Poirotek

Skvelý soundtrack a atmosféra, ktorá ma priklincovala k sedadlu hneď od prvých sekúnd. Pozornejší divák si možno dá dokopy dve a dve o trochu rýchlejšie ako hlavný hrdina. Liama som doteraz v iných akčných filmoch nevidel, no je to dobrá motivácia to napraviť. (4* pridávam lebo som to videl v kine :P ) ()

HH

Liam Neeson už by se neměl ve svém věku prát. Už to vypadá dost nepřirozeně. Ale jinak je to film ke zkouknutí a k pobavení, byť tam jsou i nějaké dějové nelogičnosti. ()

owwidius

Hmmmmm, nevidel som uz taketo nieco? :D Non-stop cez kopirak, len horsie. Vo vsetkom. Viac preplacane, viac pritiahnute za vlasy a strasne nerealne. Akoze uplne tukanie na celo. Ani neviem, za co som dal tu druhu hviezdicku, asi ze aj ked som uz dopredu vedel, ze to bude slabota, tak ajtak za ten atraktivny namet. Inak si to neviem vysvetlit. Nechapem, ze sa Liam Neeson stale dokola ukeca na tuto jednu rovnaku rolu. A JC-S tiez strasne rovnake stale toci.. No co, v autobuse by to este bol celkom challenge, nie? ;) [#9/2018] ()

Rathalos

Perfektny akcny thriller v hlavnej ulohe s Liamom Neesonom,pomaly som ani nedychal,tak som bol napaty,skvela praca po kazdej stranke...:-) ()

SpeedyCZ

Bohužel je to jedna z těch slabších Neesonovek. Nefunguje tam pořádně příběh, bitky a ani emoce. Liama mám rád, proto za 3*, ale přídal jsem... ()

Rockerman

Překvapuje mě nízké hodnocení. Pravda, jsou tu velké logické přešlapy, ale zato to má spád a slušně to graduje. Jako jednohubka to u mne fungovalo velmi dobře. ()

BOURQUE

„The Commuter“ sa snaží napodobniť atmosféru z Non-Stop. To sa mu zo začiatku nedarí, v druhej polovici však už je to lepší. L. Neesonovi také filmy stále sedia. Uvidíme, že do kedy to fyzicky vydrží. (Dúfam, že čo najdlhšie). Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Folky

Je fajn, že se to na konci nezvrtlo do pouhé akce, ale zůstalo napětí. To oceňuji. Ale bohužel zvrat je předvídatelný a samotný závěr je neskutečně naivní, skoro až patetický. Ale první dvě třetiny super. ()

strikeman

Bohužel Liame, roky nezastaví ani Jarda Jágr, a tak i ty ses musel na sklonku kariéry vydat hrát do nižší ligy... 45% ()

mala_kea

Commuter nepřináší nic nového, v rámci žánru ale spoléhá na osvědčené postupy i přesvědčivé obsazení, střídá napětí s akcí a já si nevzpomínám, kdy naposledy by mi 104 minut uběhlo tak rychle. Kdo od toho nebude chtít víc než akční thriller ve vlaku s Neesonem, nebude zklamanej. ()

Faila

Místy to na můj vkus bylo až moc akční, ale na druhou stranu bych od filmu s Liamem Neesonem asi ani nic jiného nemohla čekat. Dost mě zaujal celý příběh, který mi přišel - dost překvapivě - vypracovaný až do posledního detailu. ()

lemonova

Škoda, že sľubná zápletka sa veľmi rýchlo rozmotala a vyústila do praobyčajného finále. Napokon by to však aj bolo celkom dobré, keby to nebolo miestami také srandovné.. :)) jedna hviezdička za to, že ľudia až do posledných minút nevyšli z vlaku. ()

helloween93

Několikátá spolupráce Collet-Serry a Liama Neesona, který sice říkal, že už nechce hrát v Taken, ale Briana hraje téměř v každém filmu. Námět Commutera je zajímavý, provedení béčkové až běda, od té havárie vlaku, letí scénář do finále větší rychlostí, než Shinkansen. Finále je však vyřešeno hodně zkratkovitě. Celkově 3* ()

robo7773

Az na jednu scenu, kde sa vykolajil vlak ( to bolo mega prehnane) tak to bolo super. Fajn zapletka a dobry vykon hlavneho herca. ()

FanKalEl

Nebyť tu Neeson ale nejaký menej okúkaný herec, tak by podľa mňa tá kritika úplne inak vyzerala. Za mňa teda veľká spokojnosť. Thriller je to dobrý, akcia slabá ale zápletka veľmi svižná. Pre mňa to bol intenzívny zážitok. Takúto žánrovku stále vrelo privítam. (79%) ()

Torpid

U tohodle druhu thrilleru se tak nějak očekává, že tempo, akce, napětí a nečekané zvraty budou upřednostněny před logikou a uvěřitelností příběhu. Tady však je to kilometr za hranou tolarance, hluboko v zóně debility. Liame, jseš dobrej herec a na důchod už máš našetřeno, tak si ku..a začni vybírat kvalitní projekty. ()