Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

 • E..
  ***

  Kdo od toho nečeká něco světobornýho, musí bejt spokojenej. Eddie Murphy je zárukou průměrných (někdy teda až podprůměrných) necelých dvou hodin strávených u televize..záměrně píšu u televize, páč pochybuju, že si někdo stahuje nebo kupuje dývka tohohle typu. Dívala jsem se na to náhodou a celkem jsem se bavila..neměla jsem žádný záchvaty smíchu nebo něco podobnýho, ale dívala jsem se se zájmem a příjemně jsem si oddychla. Klasická rodinná komedie s dobrým koncem.(2.9.2008)

 • Olík
  **

  Tonoucí Eddie Murphy se chytá metaforického stébla, představujícího sázku na jistotu v podobě dětské roztomilosti a rodinného happy endu. Eddie se chytá a nakonec i chytí, bohužel toto chatrné stéblo, které ho sice nenechá utonout, mu při pokusu vyškrábat se na pomyslný břeh, představující návrat mezi hollywoodskou elitu, poskytne medvědí službu!#!(21.2.2012)

 • Guzo
  ****

  Opravdu se mi tahle komedie hodně líbila, pro mě asi nejlepší od Murphyho z poslední doby (nej je samozřejmě policajt z BH). Je vtipná, má solidní zápletku, hlavního záporáka, co dostane na konci za vyučenou a i trošku poučení do života, že výchova dětí neni opravdu jednoduchá a že bysme si těch holek taky mohli trošku vážit :)(27.8.2008)

 • choze
  **

  Do kina bych na to nešel a ani to nikomu neradil, ale na kabelovce to v pohodě dám i několikrát za sebou. Docela jsem se zasmál, obzvlášť Steve Zahn s jeho odkazy na Star Trek, Star Wars a superhrdinské komiksy to hodně pozvedl a kdyby toho tlusťocha hrál Tom Arnold, mohlo to být i za tři. Eddie Murphy u mě po dlouhé době (naposledy jsem od něj viděl strašného Pluto Nashe) docela zabodoval, je tady na něm vidět snaha a má pár dobrých replik a gagů.(14.11.2005)

 • - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)

 • - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace