Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

mzss1

Dost béčkovitý, klasický příběh ve vlaku, který trochu připomene Přepadení 2 : Temné území, ale rovnat se tomu filmu moc nemůže. Akce se mi docela líbila, nějaký ten souboj tak s filmem moc velký problém nemám. Kdyby byl film víc velkolepější a trochu dražší tak zvýším hodnocení. Takhle je to tak na 67 % = *** ()

AGAMENON

Spolu s Cyborgem a Černým orlem je tohle bez diskuze nejhorší film, jaký kdy Damík natočil, ale na druhou stranu, ta zadní projekce je fakt skvělá a ty triky, moc sem se pobavil, no a rejža, to je kapitola sama pro sebe, ten se snaží být tak co nejvíc cool, až je k popukání, všechny ty zpomalovačky, zrychlovačky, střih a rozdvojení obrazu. Je to sice sračka, ale zábavná. ()

Zodd odpad!

Tohle nebylo svou pomalou (ZZZZZZZ) nepřehlednou akcí a vyloženou pitomostí ani zábavné. Tedy až na moment na Slovensku, kdy sloup elektrického vedení spadne na Škodovku 105 nebo 120. Tedy za druhou polovinu filmu, když se JCVD snaží zachránit cestující, bych mohl dát aspoň hvězdičku, kdybych již u toho nebyl v mikrospánku. Celkově však dlouhá nuda, která víc vezme než dá, pokud nesledujete s úplně vypnutým mozkem. ()

klerik

Toľko povyku kvôli HOSTELU a táto pocta našej vlasti ostala nepovšimnutá :-). Také PREPADNUTIE 2 ma vo svojej hlúposti bavilo, ale toto je ešte aj bez poriadnej akcie či slušných záporákov... ()

SeBig

Akční béčko něco ve trochu ve stylu Přepadení 2 se Seagalem ale o něco horší..myslím že kdyby se tam víc bojovalo a neřešil virus mohlo by to být lepší. Třětí dávám za Jeana. ()

korbitch22 odpad!

Opravdu sračka prvního řádu.Po tomhle filmu sem měl silný křeče a málem mrtvici.Ještě že se pak stěch sraček celkem dostal. ()

jojinecko odpad!

Smiať sa či plakať? Neskutočný sajrajt vo všetkých smeroch... Scenár písalo dáke tupé hovado, ale nie väčšie ako si zasadlo na režisérsku stoličku..Modely vláčikov sú síce vtipné, ako aj karikatúrna postavička Jean- Claude, ktorý skáče po vlakoch na motorke. Katastrofa obludných rozmerov a nehorázna sračka nehodná vzliadnutia.. ()

honajz

Dostat do ruky scénář nějaký příčetný dramaturg a realizaci příčetný režisér, nemuselo to být špatné. Ale takhle je to přeplácené, až je to směšné. Během koukání jsem si psal průběžně poznámky, ty myslím budou vypovídat daleko víc o tom, co mi tam vadilo. Průběžné poznámky: divné střihy přes osu - syn dvou bělochů je Hispánec, či co? - bratislava točená v nějakém bulharském městě, co ty tramvaje a pravoslavný kostel v pozadí? - proč vůbec bratislava? - proč ti vojáci jak v 80. letech? - fakt je štátna hranica hned u bratislavy? - osobní vlak spojený s nákladním?! - vole, objeví se tady manželka s dětma?! - no joo, on v tom musí být virus. To nemohl být jen třeba klíč k nukleární zbrani? Proč hned ty těžké, nepravděpodobné kalibry? - prdel, jak záporáci strašně dlouho chodí sem a tam po vlaku a jen se drsně tváří - jasně, skvělá taktika záporáka odprásknout všechny, kdo nevědí, kde ta špionka je - vole, dělený obraz! - kurňa, extra zpomalovačka pádu krabičky s virem! - průvodčí, který umí řídit lokomitvu - na dálku - jj, šéf Mason slibuje lásku všem babám :-) - ano, oheň a požár, to tu ještě nebylo! - Více ohně! - modýlky letadel a vlaku, hurá - doktorka se omezuje na studené obklady a vodu, zkusit najít lékárničku ji nenapadne - jj, hned jak byla řeč o motorce, bylo jasné, že na ni dojde - "váš manžel je vám věrný". ()

becki_tu odpad!

