Princezna Jůlinka je normální holka. Zatímco na zámek přijíždí poselstvo krále Huberta, který se uchází o její ruku, hraje si s vesnickými kluky. Když zjistí, že by si měla vzít ošklivého krále, poškorpí se s královskými rodiči a uteče do světa. Cestou se seznámí se dvěma milými chlapíky. Netuší, že jeden je opravdové strašidlo Mulisák a druhý vodník Brčál. Putuje s nimi světem a společně se přidají k cirkusu Kuldan. Tady se princezna opět setká s Frantou, který jí před časem pomohl z nouze. Když se pak mladík vinou úskočného padoucha, polykače ohně Dejmora, dostane do pekla, rozhodne se ho odvážná princezna zachránit. Dobrodružná výprava mezi čerty začíná. (TV Nova)

CageDepp

Trošku slabší pohádka, ale zůstanu u 3 hvězd, kdyby tam víckrát hrála ta hrozná písníčka s mňoukáním tak to jsou jasný dvě hvězdy, protože takhle hroznou písníčku jsem v pohádce snad nikdy neslyšel. A trhač zubů Nebuč je vždy připraven. ()

rakovnik

Pohádka, kteoru jsem vytrvale opomíjel, až jsem se k ní konečně po dlouhých letech dostal. Když opomenu většinou - kulantně řečeno - ne úplně povedené herecké výkony, ruku v ruce s pro mě nezajímavým obsazením a drahnou částí děje v cirkusovém prostředí, jež mě nezajímá už vůbec, jedná se o slabší průměr naší pohádkové tvorby. Začátek byl sice slibný a konec (zachraňování milého) maličko dojem napravil, ale rozhodně jsem viděl hezčí pohádky, byť z televizní tvorby. Oldřich Vlach mě jako jediný potěšil. ()

Elyssea

Docela nuda. Chudák 14-ti letá princezna, která se musí vdávat. To už bych byla rok manželka. Fuj. A ještě ke všemu ta karikatura na Lucifera. Fuj podruhé. ()

zette

Tuto pohadku jsem snad dnes videl poprve, nebo si ji jenom nepamatuji, nebot jsem v tomto filmu neshledal nic, co by divakovi melo utkvet v pameti. Zacatek pusobi nadejne, lacina vyprava a nudny dej vse pohrbi. Navic fakt nemam cirkusaky rad... ()

Šimpy

Kolikrát jsem ty herce ani nepoznal, jak byli zamaskovaní a nalíčení....Babka, Skopeček, Kostelka a spousta dalších. ()

kocik1

V téhle pohádce se zatoulala nejenom princezna, ale i humor, vtip a záživný děj. Přesto si, chtěj nechtěj, musím klást otázku, co by za podobně souvislý příběh téměř prostý kňourání a pitvoření leckterá novější pohádka dala. ()

giovanni3

To byla pohádka? To fakt nemohla být to byl příběh o komediantech a 2 řekněme strašidlech... Dost jsme se nudil a žasl jak komedianti bavili publikum (kočky táhnou kočár fíha to je číslo, kočka ,,zpívá,, či dokonce malé děti udělají 2 přemety... jo tak tam bych šel..), jak vojáci nedokázali najít princeznu (i když na ni koukali)... A fakt mi vadily všechny dětské role 5 dětí po sobě řekne tu samou větu či udělají to samé gesto což je síla.. A to peklo tomu nasadilo korunu to bylo velice slabé ve všch ohledech. Nuda nuda nuda 1z5 ()

vitekpe

Sice filmova, ale divna, chladna pohadka. Navic odehravajici se v cirkusovem prostredi, coz nemam rad. Pozitivem je snad jen filmove zpracovani, neni to papundeklovka. ()

eagle-eye

Takovým pohádkovým mišmašem nebo gulášem bych to nazval. Našlo by se zde několik vtipných situací hlavně díky dvojci strašidel, jinak jsme však svědky nelogického spojení pohádkových postav(peklo, bezhlavý rytíř,něco ze zlatovlásky) navíc zasazení ústřední dvojice(rovněž na pohádku na mě až moc lolitovská princezna) do cirkusového prostředí je asi poslední ranou pod pás jinak možná dobrému původnímu záměru. P.S.:A ty triky?? Na Borise Mastníka hodně odfláknuté. ()

Paity

Olda Vlach se pustil zase po nějaké době do pohádky a neodpadlo to příliš slavně. Ne rozhodně kvůli jeho výkonu, ale kvůli scénáři jako takovému. Příběh byl docela přihlouplý a špatně vypravovatelný. ()

Prochy38

Jojo, celkem podprůměrná pohádka. Princezna byla sice moc hezká, ale tím to teda končilo... Prostředí cirkusu nepříjemné, "princ" nic moc, peklo taky hezky slabé, děj jako takový nulový, kostýmy více než nepříjemné... Já nevím... Ne, že by mě to nebavilo, ale nelíbilo se mi to. ()

Matematicka

Dobře zpracovaný spíše rodinný film než pohádka. Není příliš pohádkový, i když mezi hlavní postavy patří král, princezna i několik strašidel. Ale své kouzlo má (včetně pohádkového konce)... Navíc je tu atraktivní cirkusové prostředí a mnoho zvířátek. I to možná přispělo k tomu, že se film velice líbil našim malým dcerám, takže v hodnocení oproti svému názoru hvězdičku přidávám - vždyť je to film, který je určen dětem. Zajímavé komentáře: sportovec, Jezinka.Jezinka, Mariin, CageDepp. ()

peetriss

Dětský film, který stojí na roztomilé Lucii Tomkové, avšak také film, kterému chybí patřičný náboj, který by jej pozvedl na něco více, než málo zábavný průměr až podprůměr. ()