Lumpus

Tak dlouho jsem se u ničeho nepobavil, tento film u mě jak se říká trefil hřebíček na hlavičku. Je to humus ale sranda, je to film u kterého aby ste se bavili musíte vypnout.... Nejlepší je zombie mimčo a zombie obr matka :-D ()

ramislav

Hrozně miluju filmy se zombíkama a popravdě řečeno v žádném případě jsem netušil, že režisér, jako je P. Jackson mohl natočit takový šílený massacre nářez se zombíky. Neskutečně zábavné, originální, násilné a bůhví co včechno se dá o tomto díle ještě říct. Musím zde připomenout jednu pasáž, ve které zombíci prováděli u večeře "pohlavní styk", fakt bomba. Dosud nepřekonaná zombí akce. Bravo, pane Jacksone! 99%. ()

Bigfuckman

Totálně perverzní a úchylné. Hlavně ty mlátičky s kojencem. Ale pobavilo to. Zombiee horor jak se patří. Nej postava pro mě byl strýc hlavního hrdiny. Jeho hláškám se rovnali už jen jeho věčně dostávající výprask kulí. V tomhle filmu nebyl prostě nidko normální a každý byl tak trošku něčím ujetý a zejména rejža pánů prstenů. ()

lusa

Videla som to ako násťročná, humus. Videla som to teraz znova, totálna pitchovina. Mno, niekedy názor väčšiny naozaj nepochopím. 1* za to zombiedecko :) ()

Akvarista

Totální sračkoidní, nechutná blbost. Je na tom vidět, že to ty lidi točili protože je to šíleně bavilo a ne kvůli milionovejm tržbám a ono to na tom výsledným dojmu je kupodivu strašně poznat. 100% ()

nakiniki

Nečekala jsem, že to ve mě zanechá takovou stopu, ale div se světe, povedlo se... Skvělý film, ty scény, kdy sem přemýšlela, jestli začnu zvracet, nebo umřu smíchy... prostě geniální. A ten smích toho malého (roztomilého) mutantíka, ten nezapomenu nikdy:) ()

Brmbolec

Totálne "ujetá" komédia a ešte k tomu najkrvavejší film aký som kedy videl. Vážne si nepamätám toľko hektolitrov krvi. Moja priateľka len tak otvárala oči, že čo to preboha je? Ja som sa len spokojne usmieval a vychutnával si totálny chaos a zábavu. Doporučujem každému :D ()

LukaZz

Pokud si chceste dát nějakou oddychovku, Braindead - volba numero uno. Peter Jackson si opravdu vyhrál a stvořil jedno z nejkrvavějších děl kinematografie. Hlava, nehlava, střeva, nestřeva, scéna, ve které si Lionel klestí cestu motorovou sekačkou a má co dělat, aby viděl na cestu, je opravdu k nezapomění. Tento film si prostě můžete pouštět kolikrát chcete a stejně vás nikdy neomrzí. " WHAT? NO PUDDING!" ()

Furry_Sheep

Oldschool ultragore zombie komedie, která si nebere servítky. Braindead vás zaplaví hláškami, neuvěřitelnými scénami, hektolitry a hektolitry krve - a přesto nejde o laciný snímek. Krev zde není tak úplně krví, násilí není tak docela násilím, a batolata nejsou tím, čím se zdají být. Na své si přijdou freudisti ("vztah" Lionela s matkou), milovníci zombie filmů (zombies se zde chovají VELMI nestandartně, stejně tak je s nimi i v několika scénách nestandartně zacházeno), i příznivci inteligentních (ano, čtete dobře - Braindead považuji i přes jeho zdánlivou zvrhlost a totální ztřeštěnost za inteligentní snímek) komedií. Puding, sekačka a baby-zombie rulezzz. "I kick ass for the Lord!" ()

Lyriq

Budu vykrádat Scotta Pilgrima, ale... An epic of epic epicness! Těch WTF fórů je tam, že se to prostě nedá spočítat. :)) Shrnuto - Místy nechuť, ale chcal sem smíchy. :) ()

fenek

Čert vem jakékoli pokusy o objektivitu, tohleto byl prostě hnus bez jakékoli myšlenky, která by mě mohla nějakým způsobem oslovit. Nebavilo mě to, nesmál jsem se, nebál jsem se, nic. Trapný hnus pro trapný hnus podle vzoru umění pro umění neuznávám, neoceňuji a oceňovat nechci. Asi jsem ignorant. ()

Uninstall

Na začátku vás lehce uspí, pak lehce zděsí a nakonec na vás "vyzvrací" tolik krve a vnitřností, že už navždy budete chtít sledovat jenom animáky pro nejmenší. ()

kakyn

Tenhle film řadím hned mezi moje nejoblíbenější filmy. Dlouho sem nezažil takovy křeče a záchvaty smíchu jako u tohohle filmu.Ze začátku sice nic moc, ale později to nabírá na obrátkách.... Z celýho filmu se nejvíc líbíílo to malý hnusný mimino který se tak dábelsky smálo :D . Ty hektolitry krve mi vubec nevadily, byla to sranda. Některy scény byly sice trošku víc nechutný ale hned o vteřinu později jsme se válel smíchy. Netušim jestli při tvorbě filmu chtěli udělat horor nebo komedii, ale jako komedie je fakt dobrá, hodně dobrá. Škoda že takových filmů není víc... ()

Kortexo

Stejně dobré jako Bad Taste.Zábava od začátku do konce.Jackson měl u hororu zůstat, než přetavovat bezchybný knihy do průměrných filmů, nebo dělat dalšího zbytečnýho King Konga. ()