Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

VanTom

Díky Pitofově maximálně kinetické režii / kameře se aspoň Catwoman neřadí mezi nudné, neosobité propadáky bez ksichtu. Také Halle Berry roli hodně dává, strašně jí to sekne a úplně vyzařuje tu divokou - kočičí - přitažlivost. Ovšem potom, co na sebe navlékne divný sado-maso kostýmek, splácaný děj začne jít rychle od desíti k pěti - stejně jako "GP" potenciál celé téhle voloviny - až k slabému, nezvládnutému finále. ()

Saishi

I hvězda takového formátu jako Halle Berry se někdy utne. Pro příště snad nenechá vybírání rolí jen svému agentovi, ale přemůže se a přečte si i scénář (a to až do konce!). Catwoman JE špatný film, což nezmění ani onen sexy latexový obleček hlavní hrdinky. Zprvu ukňouraná nevýrazná Patience se mění v neohroženou dominu bránící čest lidí. Bohužel ji doprovází přehrávající a mdlé herecké výkony, absence jakéhokoli napětí, efekty na oko a chabé dialogy. Nevyužitá komiksová šance ztvořila opět jeden z největších propadáků roku 2005. ()

smolicek04 odpad!

Ako mohol niekto niečo také vymyslieť? Veď to je hrôza.......Halle Berry vyzerá ako nejaká herečka z Porna! Je to dosť blbý a trápny film ktorý môže režírovať len Pilof. Nechápem ako mu mohli zveriť do rúk niečo také keď už pri filme Fantóm Paríža to dosť zmrvil! Nehovoriac o tom že celosvetová tržba je v mínuse cca 15 mil. ()

Ichabod odpad!

Nechápu jak mohl Pitof natočit takový shit. Vidocq se mi dost líbil, ale tento film nemá kvality prakticky žádné. Herci jsou otřesní, scénář opravdu jeden z nejhorších v historii a celková forma tohoto spin-off comicsu je naprosto nesnesitelná. ()

ABCD Marta

Na počátku musela být skupina feministek, jež si vydupala u filmařů požadavek, aby i ženy měly v tomto mužském světě svou vlastní hrdinku. Proto rejža Pitof sáhl po Kočičí ženě, a dal tak feministkám naději, že jejich přání bude splněno. A přání splněno skutečně bylo, ale výsledek je více než diskutabilní. Film Catwoman má sice nádhernou hrdinku v sexy oblečku a sympatického vedlejšího mužského hrdinu v podání Benjamina Bratta, ale co dál? Stupidní dialogy, jednoduchý příběh, minimum akce a krásná, leč pro tentokrát herecky toporná, Sharon Stone nejsou určitě pozitiva snímku, takže celosvětová kritika tohoto díla je bezpochyby zasloužená, a mně nezbývá nic jiného, než přiřadit dvě ušmudlané hvězdičky. ()

Kosmik 1

Podle mě to nebylo až tak špatný. Mám rád komiksové hrdiny/hrdinky a Catwoman zase přináší něco nového, ikdyž je to teda místy trochu naivní a jednoduché. Bohužel mě připadala Halle Berry více sexy, když měla dlouhé vlasy. Ale když si pak navlíkla kočičí obleček, tak mi to bylo šumák. 45% ()

Autogram

Batman v sukni, prečo nie? Presnejšie, nie v sukni, ale v koži a s bičíkom. Halle Berry sa pohybuje a vyzerá úplne na zjedenie pred premenou aj po nej, to filmu určite pridáva jednu hviezdu. Dokázal som to pozerať aj napriek slabému scenáru so sprisahaním kozmetickej firmy proti zákazníkom a nevýraznými ostatnými postavami, hlavne sklamal detektív. ()

Nepi

Akční podívaná na nudný večer,která vás až tak nepřekvapí,ale dá se říct,že i neunudí...Halle Berry je jako kočička sexy,ale ani to nevyrovná celkový dojem z filmu...Dalším plusem je Sharon Stone...Scénář je celkem nepovedený a nesourodý a počítačové triky moc umělé a taky přehnané...Prostě nic vyjímečného... ()

Composter odpad!

