poster

Cizinec ve vlaku

 • USA

  The Commuter

 • Velká Británie

  The Commuter

 • Francie

  The Passenger

 • Slovensko

  Muž vo vlaku

 • Nový Zéland

  The Commuter

 • Kanada

  The Commuter

 • Austrálie

  The Commuter

Akční / Thriller

USA / Velká Británie / Francie, 2018, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jesus666
  *

  Dúfam, že Liam Neeson dodrží sľub a prestane už hrať akčné úlohy, pretože kvalitatívne to ide veľmi prudko dolu kopcom. The Commuter je plný idiotských dejových skratiek, logických nezmyslov a akčných sekvencií, ktoré v divákoch vzbudzujú buď pocit trápnej zábavy alebo smutnej trápnosti a ani jedno z toho nie je dobre.(26.1.2018)

 • filmfanouch
  ***

  Liam Neeson je už nějakou dobu akční hrdina. Objevil se v povedené trilogii 96 hodin která z něj oficiálně udělala akčního borce a nyní už počtvrté spojuje spolupráci s Jaumem Colletem-Serou (předtím Neznámý, Non-Stop a Noční běžec). Z předchozích tři práci byl nejlepší Non-Stop a to spíše kvůli skvělé klaustrofobické situace v letadle a skvělé detektivce v ní kdy Neeson chodí letadlem a postupně zjišťuje kdo vyhrožuje zničením letadla. Neznámý a Noční běžec jsou filmy slabší ale pořád nadprůměrné akční zábavy. A Cizinec ve vlaku je v podstatě to samé: Nadprůměrná akční zábava a nic více. Už z trailerů bylo znát, že jde o neoficiální sequel Non-Stopu kde Neeson a Serra vyměnili letadlo za vlak a v konečném součtu to dopadlo stejně. Neeson opět chodí po vlaku, opět zjišťuje kdo by mohl být terč, opět se rve s podezřelými (kteří nakonec vyjdou jako nevinní), někoho obviní (aby se v závěru ukázalo, že je nevinný) a nakonec dojde k šokujícímu zvratu. V tom by nebyl problém ale... je to slabší než ve zmíněném Non-Stopu. Radost ale divák může mít z obsazení kde potěší nejen opět cool Neeson, ale i záhadná Vera Farniga, vždy šarmantní Patrick Wilson nebo Sam Neill kterého nikdy není dost. Jaume Collet- Serra zase přinese pár výborných vizuálních nápadů při tom všem projíždění ve vlaku. Je to tedy fajn ale nic více. Rozhodně nic převratného a především nečekaného. Což je škoda jelikož Neesona není nikdy dost.(21.1.2018)

 • Lefty86
  ***

  Na konci mě nasralo že padouch aby zabil jediného svědka, který neví jak padouch vypadá, protože mu neviděl do tváře, tak se rozhodne že ho zabije před dvaceti svědky kteří už mu do tváře vidí ??!! To bylo tak jediný, jinak je to lepší než Teror ve vlaku s Van Dammem (jenže to je asi všechno) Ale o něco horší než NON-STOP s Liamem, Nonstop měl větší drajv a napětí. Bitky byly jedny z nejhorších , jak z Avengers či z podobného nesmyslu. 70% celkem odpovídá, hlavně za Neesona kterého mám rád.(8.2.2018)

 • POMO
  **

  Prekvapivo zlý thriller (na to, že sľuboval druhý Non-Stop), ktorý nielen že nefunguje konzistentnou dejovou logikou, ale ešte aj mlátičky prezentuje na dnešnú dobu neprijateľne predigitalizovane a nerealisticky. Ani v rámci žánrovej zábavy tak okrem tváre Liama Neesona a castingového vtípku pre filmových geekov (duo Patrick Wilson a Vera Farmiga z Conjuringov) neponúka nič hodnotné.(7.2.2018)

 • D.Moore
  ***

  NON-STOP 2. Opět zpočátku nadějně tajuplný film, který se postupně utopí v podivném chování asi úplně všech postav a který asi ani Liama Neesona moc nebavil. Velký plusový bod zajistila naprosto úžasná "kytaristická" rvačka, velký minusový zase digitální finále, které vlastně nakonec ani finálem nebylo.(19.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace