinak Anjelica Huston je skutečně ještě odpornější něž třeba ve filmu Věčný příběh a je dobrým protikladem Eddiemu. Jo a taková zajímavost: jsem velice zvědav kam se dostanou dětští herci z tohoto filmu. Například Elle Fanning a Jimmy Bennett mají našlápnuto velice slušně./// Celkem 62%///(18.11.2006)

Docela průměrná trochu bláznivá komedie s Eddiem... Eddieho mám rád a jeho komedie ještě víc, ale stejně se radši podívám na Zamilovaného profesora,...(6.8.2008)

• Xmilden

Chytlavá komedie, která mě zpočátku moc nebavila, pak se ale dva sympaťáci stanou z nouze vychovateli ve vlastní školce a začnou se dít věci. Když k nim pak ještě přibyl Steve Zahn a jeho Startrekovské pindy, bylo vymalováno:) Nejlepší scénou je ale pro mě v době kdy nastal v domě již totální chaos a binec, když do toho všeho jedno dítě osedlalo traktůrek a jen tak si jezdilo po zahradě, to už ten smích nešel zadržet:) PS: Na můj vkus moc fekálního humoru, včetně vymalovaného záchodu, ale tentokráte promíjím. PS2: Ještě jsem si vzpomněl jak tříleté děti sedí v lavicích a drtí Freuda + 4 světové jazyky a od nového roku přibývá Portugalština. Prostě nářezovej film. PS3: Podruhé je to už docela slabota. 40%(7.1.2010)

Pravda . Je to blbost , ale když se každou chvíli bavíte tak o to ani nejde . Prostě oddychovka s opět skvělým Eddiem Murphym a výstupy dětí nebyly taky k zahození , vlastně ty tomu dodávaly nejvíc . ( 17.2.14/MAC )(17.2.2014)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)