hrumsrt

Zase jeden z těch filmů, který by měl vidět povinně každý! Všichni jsme v něčem jako Augie, kdy děti jsou a umí být zlí... Příjemné obsazení, zajímavá volba kompozice. Jen už jen z plakátu víte o čem to asi bude, co čekat a taky přesně tohle dostanete. Mě potěšil Noah Jupe, zase jeden z velkých potenciálů! 75% ()

dom1niq

Wonder je neuveriteľne dojímavý film, ktorý nemusí tlačiť na pílu, aby nasilu vytiahol z divákov slzy. Všetko je vo filme tak prirodzené a uveriteľné, že diváka úplne vtiahne a nechá prežívať všetky tie smutné, ale aj pekné chvíle spolu s postavami. Stephen Chbosky takéto drámy proste vie točiť, čo dokázal už pri Charlieho tajomstvách. ()

rigby

Nic jsem od tohoto filmu nečekal, ale velmi mile mě překvapil. Ne, není to nic náročného, jde jen o klasický rodinný film. Ale snad ta jednoduchost a přímočarost je na něm nejhezčí. A slza na konci byla povinností. ()

bonovox

Krásny rodinný film, ktorý je vyvážene zábavný, dojímavý a dramatický a to bez zbytečného patosu. Dokonca sa skvele hodili do úlohy rodičov Julia s Owenom a mladý Jacob pod maskou hrá taktiež skvele. Režisár S. Chbosky potvrdil svoj veľký potenciál. ()

uhlerado

Super, f a k t. Super? Ani nie, zatoze brnkaju na najcitlivejsiu strunu diváka sa nepokakam. Postihnuté dieťa s nadanim a super rodičmi, čo sikanuju v škole. Och Lord, tak obohrane a v US and A pokrytecke. Hrajú sa na svatuskarov. Ok, pre deti a mládež, do kina, povinná jazda. Takto sa mame správať k slabším. No film sa dal spraviť oveľa zazivnejsie a menej sladucko. Nie ako punč rez z Tesca. Škoda, tešíl som sa na Jacoba , v izbe excellent, tu nuda ()

imaginer21

Zlo v nás se vždycky probouzí se závistí, ignorancí, ale i s nepochopením. A sám jsem to zažil ve stejném věku ve škole jako ten klučina, a to jsem ani nemusel mít vizuální vadu. A proto vím, že tyhle příběhy zpravidla nekončí tak pohádkově jako tenhle z plátna. Ale jinak plně souhlasím s komentářem emma53 - možná už tak by se mohlo předejít tomu, aby podobných komentářů v budoucnu psalo míň lidí. Moc chválím obsazení, ačkoliv většina šla s jistotou na cílovku bez hlubšího vývoje své postavy (což jsem od tohohle tématu docela čekal). Proto jen 4 hvězdy, kvalitu ovšem rozhodně neupírám. ()

LencaN

Nic negativního jsem na tom filmu nenašla. Ani to nejmenší. Celé to bylo dojemné, smutné, ale povzbudivé zároveň. Dvakrát jsem byla tak naměkko, že jsem začla slzet. Nepřišlo mi to nijak vlezlé. Naopak všechno plynulo přirozeně. Strašně se mi líbilo, že jsme se o spoustě postav dozvěděli víc a bylo hezké porovnat, jak některé situace můžou z jedného pohledu vypadat jinak než z druhého. Julia Roberts si zahrála maminku toho neobyčejného hocha s grácií. Je to paní herečka. A Owen Wilson je prostě střevo. Stačí, aby našpulil pusu, jak to pořád dělá, a už v ten moment je srandovní. Film to není nijak významný, tak se bojím, že bude dost opomíjený a nedoceněný. Tolik pozitivity a chuti za něco bojovat, něco měnit a za něčím si stát se zase tolik ve filmech nevidí, navíc v takovém hezkém provedení. ()

jjjerry

Perfektní překvapení. Julia Roberts a Owen Wilson se do rolí hodí naprosto perfektně. Věříte jim každé slovo a každou slzičku. Tomu snímku nemám co vytknout. Někdo by mohl namítat, že je to moc prvoplánovité a umělé citové vydírání. Já si to užíval. Ty malé vtípky jsou nenucené a perfektní. SPOILER: Darth Sidious mě pobavil. Ty "příběhové linky" z pohledu ostatních postav jsou skvělé. ENDSPOILER Těším se, čím dalším nás Chbosky překvapí. ()

kacer4

Chýbala mi tam určite väčšia dôveryhodnoť. Dostávame tu pohľady na dej postáv, ktoré nezaujmú (ani si nepamätám meno tej kamošky). Ku koncu som typoval, pohľady ktorých postáv ešte neboli ukázané. Oveľa viac to mohlo byť zamerané na rodičov, ako sa s tým vysporiadavali od narodenia po "súčasnosť". Najviac emócií vo mne vyvolal ten pes. ()

LukasDope

V dnešní době už není jednoduché se začlenit do kolektivu lidí i když vypadáme podobně jako ostatní. Ono totiž stačí něco nemít a nebo něco neumět. Velmi citlivě pojaté drama, za mě skvěle převyprávěno, které se netýkalo pouze chlapce s jiným obličejem, ale dokázalo tam vmotat i životy ostatních herců. Vtipné osazení tatínka do takového dramatu patří, ten úsměv některé části filmů prostě vnitřně zvedne náladu a hned se na to kouká lépe než na "snažíme se z Vás dostat tuny kapesníků". Hrdina může být kdokoli. Zamě5aosmdesát% ()