Na otázku, jaký je nejhorší film, co jsem kdy viděl, mám již několik let jasnou odpověď: CATWOMAN! Jistě bych našel spoustu filmů, které jsou v mnoha ohledech daleko příšernější - jenže ty nemají takový rozpočet, obsazení a už vůbec se neberou tak vážně! U Catwoman jsem se ani nemohl bavit tím, jak je nepovedený (spoustu filmů právě kvůli jejich hroznému zpracování přímo žeru-dá se u nich úžasně pobavit). Jediné co jsem z počátku filmu cítil byl úžas, jak i taková Halle Berry může hrát tak špatně, posléze zbyl už jen pocit trapnosti za každého, kdo měl s tímto "filmem" co do činění. Děj nezajímavý, postavy bez náboje, příšerné kostýmy a vlastně úplně všechno. Proč to jen nemohl natočit Tim Burton (vzpomínka na Batman Returns a úžasnou Michelle Pfeiffer)! Další komiksová postava odsouzena tlít v hrobě odhozených a zapomenutých jen díky ničemné adaptaci. Hanba! ()

fiLLthe3DD

Mé guilty pleasure :) Snímek s jednodušším příběhem a slabším scénářem. Zaujal mne však "Pitofův" osobitý vizuál - Zběsilý střih a neposedná kamera (chcete-li "videoklip") byly osvěžující, stejně tak i divoká hudba či ona celková "odlišnost" od jiných komiksových filmů. Herci byli sympatičtí, mezi Halle a Benjaminem jsem dokonce zpozoroval něco jako chemii, rovněž i romantická dějová poměrně fungovala a celkově se mi líbila ta "osudovost." Dále akční sekvence, které jsou díky častému střihu správně dynamické (závěrečný souboj zbožňuji). Jednotlivé záběry pak využívají tlumeného osvětlení, dobře se na to kouká :) Naopak, digitální efekty jsou naprosto příšerné - Catwoman pak působí nepřirozeně a to sakra kontrastuje s nápaditými nájezdy kamery a konceptem jednotlivých scén, to se pak i ta neschopná záporačka dá odpustit... Všechny (pro mě) pozitivní aspekty snímku sice nepatrně sráží fakt, že kam se jako poděl ten stomiliónový rozpočet, ale čert to vem! Tahle "patlanina" je totiž natolik ojedinělá, že přehlédnu opravdu cokoliv. Vždyť i "Richieho" Artuš je tak nějak odlišný od současných blockbusteruů :) PS. Rozhodně né tak kýčovité jako duo filmů od "Schumachera" či jako ony nechtěné parodie Superman III. a IV :) ()

giovanni3

Po dalším shlédnutí ponechám pouhé 2z5. Přeci jen tento film stojí na nádherné Halle Berry a jejím koženém oblečku. Efekty jsou zde dosti "počítačové" a děj není také bůhví co. Maximálně zápletka s policistou je trošku zajímavá, al nic extra. Celkově tedy slabý průměr a 2z5. ()

Looser

Kočky jsem nikdy neměl rád, ale takhle jim vyprasit jejich komiksovou hrdinku to je opravdu umění. Film je tak špatný, že to snad ani není k smíchu. Oprava po dokoukani poslednich 15 minut ubírám i poslední hvězdu, je to ultrashit. ()

Smileface

Já bych na Catwoman nebyl zas až tak tvrdý. Jakýsi děj tam je a efekty jsou docela slušné i když v některých scénách umělé. Chápu, že mnohé(a dnes určitě i producenty) mrzí, že někdo dal do takového filmu tolik peněz. Kostým kočky je opravdu odporný, ale nejen kostýmem je film živ. Pro každého, který chce dát Catwoman Odpad! mám doporučení: Podívejte se na Alone in the dark a zjístíte, že kočička je vlastně ještě docela fajn. ()

Chise

Ten kostým se fakt nepovedl, i když k rekvizitám (obligátní bičík) se hodí více než dobře. Ale chabou zápletku i scénář nezachrání ani sexy tělo Halle Berry. ()

ZkuKol odpad!

Film je jako kostým hrdinky - laciný, trapný a absolutně bez sex-appealu. Těžko hledat, kdo to zvoral víc- Berry, Pitof nebo produkce? ()

sedm.1

Pitof má velmi zajímavý režijní styl a vizuální představivost,se kterou ve Fantomu Paříže sklízel úspěch.Bylo to cool,originální a překvapivé.Ovšem ne nadarmo se říká:Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.To co mu vyšlo ve Fantomovi,v Catwomen naprosto propadlo.Temnota není temná,coolovost není cool a jeho vizuální obrazy se sem vůbec nehodí.Dějově navíc velmi chudý snímek,vše mohlo být mnohem víc sexy a drive.Amosféra minimální,spád průměrný,závěr křečovitý.Postavy málo propracované a naprosto nedotažené.Efekty navíc dost odbyté,naštěstí a zároveň i bohužel je jich zde ale i pohříchu málo.Pitof zkrátka promrhal skvělou příležitost a vytvořil nezáživnou nudu. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)