PlysovyMacko

Film je akčný, napinavy a ma spád, takže nestihne nudit. Zápletka nie je stopercentná a rozmýšľala som ci vôbec spätne dáva zmysel. Liamovi uradnika neverim, on je drsný poliš kazdou bunkou. Páčil sa mi úvodný zostrih z každodennej rutiny a záverečné titulky ako mapa vlakovej trasy. Zaujímalo by na aká časť filmu sa natáčala v reálnom pohybujucom sa vlaku. ()

pavlynne

Srandovní záležitost. Zhruba v polovině se z docela OK filmu stane totální slátanina, ale je to super slátanina, která udržela moji pozornost, dokonce je to i přes některé WTF scény napínavé až do konce. Smála jsem se, hodně. To asi nebyl původní záměr, ale za mě supr. ()

waltosin

Vlakem cestuji taky každý den do práce, takže tohle bych chtěl klidně zažít, abych si zpestřil cestu do práce. :D 75% ()

DonBraso

Liam a Jaume opět spolu ve filmu.Jeden hraje a druhý režíruje.Název filmů jiný,režisérky stejný.Opět Liam má rodinu někde mimo kamery a tak se roztočí hra,která má silný potenciál na začátku,v půlce už pomalu uvadá díky přemíře digitálních fail triků a konec je jednohubka do pekla.Příběh se snaží rotovat se scénářem jak kalhoty s hnědým přelivem,protože jednou to diváka ještě zaujme,ale hrát si tam na babu kdo bude tím tajemným a ještě tajemnějším je hotová slátanina.Lepší rukopis by nebyl vážně na škodu.Liam samozřejmě si hodí pár akčních pasáží,kterýmu už tak člověk něvěří,ale zase víte,že je stejně vše v digi podobě,tak to tak nebolí.Co bolí víc je,na co hrajou ostatní herci zvučných jmen: Vera Farmiga,Wilson či snad Sam Neill?Ty tam bratru vidíte v hotovým filmu 5 minut.Konec je ultimátní krávovina hodná do béčkovýho porna.Přesto by se někdo divil,proč i ty tři hvězdy.Vlastně je to solidní začátek s Liamem,který dávkuje napětí do půlky filmu,že fakt jako mě sakra zajímá co bude dělat.Vlak jako model je určitě osvěžení.Taková Vražda v Orient expresu v akčnějším hávu,kterýmu by klidně slušelo méně digitální akce,více prostřihů i jinam než neustále ve vlaku,protože na to je časová hodnota zbytečně dlouhá a lepší poslední půlka až třetina.Jinak vcelku je to neustále stejná filmařina jako u předešlých společných snímků,který jednou za rok neuškodí.Ale cizinec ve vlaku je zatím z nejslabších společných počinu. 55% ()

a0001 odpad!

Nezmyselné, neuveriteľné, trápne, nudné klišé s dementnymi efektami a ešte dementnejšími postavami. Film neposkytuje žiadny pozitívny bod. Nenašiel som dôvod ani pre jednu hviezdu. ()

Blazis34

To, že to Liam Neeson zvládne jsem opět nepochyboval. Je pravda, že děj se realitě moc neblížil, všechno bylo přizpůsobeno akci. Nicméně mám rád, když Neeson něco vyšetřuje a hledá indície. Tentokrát mi to přišlo více zmatečné, stejně jako finální scéna. Neříkám, že to byla nudná podívaná, ale kvalita filmu vysoká nebyla. Hodnotím třemi hvězdami - 50%. ()

solisoli

Liam Neeson úžasný herecký výkon v Schindlerovom zozname ho zaradil do žiadaných hercov. Určite právom. Pod taktovkou režiséra Oliviera Megatona. Skvele v dráme Martina Scorsesea. A podobne v ďalších skvelých trileroch a drámach. Spočiatku to aj šlo, objavoval sa v celkom slušných dramatických žánrov. Všimol si ho aj Jaume Collet-Serra a začal byť ústrednou postavou jeho v jeho dvoch projektoch. Myslím si, že Neesonovi sedí úloha s napätím a dramatickým sledom. Ale pokiaľ to už neprekročí hranice stereotypu a opakovania sa. A to sme pri Liam Neesonovi, ktorý sa snažil zaujať nad rámec možností, zrejme nepochodil pretože, Muž vo vlaku je už len o tom, kde je to príliš tuctové až preťažené so snahou niečím novým upútať. Bohu žiaľ nie ()

harycek

Ať jde do prdele s těmi mobily ,kdo furt na to má čumět , anglicky moc neumím , tak ať tam dává jen titulky jako Cimrman !! Stačilo to ve filmu "NON - STOP" a už tam mě to sralo !! ten blbej rejža je snad placenej od O2!!!!!!!!!!!!!!!! ()

srolyma

Hodně podobné rovněž Neesonovu Nonstop. Zase bývalý policista, který cestuje, někdo se na něho snaží něco hodit a on jako jediný spravedlivý bojuje proti všem. Ale bylo to zajímavé, takové Hádej kdo? ve filmu. ()

MT_Y

Tímto snímkem jsem byl velmi překvapen. Myslím si, že se podařilo udělat pěkný průběh i závěr. Ten začátek byl takový trochu nudnější, ale stojí to za to. 🤗 Bylo příjemné vidět Veru Farmigu v záporné roli a dle mě role byla šitá přímo pro ni. 🤗 Na mě film působil jako zápas sám ze sebou a lehký boj s morálkou. Cizinec ve vlaku se zkrátka povedl. Možná to mělo pár chyb, ale to s ohledem na celek se dá lehce přehlédnout či mavnout rukou chcete-li. 5 hvězd 95% 🤗🤗🤗🤗🤗 ()

WeeLass

Téměř perfektní promyšlený thriller s jedním z nejlepších obsazení v posledních letech, který si zaslouží mnohem lepší hodnocení, ale ČSFD opět dokazuje svůj nevkus. Obyčejně preferuji CGI před praktickými efekty, ale film by se obešel i bez toho. CGI zde vypadá hodně lacině, naštěstí ho ale nebylo tolik. Liam Neeson je pán. ()

blondboss

Väčšinou sa vždy teším na "neesonovky" a väčšinou sa aj nesklamem. Toto je trošku iný prípad, nakoľko nejde o typickú "neesonovku", ktorá by bavila od začiatku do konca. Námet a príbeh je tu fajn a prvá polhodinka sa uberá správnym smerom a tempom, avšak tá druhá polka bol už len trápny akčný a digitálny výplach, navyše s dosť zlými vizuálnymi efektami. Asi som od toho čakal dosť viac a preto aj takéto rýdzo priemerné hodnotenie. 50 % ()