Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +pro děti i pro dospělé, příjemná hudba i příběh, dětští herci dobře zahráli, zábava -občas trošku nereálné/// Nenáročná a hlavně bezpečná podívaná pro děti, u které se pobaví i dospělé publikum. Jinak Anjelica Huston je skutečně ještě odpornější něž třeba ve filmu Věčný příběh a je dobrým protikladem Eddiemu. Jo a taková zajímavost: jsem velice zvědav kam se dostanou dětští herci z tohoto filmu. Například Elle Fanning a Jimmy Bennett mají našlápnuto velice slušně./// Celkem 62%///(18.11.2006)

Charlie (Eddie Murphy] a Phil (Jeff Garlin) dostanou v práci padáka, čehož hned využíjí jejich ženy, a hodí jim na krk domácí práce včetně starosti o malé ratolesti. Když Charlie vidí, jaké jsou problémy v okolí sehnat hlídání pro malé děti, dostaně spásný nápad - založit Tátovu školku. Tedy místo, kde se místo fundovaných učitelek budou o caparty starat právě Charlie a Phil (a později ještě potroublý Marvin). O co míň problému mají s hlídáním dětí, o to víc musí bojovat s konkurenční školkou paní Harridanové (Anjelica Huston), známé svojí asketickou (až téměř nacistickou) výchovou dětí a neustále štvanou sociálkou... Na Eddioho komedii až překvapivě vtipně. Samozřejmě, nelze čekat žádné Shakespearovo drama či komedii, kde se budete od začátku až do konce za břicho popadat, ale filmu nelze jistou zábavnost upřít. I sám Murphy si odpustil své obvyklé ksichtíky, takže moc film netáhl ke dnu (jak je u něj v poslední době obvyklé). Supr byla hlavně Anjelica Huston, za celej film se ani jednou neusmát, to je panečku :). Nepouštět dětem, nebo je už nikdy nedostanete do normální školky!(29.8.2008)

Filmy s detmi nepatria medzi moje Top, ale tento úlet si zaslúži pochvalu. Tá pasáž s mrkvovým a brokolicovým kostýmom je pre niekoho buď úplná sračka, alebo brutálny záchvat smiechu. Premňa to bol záchvat, a film, ktorý niečo také spôsobí - alespoň raz, nemôže byť zlým. Mimochodom, úletov tam bolo viac... :)(9.12.2008)

Co asi čekat od rodinné komedie (tudíž komedie, ke které se sesedne celá rodina od prcků až po prarodiče)? Já jsem bláznivou školku zapínal v osm večer utahaný po celém dni, kdy se mi už nechtělo přemýšlet a žít celkově a... a bavil jsem se. Bez mučení přiznávám, že jsem se bavil. Děcko, které je ochotné chodit k Eddiemu domů jen za dolar, další prcek, o kterém by se na první pohled řeklo, že je retardovaný, ale on je to prostě jen čtyřletý milovník Star Treku a s každým se dorozumívá klingonsky... no proč ne :)).(26.8.2008)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)