Teror ve vlaku by klidně mohl aspirovat na rekord v průměrném počtu nemyslů na jednu minutu filmu, většina herců by zasloužila studenou sprchu, tvůrci "vizuálních efektů" by potřebovali pořádně profackovat, scénáristi zavřít do sklepa a režisér by měl až do konce své kariéry radši chodit kanálama. ()

duklak2

V tomto filmu mi chybí větší atmosféra. Přitom děj vypadá tak slibně, až se divák před zhlédnutím na to jistě těší. Je škoda, že potenciál zůstal nevyužit a my se musíme dívat jak Van Damme "zapadá" mezi podprůměrné herce. ()

Lacike

Superlacna kopia Under Siege 2. Film tak mizerny, ze je to neskutocna sranda. Slovenski teroristi, nahanacka v Bratislave natocena v Rumunsku, velkolepe výbuchy TT modelov vlacikov a kopa dalsich neuveritelnych scen. Moje obrovske guilty pleasure. To proste musite vidiet. Edit: Vdaka redabingu s Pomejem som si to po rokoch znova pozrel a tentokrat mi to uz ani nepripadalo vtipne. Imbecilne vystavana zapletka skôr nastve ako pobavi. Vsetky akcne sceny su zostrihane tak zbesilo az su neprehladne podobne ako akcia vo filmoch sucasneho najhorsieho akcneho rezisera Megatona. Ako pokazena ceresnicka na torte tu otravuje svojimi hereckymi kreaciami aj neznesitelny mlady Van Damme. Takze tu jednu hviezdicku nakoniec nechavam vdaka slusnemu poctu akcnych scen. Sice su mizerne zostrihane, obcas maju triky uplne k smiechu, ale oproti sucasnym extremne podfinancovanym filmom Van Damma a spol. su stale relativne velkolepe. 1/10. ()

Dale odpad!

Kam až môže Jean-Claude klesnúť? Nielen že nie je tento film vôbec originálny (je to taký hybrid Under Siege 2 a Smrtonosnej pasce). Zo slovenskej vlády tu urobili bandu teroristov, po bratislavských uliciach tu hliadkujú ozbrojení vojaci (aj keď na prvý pohľad vidno, že sa to netočilo na Slovensku, stačí sa pozrieť na ŠPZ áut)... No proste sranda. Tvorcovia filmu chceli byť asi originálni a miesto dokola omieľaných štátov z bývalého Sovietskeho zväzu si tentoraz vybrali Slovensko. Američanom to je jedno. Je síce pravda, že ešte žiadny jeho film ma tak nepobavil, no nebolo to tým, že by scenárista vymyslel nejaké vtipné dialógy, ale množstvom extrémne trápnych momentov. A k tomu všetkému si tam Jean-Claude obsadil do úlohy svojho syna svojho skutočného syna. Boh nás chráň, keď sa vydá v otcových šľapajach. ()

Terva odpad!

CHYBY VE FILMU - 1 - V jednu chvíli nad sebou vlak nemá vedení, ale o okamžik později už nad ním vedou kabely. 2 - Když spadnou zkumavky a kazety, očividně se mění jejich poloha na zemi. 3 - Když chce ke konci filmu armáda zničit most, mění se poloha vagónu vlaku. 4 - Všichni běhají na střeše elektrického vlaku - jde to ? ()

Ouwen

JCVD má prostě pořád neotřesitelné charisma a kvůli němu zde necham hvězdu, ale jinak je to amatérská, levná, nezáživná, katastrofální, odpadová sračka, kterou mistr Ross Clarkson ještě k tomu nekompromisně vymáchal v žumpě stupidní kamerou a zoomem a pak dva frajeři - Jakubowicz a Villena, kteří každou bitku prostříhaj na asi osmdesát šest způsobů a to ani nemluvim o pasivních scénách, které jsou taky nechutně střihlé. Misiorowski absolutně nezvládá režii, film má mázlej a ošklivej audiovizuál a příšerný triky. Jeden z nejhorších Van Dammových filmů. ()

tibenskym

Ale ale slovenské červené barety pobehujúce všade na uliciach :D stará dobrá škodovica :-) ostnaté ploty na hraniciach, zato hlavná stanica lepšia než v skutočnosti :P najmä WC-ka :D zábery, ktoré mali byť napínavé boli skôr dosmiechu, ale inak pohodička :-) pozerateľné ()