Eddie Murphy a jeho zábavnosť ide dolu vodu a to pekných pár rokov, tento film je veľmi slabulinký až nudný, a hneď poviem že Zlatý "mnohými zavrhovaný" Policajt zo škôlky, ale čo už s podobných námetov už nastáva minimálne u mňa prejedenosť a hlavne keď sa podobnosťou scénky len dookola opakujú. Najlepší bol aj keď na malom priestore hrajúci Steve Zahn ako fanatik od Star Treku. ║Rozpočet $60miliónovTržby USA $104,297,061Tržby Celosvetovo $164,433,867║ na detskú škôlku tam bol teda blahodárny rozpočet, že by tam bolo použitých moc špeciálnych trikov(30.12.2007)

Kdo od toho nečeká něco světobornýho, musí bejt spokojenej. Eddie Murphy je zárukou průměrných (někdy teda až podprůměrných) necelých dvou hodin strávených u televize..záměrně píšu u televize, páč pochybuju, že si někdo stahuje nebo kupuje dývka tohohle typu. Dívala jsem se na to náhodou a celkem jsem se bavila..neměla jsem žádný záchvaty smíchu nebo něco podobnýho, ale dívala jsem se se zájmem a příjemně jsem si oddychla. Klasická rodinná komedie s dobrým koncem.(2.9.2008)

• Olík

Tonoucí Eddie Murphy se chytá metaforického stébla, představujícího sázku na jistotu v podobě dětské roztomilosti a rodinného happy endu. Eddie se chytá a nakonec i chytí, bohužel toto chatrné stéblo, které ho sice nenechá utonout, mu při pokusu vyškrábat se na pomyslný břeh, představující návrat mezi hollywoodskou elitu, poskytne medvědí službu!#!(21.2.2012)

Opravdu se mi tahle komedie hodně líbila, pro mě asi nejlepší od Murphyho z poslední doby (nej je samozřejmě policajt z BH). Je vtipná, má solidní zápletku, hlavního záporáka, co dostane na konci za vyučenou a i trošku poučení do života, že výchova dětí neni opravdu jednoduchá a že bysme si těch holek taky mohli trošku vážit :)(27.8.2008)

• choze

Do kina bych na to nešel a ani to nikomu neradil, ale na kabelovce to v pohodě dám i několikrát za sebou. Docela jsem se zasmál, obzvlášť Steve Zahn s jeho odkazy na Star Trek, Star Wars a superhrdinské komiksy to hodně pozvedl a kdyby toho tlusťocha hrál Tom Arnold, mohlo to být i za tři. Eddie Murphy u mě po dlouhé době (naposledy jsem od něj viděl strašného Pluto Nashe) docela zabodoval, je tady na něm vidět snaha a má pár dobrých replik a gagů.(14.11.2005)

• - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles, Glendale, Pasadeně a filmových studiích 20th Century Fox. (Cheeker)

• - Z anglické verze filmu je vystřižena scéna, ve které se dítě napije saponátu a pouští z pusy bubliny. (Cheeker)