Ghoulies II

Ghoulies sú malé odporné kreatúry, ktoré vyliezli z amerických toaliet a zaplavujú celú krajinu. Teraz sa dokonca roztiahli aj vo veľkom zábavnom parku, ale žiadna zábava s nimi určite nebude. Keď sa ľudia pred nimi bránia a chcú ich zničiť, smradľavé potvory to náležite rozčúli. Rozzúrené zabijú každého, kto sa im postaví do cesty. (oficiální text distributora)

Han22

Druhý díl je o 100% lepší než jednička, což stačí tak akorát na dvě hvězdičky. Sice to už není nudný, amatérský rádoby satanský horor, ale místo něj máme ultrainfantilní pokus o kopírku Critters nebo Gremlins. Pidi démoni řádi v cirkuse, pitvoří se, blbnou a občas někoho mimo záběr kamery zabijou. Sice jsem se chvílemi i bavil, ale závěrečná obludka jak ze Studia Kamarád mě přesvědčila, že tohle fakt není pro mě. ()

Paldiny

Neprosperujúci cirkus potrebuje okamžite hororovú atrakciu a preto povolá Ghoulies. Tí sa šance chopia po hlave a rozpútajú pekelné rošambo, pri ktorom kolotočom lietajú lietadlá, autíčka zrážajú vlastných šoférov a diablici žerú všetko navôkol. Ak by som si mal vybrať najluxusnejšiu scénu vyhrá asi fisting pomsta zo záchoda. Dakto hore zrejme pochopil, že práve títo neokrochanci sú najväčším esom aké majú v rukáve a prispôsobili tomu celý film. Tiež vynechali podivné rituály a prekvapivo scenár vystužili barličkami čím sa nebudú zdať nadbytočné ani konverzačné pasáže. Všetko je správne béčkové, živí protagonisti sú rovnako v prospech veci a keď na záver povolajú proti zlu ešte väčšie zlo nedá sa im než poďakovať. Čerešničkou jednoznačne záverečná pointa: Za všetko môže metal!! po ktorom sa rozbesnia uvrešťané riffy kapely W.A.S.P. s peckou Scream Unil You Like It. Normálne som vám dostal chuť na Démonov, predsa len tu to gore k dokonalosti chýbalo. ()

pend

Laciný film od společnosti Empire (bratři Bandové). Spousta klišé, černý humor, obsazení spíše průměrné až podprůměrné, veškerá zabití jsou mimo kameru, efekty zábavné. Démonci ale mají učité kouzlo. Ideální na jedno skouknutí v deštivém odpoledni. ()

helloween93

Po děsné jedničce překvapivě zábavný druhý díl, který je více komediální a funguje. Ghoulíci plivou sliz, střílí se vzduchovky a vraždí v zábavním parku. Viděno na MGM. 3* ()

helraiser

Tak tohle je už vážně dost velký úlet. Ghoulíci jsou naprosto geniální a jejich řádění je plné černého humoru v mnoha ohledech to připomíná Gremlins. Jen škoda, že se tu tak strašně šetřilo krví. Mimochodem ta potvora na konci je naprosto úžasná. Zábavnej kousek který si prostě každý musí užít. ()

djbarrel

Opět film samozřejmě nemá s hororem nic společného, ale tenhle díl je o poznání zábavnější. Srandy je tam celkem dost, i když nejvíc jsem se asi smál těm trapným "démonům". Celkově se jedná o zlepšení, ale buhví jaká zábava to taky není. 48 % ()